همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
مرسی
یه سوال دیگه اینکه اگه دیسک بازیو داشته باشم میتونم فقط آپدیت بازیرو از pc بگیرم بعد به کنسول انتقال بدم؟
خیر دوست عزیز دیسک داشته باشی اون مقداری که توی دیسک هست نصب میشه بعد اتوماتیک نسخه آپدیت شده رو دانلود میکنه و اوکی میشه
منظورم اینه که برای کسی که دیسک داره بهترین کار اینه که دستگاه رو روی حالت آفلاین قرار بده و دیسک رو توی کنسول قرار بده و بگذاره کامل نصب تمام بشه
بعد کنسول رو از روی حالت آفلاین در بیاره تا از اینترنت آپدیت رو بگیره

اگر هم اینترنت خیلی پر سرعت داری نیازی به انجان کار بالایی نیست
و دیسک رو بزار و صبر کن تا هم گیم و هم آپدیت بصورت همزمان انجام بشه
موفق باشی

Moh rahimi

کاربر سایت
Jun 12, 2017
259
خیر دوست عزیز دیسک داشته باشی اون مقداری که توی دیسک هست نصب میشه بعد اتوماتیک نسخه آپدیت شده رو دانلود میکنه و اوکی میشه
منظورم اینه که برای کسی که دیسک داره بهترین کار اینه که دستگاه رو روی حالت آفلاین قرار بده و دیسک رو توی کنسول قرار بده و بگذاره کامل نصب تمام بشه
بعد کنسول رو از روی حالت آفلاین در بیاره تا از اینترنت آپدیت رو بگیره

اگر هم اینترنت خیلی پر سرعت داری نیازی به انجان کار بالایی نیست
و دیسک رو بزار و صبر کن تا هم گیم و هم آپدیت بصورت همزمان انجام بشه
موفق باشی
مرسی ممنون از توضیح کاملت..

• Like
Reactions: nimaprince

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
خیلی خوب
بازی های رایگان ماه آگوست هم مشخص شد برای اعضا گلد
3419251-games-with-gold-august-2018.jpg

این ماه عالیه
عالی
فقط حیف خودم قبلاً فورزا هورایزن 2 و دد اسپس 3 رو خریدم ولی بازم بازی های بعدیش خوبه
دم مایکروسافت گرم

• Like
Reactions: mirsina1979

haj_farbod

کاربر سایت
Aug 25, 2014
2
سلام ؛ دوستان برای ریختن بازی روی ایکس باکس وان راه رایگانی وجود داره ؟

منظورم از رایگان مثل بازی های کامپیوتر هست ، که فقط دیتا رو دانلود و نصب میکنی و میتونی بازی رو در حالت آفلاین بدون هیچ محدودیتی بازی کنی

Moh rahimi

کاربر سایت
Jun 12, 2017
259
سلام دوستان
یه مشکلی بوجود اومده..اینکه وقتی میرم تو بازی وقتی اکانت رو میزنم میگه یه مسکلب واسه اکانت پیس اومده فیکس کن بعد دوباره وارد شو..تو اکن سایته که میگه رفتم رمزمو عوض کردم ولی درست نشد..چیکار کنم؟؟ ممنون

Moh rahimi

کاربر سایت
Jun 12, 2017
259
سلام دوستان
یه مشکلی بوجود اومده..اینکه وقتی میرم تو بازی وقتی اکانت رو میزنم میگه یه مشکل واسه اکانت پیش اومده فیکس کن بعد دوباره وارد شو..تو اکن سایته که میگه رفتم رمزمو عوض کردم ولی درست نشد..چیکار کنم؟؟ ممنون

metalgear2

کاربر سایت
Apr 20, 2010
142
دوستان از طریق اکس باکس که وارد استور میشم game pass سه ماهه رو برام با تخفیف نوشته 7 دلار . ولی موقع خرید مستر کارت یا شماره تلفن و این چیزا میخواد.راهی داره اینو من بخرم؟ فقط 1 روز دیگه مهلت داره

Aria m.d

کاربر سایت
Jun 23, 2018
8
دوستان از طریق اکس باکس که وارد استور میشم game pass سه ماهه رو برام با تخفیف نوشته 7 دلار . ولی موقع خرید مستر کارت یا شماره تلفن و این چیزا میخواد.راهی داره اینو من بخرم؟ فقط 1 روز دیگه مهلت داره
من نفهمیدم منظورتون چیه ولی برای خرید باید گیفت کارتش رو بخرید و وارد ایکس باکس کنید؟

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد

باید کردیت کارت بخری ک گرون در میاد همین سایتی را ک فروم تبلیغ میکنه برو ببین
ویزا کارت بگیر

• Like
Reactions: metalgear2

Sniper m

کاربر سایت
Sep 7, 2018
12
من کنسول ایکس باکس وان اس دارم.امروز تازه این ارور امد برام 0x80a40010 وقتی ک میخوام وارد اکانتم شم پسورد رو میزنم بعدش میچرخه تا این ارور میاد واقعا خسته شدم هرکاری کردم این ارور نرفت ۱۰۰ گیگ پاک کردم کل دستگاه رو ریست کردم اینترنتمو عوض کردم dns مختلف گذاشتم فیلترشکن و همه راها رو رفتم ولی درست نشد خواهشا کسی میدونه کمکم بکنه.

soheil.nilavari2

کاربر سایت
Mar 25, 2017
97
نام
سهیل نیل اوری
من کنسول ایکس باکس وان اس دارم.امروز تازه این ارور امد برام 0x80a40010 وقتی ک میخوام وارد اکانتم شم پسورد رو میزنم بعدش میچرخه تا این ارور میاد واقعا خسته شدم هرکاری کردم این ارور نرفت ۱۰۰ گیگ پاک کردم کل دستگاه رو ریست کردم اینترنتمو عوض کردم dns مختلف گذاشتم فیلترشکن و همه راها رو رفتم ولی درست نشد خواهشا کسی میدونه کمکم بکنه.
بیا تو این تاپیک:Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر