چند بازی فان و ادونچر معرفی کنید؟

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
بازي فان كه ريمن و ربيدز ها خوبن
ادونچر هم كه البته فكر كنم بازي كردي زلداهان
در كل اينا رو بگير:
Mad world
zelda
no more heroes
red steel
Resident evil
harvest moon
coduit
mario
dk
last story
Xeno blade
Trauma center

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
wii

بگو دقیقا چی می خوای؟
بازی فان باشه خنده دار باشه آدمو شاد کنه . ادونچر که خودتون میدونید چیه چنتا بازی تو این سبک که قشنگ باشه

---------- نوشته در 02:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:33 PM ارسال شده بود ----------

بازي فان كه ريمن و ربيدز ها خوبنادونچر هم كه البته فكر كنم بازي كردي زلداهان در كل اينا رو بگير:Mad worldzeldano more heroes red steelResident evilharvest mooncoduitmariodklast story Xeno bladeTrauma center
مرسی فدات بشم . همه ریمن ها بازی کردم دوتا ربیدز هم بازی کردم . ادونچر یعنی زلدا بهترین بازی دنیا زلداه . 4 تا اویل بازی کردم coduit 1 بازی کرردم خوب بود 2 تا دانکی کونگ هم بازی کردم محشر بودن از آخر 2012 تا الان بازی قشنگی نیومده؟ ماریو گلگسی 1و 2 و نیو سوپر ماریو که هر کی دیگه بازی نکرده باشه نصف عمرش بر فناس mad world بازی جالبی بود اما نمیددوونم چرا زود چشمام درد میگرفت از این بازی هایی که نوشتی Trauma center بازی نکردم بازیش چجوریه بیشتر نزدیک به چه بازیه؟ بازی ها قشنگ و کمتر شناخته شده چیزی میشناسی؟

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
بازی فان باشه خنده دار باشه آدمو شاد کنه . ادونچر که خودتون میدونید چیه چنتا بازی تو این سبک که قشنگ باشه

---------- نوشته در 02:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:33 PM ارسال شده بود ----------

مرسی فدات بشم . همه ریمن ها بازی کردم دوتا ربیدز هم بازی کردم . ادونچر یعنی زلدا بهترین بازی دنیا زلداه . 4 تا اویل بازی کردم coduit 1 بازی کرردم خوب بود 2 تا دانکی کونگ هم بازی کردم محشر بودن از آخر 2012 تا الان بازی قشنگی نیومده؟ ماریو گلگسی 1و 2 و نیو سوپر ماریو که هر کی دیگه بازی نکرده باشه نصف عمرش بر فناس mad world بازی جالبی بود اما نمیددوونم چرا زود چشمام درد میگرفت از این بازی هایی که نوشتی Trauma center بازی نکردم بازیش چجوریه بیشتر نزدیک به چه بازیه؟ بازی ها قشنگ و کمتر شناخته شده چیزی میشناسی؟
Trauma center يه بازي هستش كه هم پليس هستي و هم تو يه سري از نسخه هاش جراح كه جفتشون پر خلاقيت ان!
مثلا از اسپيكر ويموت به عنوان اسپيكر موبايل كاراكتر استفاده شده!
شناخته نشده كه.....چيزي الان يادم نمياد

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
wii

Trauma center يه بازي هستش كه هم پليس هستي و هم تو يه سري از نسخه هاش جراح كه جفتشون پر خلاقيت ان!مثلا از اسپيكر ويموت به عنوان اسپيكر موبايل كاراكتر استفاده شده!شناخته نشده كه.....چيزي الان يادم نمياد
آها مرسی فکر کنم بازی خوبی باشه . درباره اسپیکر مثل بازی no more heros 1 میمونه وقتی بهمون زنگ میخورد صدا طرف از اسپیکر میومد خیلی جالبه بخصوص بهترین استفاده از اسپیکر ویموت تو ماریو گلگسی بود ستاره میگرفتی باحال بوود

esisonic

کاربر سایت
Aug 11, 2008
227
نام
اسی
این اسپیکر ویموت خیلی سرکارم گذاشت...
روز اول داشتم New.Super Mario Bros. بازی میکردم و نمی دونستم این قضیه رو...خلاصه احساس میکردم یه سری از صداها حالت 3بعدی و نزدیک داره!!!..هی با خودم میگفتم تلویزیون من لامپیه...این جور چیزا حالیش نیست...؟؟؟
هیچی دیگه..آخرش فهمیدم همش زیر سر این ویموت ِ ناقلاست!!! :d
...
راستی...به عنوان Adventure فکر کنم Monkey Island و Sam and Max بهت حال بدن!!

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
wii

این اسپیکر ویموت خیلی سرکارم گذاشت...روز اول داشتم New.Super Mario Bros. بازی میکردم و نمی دونستم این قضیه رو...خلاصه احساس میکردم یه سری از صداها حالت 3بعدی و نزدیک داره!!!..هی با خودم میگفتم تلویزیون من لامپیه...این جور چیزا حالیش نیست...؟؟؟هیچی دیگه..آخرش فهمیدم همش زیر سر این ویموت ِ ناقلاست!!! :d...راستی...به عنوان Adventure فکر کنم Monkey Island و Sam and Max بهت حال بدن!!
فدات کلی خندیدم با حال بود ویموت منم سر کار گذاشت من تازه رفته بودم بازی مدال افتخار هروس 2 خریده بودم داشتم بازی میکردم بعد یهو صدا خشاب عوض کردن اینجور چیزا میومد منم با خودم میگفتم إ تلویزیون صدا شلیک داره که چقدر صدا نزدیکه چند بار بلند شدم اینور اونور نگاه کردم ببین صدا از کجا میاد یه روز گذشت فرداش فهمیدم از اسپیکره ویموته

---------- نوشته در 05:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:31 PM ارسال شده بود ----------

راستی...به عنوان Adventure فکر کنم Monkey Island و Sam and Max بهت حال بدن!!
بعد به دوستم گفتم اونم یادم داد چجوری باید صدا ویموت تنظیم کرد خدایی با ویموت بخصوص اسپیکرش حال میکنم تو بازی no more heros وقتی بهش زنگ میخورد دست میکرد تو جیبش قددم میزد صدا طرف از اسپيکر میومد من جوگیر میشدم . تلویزیون من ال سی دی 26 سامسونگ بود دوماه پیش سوخت صفحه اش بردم تعمیر گفتن 500 هزینه تعویض صفحه اشه من گفتم آکشو خریدم 420 حالا صفحه اش انقدر . ول کردم رفتم تلویزیون معمولی خریدم سامسونگ 21 اینچ خریدم مفت . بازی سام مکس بازی کردم اما مانکی ایسلند بازی نکردم چجوریه بازیش؟

esisonic

کاربر سایت
Aug 11, 2008
227
نام
اسی
...مانکی ایسلند بازی نکردم چجوریه بازیش؟
من اون قدیمیهاشو که توی کامپیوتر تحت DOS بود بازی کردم...اون موقع ها خیلی سخت و طولانی بود...ولی به نظر من این جدیداش که رو همه پلتفرم ها اومده باید از قدیمیاش آسون تر باشه...چون بچه ها حوصله ی اون تحقیقات کاراگاهی قدیمی رو ندارن ( فکر کن زبان هم بلد نباشیو تا آخر بازی دیکشنری رو مثل کتاب دعا دستت بگیری هی نگاش کن :d )

---------- نوشته در 10:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:08 PM ارسال شده بود ----------

یه بازی Adventure دیگه به ذهنم رسید ...Broken Sword... ولی بدون اگه واقعا ً این سبک رو دوست داری و میتونی بیشتر از 20 ساعت برای یه بازی وقت بزاری این بازی بگیر...چون خیلی طولانیه!!...این بازی دقیقا ً پورت شده ی نسخه ی کامپیوتره که یکمی بهترش کردن!! گرافیکش که خوب کارتونیه...ولی بدون داستان فوق العاده ای داره...اینم عکساش : Nintendo.com – Broken Sword: Shadow of the Templars - The Director's Cut – Game Info

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
wii

یه سوال فنی !!!! هر بازی میکنی صدا ها و افکت ها صدا از اسپیکر ویموت پخش میشه برنامه یا راهی هست بشه با اسپیکر ویموت موزیک پخش کرد؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر