The Sims 4 | PC

The Sims™ 4 | PC

91639013082671881006.png

استودیو سازنده سری سیمز Maxis در سایت EA اعلام کرد که The Sims 4 برای سال آینده براب پلتفرمهای PC و Mac در حال ساخت است.
فرانچایز سیمز بخاطر علاقه و خلاقیت میلیون ها طرفدار در سرتاسر دنیا در حال پیشرفت است. وفاداری دنباله دار آنها سبب ایجاد روشن کردن آتش خلاقیت در تیم سیمز شده و آنها را وادار کرده که همیشه ابتکار و پیشرفت را در یکی از موفقترین بازی های شبیه ساز که در سرتاسر جهان 150 میلیون نسخه فروخته بگنجانند.

Q&A یکی از سازندگان:
Sul Sul! Maxis and Electronic Arts today announced that The Sims 4 is currently in development at The Sims Studio for release on PC and Mac in 2014. The Sims 4 celebrates the heart and soul of the Sims themselves, giving players a deeper connection with the most expressive, surprising and charming Sims ever in this single-player offline experience. The Sims 4 encourages players to personalize their world with new and intuitive tools while offering them the ability to effortlessly share their creativity with friends and fans.

We know you all have many questions and we’re listening. Send them through to this post and we’ll do our best to respond as often as we can. Just know that we’re not quite ready to spoil all surprises yet, so keep an eye out for more information to come.

For now, here’s a list of some commonly asked questions that we wanted to share with you today.

Q: What can you tell us about The Sims 4?

A: The Sims 4 celebrates the heart and soul of the Sims themselves, giving players a deeper connection with the most expressive, surprising and charming Sims ever in this single-player offline experience. The Sims 4 encourages players to personalize their world with new and intuitive tools while offering them the ability to effortlessly share their creativity with friends and fans.

Q: How do I stay up to date with the latest info on The Sims 4?

A: Head on over to www.TheSims.com/TheSims4 and sign up for our newsletter to learn more!

Q: When will The Sims 4 be available?

A: The Sims 4 will be available worldwide in 2014.

Q: What platforms will the game be available on?

A: The Sims 4 will be available for PC and Mac.

Q: What will The Sims 4 be rated?

A: The Sims 4 is not yet rated by the ESRB, PEGI or other rating systems. We will update the website once we’ve received our rating.

Q: Will there be an online component for The Sims 4?

A:There will be additional fun and social gameplay elements for players who choose to go online (more to come on that later on) but the core game is designed to be played offline. It’s up to the player to choose how they want to play.

Q: Will The Sims 4 require a persistent online connection?

A: You will not require a persistent online connection to play The Sims 4.

Q: We noticed that the fans were amongst the first to receive this announcement, why did you go that route?

A: The Sims has always been about the fans. There are millions of them across social networks and it’s passion that keeps The Sims alive. It’s their creativity and devotion to The Sims that fuels our creativity, so it’s natural that we’d come to them first with the big news.

This is just the beginning for our fans. We’re bringing a select few into our inner circle and they’ll get special access to the development team and will have visibility into key parts of the game as it develops.

Q: Who are some of the people that are making The Sims 4?

A: The Sims 4 is currently in development at The Sims Studio in Redwood City, and the team making the game is comprised by veterans whose experience dates back to the inception of the franchise. We have folks like Robi Kauker, Lyndsay Pearson and Kevin Gibson who have been with the series since the beginning. Others such as Ray Mazza and Samantha Miceli have been with the team since The Sims 2. We can’t wait to introduce you to more of the team.

Q: What do the eyes in the image mean?

A: They say that the eyes are the window into the soul. Let’s just say that these eyes are a window into the future of The Sims 4. Stay tuned for more!

Q: What are the minimum hardware requirements for The Sims 4?

A: We are working to make the game accessible to as many players as possible. We will let you know once we’ve locked in the specs.

Q: Are you still developing content for The Sims 3?

A: Yes. We have a brand new world, Dragon Valley, coming out at the end of May. We have The Sims 3 Island Paradise shipping on June 25 and we have a Future-themed expansion arriving in Fall 2013. Beyond that, we continue to create content for The Sims 3 Store​

آخرین ویرایش:

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
خب، این توضیحات رو برای یکی از دوستان نوشتم، حالا که میگید، اینجا هم می زارم:

با چند باری که بازی کردم میشه گفت جدای از حذفیات بی شمار، واقعا بیش از حد خلاصه کردن بازی رو! سیمز 5 رو بخوان با همین روند عرضه کنن، اصلا چیز جالبی نمیشه مطمئنا. رابط کاربری رو هم اومدن مثلا بهتر کنن، زدن از دم نابودش کردن! اصلا چیدمان جدیدش کشته منو اینقدر که دم دسته!:| اما ارتقای بخش احساسات به طوری که توی همه امور کاملا قابل لمس ـه و ساخت و ساز خونه رو میشه یک جنبه ترغیب کننده و جزو نقاط مثبت بازی دونست. همین طور، بر خلاف The Sims 3، گزینه Manage Worlds هم وجود داره.

در مورد احساسات باید بگم که مثلا من یه بار کل خونه رو به حالت Outdoor ساختم، بدون هیچ دیواری، سیم طفلکی ما احساس شرمندگی می کرد و خودش می رفت زیر پتو قایم می شد! یا بالفرض نحوه رقصیدن یک سیم Evil اگه نیازها در حالت متعادلی و خوبی باشن، کاملا با یه سیم معمولی فرق داره.

در مورد شغل ها هم باید گفت، صد رحمت به سیمز 2! باز اونجا موقع رفتن سر کار، یه سرویسی میومد دنبالت (مخصوصا اون سرویس های قراضه اول کاری که درشون به زور بسته میشد!) دلت خوش می شد. این که هیچ، همین جور میاد از خونه بیرون و غیب میشه فقط!:| یک سری شغل ها حذف شده و در عوض شغل های مامور مخفی، فضانوری و ظاهرا مهندسی نرم افزار (Tech Guru) آوردن.
به پارکینگ هم اصلا فکر نکنید، چون هیچ ماشینی برای خریدن وجود نداره!:| استخر و بقیه موارد هم که در جریان هستید. یک سری از وسایل رو هم قفل کردن که مثلا برای باز شدن Rock Legend Signed Guitar، باید حتما به لول خاصی از شغل Entertainer برسید تا باز بشه.

از لحاظ فریم دهی و سرعت اجرا هم کلا خیلی روون شده بازی! مشکلات سیو و کلا لودینگ های طولانی همه محو شدن! محدودیت استفاده از Object هم نیست. روی سیستم قدیمی منم به راحتی اجرا شد، البته همه این ها با توجه به ناقص بودن و محتوای کم بازی هست!

یه دوربین کاملا جدید اضافه شده که انقدر خوب روش کار کرده بودن که من همون اول کار رفتم تنظیمات رو گذاشتم روی دوربین سیمز 3 و خدا رو شکر کردم که این گزینه به همراه Free Camera رو گذاشته بودن!

از نکات جالب بازی اینه به بدون کامپیوتر نمیشه زندگی کرد! تمامی فروشگاه ها به طرز فجیعی خلاصه شدن توی همین کامپیوتر! حتی Seed هم باید آنلاین سفارش بدی و بعدش همین جور یک مرتبه توی Inventory ظاهر میشه. تلفن همراهش هم که برای من بیشتر حکم جلبک رو داره در حال حاضر. لذا از این نظر، شبیه به Sims 2 شده و به قول یکی از دوستان، The Sims 2.5.

این عکس ها اولی خونه خودم هست، البته بدون اون وسایل هایی که از آسمون نازل شده!:d اون عمارت سلطنتی هم دیگه باید معرف حضور همه باشه. بهترین خونه ساخته که توی community موجوده:

باز هم این نظر شخصی من هست و دوستانی که بیشتر بازی کردن شاید نظر متفاوتی داشته باشن.

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
یه خوبی که The Sims داره اینه که Expansion های زیادی براش عرضه میشه ، در نتیجه با در نظر گرفتن متای نسبتن پایین و ناامید شدن طرفدارای بازی توسط تیم سازنده میشه امیدوار بود مثلن ساخت استخر در Expansion بعدی اضافه بشه دوباره ( من شخصن بدون استخر نمیتونم نه زندگی کنم نه The Sims بازی کنم :d)
خلاصه من هنوز به (آینده) این نسخه امیدوارم!

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من امروز نصب کردم
بازی خیلی خوبه... بهرحال سیمزه... خیلی نمیشه حساب کرد که نسخه جدیده ولی بازم عالیه دیگه...
تنها بدیش که رو اعصابه کرش های کرک ه!

MR.D.010

کاربر سایت
Dec 19, 2010
55
نام
محمد رضا
دوستان خواهشا بگید بازی چطوریه . اونقدر نکات مثبت بازی میچربه به نکات منفی که برنگردیم Sims 3 ؟ ایا میشه امیدوار بود که تو پک های اضافی و اپدیتها این مشکلات رفع بشه ؟

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
همه این حزفیات بخاطر خرید پک هاشه.
6 ماه صبر کنید اینقدر براش پک میدن که بازی open world میشه .
نسخه اولیه بازی کستردگی زیادی داره چه تو ساختن sim چه ساختن خونه.
مطمعنا فکری به حال شغل ها هم میکنن چون تو sims 3 با اون پک ambination (همچین چیزی بود) کلی شغل اضافه شد و نمیشه که این نسخه کمتر از اون باشه.
یا مسافرت به 3 کشور که تو نسخه قبلی بود و اون quest هاشون .
یا نسخه pets
همه اینا 100 درصد میاد فقط باید منتظر موند .
پول پرستی شرکت های بازی سازیه دیگه

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
خوب منم بازیو نصب کردم البته نسخه اصل رو خریدم همین اول کاری خوب پیش رفتم مخ زن شوهر دار رو به کار گرفتم توش بسی مایه دار بودن :d که الانم خیلی خوش حال خودمو تو خونشون جا کردم دومین بچمونم تو راه :)) فقط شوهر سابق و دوتا بچه های شوهرش هم با ما زندگی میکنن با شوهرشم چون فعلا خوب پول در میاره کاری ندارم از کار بیافته یه جوری میکشمش بره فعلا حکم برده منو داره تو خونه خودش :d انصافا هنر نزد ما ایرانی ها هستو بست :d صفحه قبل خوندم یکی از دوستان رفته خونه یکی دیگه صاحب خونرو تو چار دیواری محصور کرده و کشته تا خونشو صاحب شه :)) منم که اینجوری وارد زندگی یکی دیگه شدم که زیاد واسه پول در آوردن زحمت نکشم :d خدایی پلیر های اونور آبی میشینن از اول خرد خرد پول جمع میکنن چند وقت هم نون پنیر میزنن به بدن بعد ماها ... :d ولی فعلا که تا اینجای کار حال داده بازی

MR.D.010

کاربر سایت
Dec 19, 2010
55
نام
محمد رضا
خوب منم بازیو نصب کردم البته نسخه اصل رو خریدم همین اول کاری خوب پیش رفتم مخ زن شوهر دار رو به کار گرفتم توش بسی مایه دار بودن :d که الانم خیلی خوش حال خودمو تو خونشون جا کردم دومین بچمونم تو راه :)) فقط شوهر سابق و دوتا بچه های شوهرش هم با ما زندگی میکنن با شوهرشم چون فعلا خوب پول در میاره کاری ندارم از کار بیافته یه جوری میکشمش بره فعلا حکم برده منو داره تو خونه خودش :d انصافا هنر نزد ما ایرانی ها هستو بست :d صفحه قبل خوندم یکی از دوستان رفته خونه یکی دیگه صاحب خونرو تو چار دیواری محصور کرده و کشته تا خونشو صاحب شه :)) منم که اینجوری وارد زندگی یکی دیگه شدم که زیاد واسه پول در آوردن زحمت نکشم :d خدایی پلیر های اونور آبی میشینن از اول خرد خرد پول جمع میکنن چند وقت هم نون پنیر میزنن به بدن بعد ماها ... :d ولی فعلا که تا اینجای کار حال داده بازی

بچه ها از این داستان های باحالتون بیشتر تعریف کنین . مردم از خنده =))

انصافا یکی از مزایای این sims بنظرم همینه که اتفافات خنده دار توش بیشتر میفته .

don_strife

کاربر سایت
Aug 22, 2009
271
نام
Arian
بچه ها از این داستان های باحالتون بیشتر تعریف کنین . مردم از خنده =))

انصافا یکی از مزایای این sims بنظرم همینه که اتفافات خنده دار توش بیشتر میفته .

با زن و 2 تا بچه یه روزی زنه خونه نبود یکی از دوستا اومد خلاصه رفتن تو کار Try for baby ، بعد چند روز اومد دم خونه با شکم باد کرده در رو باز نکردم بعد چند وقت اس ام اس داد 2 قلو زاییده.
چند وقت بعد دوباره اومد همینطوری شانسی زدم Ask if Single بعد دیدم شوهر داره!!!!

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
با زن و 2 تا بچه یه روزی زنه خونه نبود یکی از دوستا اومد خلاصه رفتن تو کار Try for baby ، بعد چند روز اومد دم خونه با شکم باد کرده در رو باز نکردم بعد چند وقت اس ام اس داد 2 قلو زاییده.
چند وقت بعد دوباره اومد همینطوری شانسی زدم Ask if Single بعد دیدم شوهر داره!!!!
من ي بار بعد ازدواج با يك فردي... رفتم تو كار sibling اون همسر...

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
خخخخخخخ . ماشالله همه اینجا فساد اخلاقی دارن :D منم رفتم تو حونه یه بنده خدایی مردرو تو اتاق گیر انداختم در رو قفل کردم بعده 2 روز به دیدار حق تعالی رفت :D

Abdolrahim.T

کاربر سایت
Sep 20, 2013
302
سلام
براي پول دار شدن مفتكي ميتونيد اين كارو كنيد
ctrl + shift + c بعدش كه يك چيزي اون بالا باز شد اينو تايپ كنيد
motherlode بعدش 50 هزار تا پول ميده و هرچقدر هم بخواين ميتونين بزنينش و بعد اينكه كد رو هر چند بار خواستيد زديد دوباره همون كنترل شيفت سي رو بزنيد تا اون بسته بشه و پولدار بازي كنيد :d

sajad021

کاربر سایت
Nov 29, 2012
524
نام
❤Sajad♛B!zar❤
سلام
براي پول دار شدن مفتكي ميتونيد اين كارو كنيد
ctrl + shift + c بعدش كه يك چيزي اون بالا باز شد اينو تايپ كنيد
motherlode بعدش 50 هزار تا پول ميده و هرچقدر هم بخواين ميتونين بزنينش و بعد اينكه كد رو هر چند بار خواستيد زديد دوباره همون كنترل شيفت سي رو بزنيد تا اون بسته بشه و پولدار بازي كنيد :d

واقعا؟ :|

MR.D.010

کاربر سایت
Dec 19, 2010
55
نام
محمد رضا
دوستان یکی بگه غیر از خود بازی که نسخه digital deluxe هست دیگه چی باید دانلود کنم واسه نصب بازی ؟ الان بازی جوری هست که بدون هیچ مشکلی اجرا بشه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر