Dragon Age : Inquisition | PC [پست اول خوانده شود]

سومین شماره از عنوان CRPG استدیوی Bioware یعنی Dragon Age در اکتبر ماه پارسال به طور رسمی توسط Mark Darrah به نام Inquisition معرفی شد.
بازی تایید شده است که از انجین Frostbite 3 استفاده میکند و سازندگان بازی ابراز رضایت کامل در استفاده از این انجین کرده اند.
همچنین طبق شایعات بازی برای کنسولهای نسل بعدی نیز آماده می شود.
داستان بازی به طور کامل مشخص نیست پیرامون چه موضوعی اتفاق می افتد اما با توجه به نام بازی داستان به احتمال بسیار زیاد ادامه در گیریهای Mageها و Chantry است.
نام Inquisition در بازی به گروهی بسیار قدیمی اطلاق می شود که در زمان دور هنگام Blight اول در مقابل جادو و مرتدان به Maker ایستادگی کردند.در حال حاضر دو گروه Seekers of Truth و محفل Templar Order از Inquisition مشتق شده است.
آرت ورکهای متشر شده از بازی:

ناشرEA
توسعه دهندهBioware
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dragon Age: Inquisition
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

بزرگترین دانشنامه Dragon Age به زبان پارسی

Minimum System Requirements
CPU: AMD quad core CPU @ 2.5 GHz, Intel quad core CPU @ 2.0 GHz
RAM: 4 GB
VGA: 512 MB VRAM, AMD Radeon HD 4870, NVIDIA GeForce 8800 GT
DX: 10
HDD: 26 GB

Recommended System Requirements
CPU:AMD six core CPU @ 3.2 GHz, Intel quad core CPU @ 3.0 GHz
RAM: 8 GB
VGA:3 GB VRAM, AMD Radeon HD 7870 or R9 270, NVIDIA GeForce GTX 660
DX:11
HDD:26 GB

آخرین ویرایش:

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
سلام بر همه

اقا من یه بار بازی رو رفتم الان نسخه دولوکس رو دانلود کردم دوباره میخواهم برم ولی ایندفعه میخواهم طرفه گروه جادوگرا رو بگیرم حال ندارم دوباره برم و اشتباه برم کسی میدونه باید کدوم مرحله انتخاب کنم یا کدوم شخصیتو باید حمایت کنم؟

با تشکر....

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
یه سری از درهای بسته وقتی دکمه باز شدن را میزنم میگه برای باز شدن این در باید از مکانیزم دیگه ای استفاده کنی...
منظورش چیه؟

afshin76

کاربر سایت
Dec 11, 2013
805
دوستان یه سوال
وقتی دارم با بعضی کاراکتر ها صحبت میکنم یه علامت قلب واسه بعضی گزینه ها در میاد که ماله همون رومنسه
حالا اگه من این کار رو واسه همشون انجام بدم یعنی میشه با همشون رومنس داشته باشم؟:d

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
دوستان یه سوال
وقتی دارم با بعضی کاراکتر ها صحبت میکنم یه علامت قلب واسه بعضی گزینه ها در میاد که ماله همون رومنسه
حالا اگه من این کار رو واسه همشون انجام بدم یعنی میشه با همشون رومنس داشته باشم؟:d
نهایتا تنها با یکی از کاراکترها میتونین رومانس داشته باشین و باید یکی رو انتخاب کنید!
ضمن این که ممکنه بعضی کاراکترها که علامت قلب میاد گزینه رومانس نباشن و اصلا نتیجه نده!

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
سلام رفقا
اقا Dragon Age 2 مثل origins و همین inquisition نسخه goty ادیشینی ، ultimate ادیشنی چیزی داره که DLC هاشو داشته باشه ؟ گوگل کردم اما چیزی پیدا نکردم.
پ.ن: تاپیک DAII رو پیدا نکردم :d

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
سلام رفقا
اقا Dragon Age 2 مثل origins و همین inquisition نسخه goty ادیشینی ، ultimate ادیشنی چیزی داره که DLC هاشو داشته باشه ؟ گوگل کردم اما چیزی پیدا نکردم.
پ.ن: تاپیک DAII رو پیدا نکردم :d
سلام، بله دوست عزیز یه نسخه Complete Edition داره که همه متعلقاتش همراهش هست!

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,466
دوستان سایت داخلی کسی سراغ داره pm کنه لینک نسخه game of the year edition?
ممنون پیشاپیش فقط داخل باشه بی زحمت برای سرعت بالا..

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
دوستان نمیدونم چرا نمی‌تونم پینتاموpoint مصرف کنم مثلا واسه mage نمی‌تونم magic انتخاب کنم !!! بازی اینطوره !! یا مال من مشکل داره !! تو اوریجین نسخه اصلی‌ رو بازی می‌کنم!!!!!

N_BAYATY

کاربر سایت
Jun 11, 2012
5
سلام
من نسخه اصلی اوریجین را بازی می کنم . با وی بی چیز هم هم ای پی امریکا گرفتم و لاگین میشم . مشکلم اینه که هیچ وقت به سرورهای بازی کانکت نمیشه و پیام میده در حال حاضر امکان اتصال به سرور را نداریم .
من نسخه های قبلی را از طریق dragonagekeep اکسپورت کردم ولی چون به سرور وصل نمیشه نمی تونه اپدیت کنه .
متشکرم

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,230
نام
امیرحسین
ظاهرا انتظار داره تموم میشه و Bioware در مراسم Game Awards رسما از Dragon Age جدید رونمایی خواهد کرد...\m/

Dragon Age Announcement Coming Soon, BioWare Teases

امیدوارم از Andromeda درس گرفته باشن و دوباره با یه نقش‌آفرینی بی‌نظیر طرف باشیم.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
ظاهرا انتظار داره تموم میشه و Bioware در مراسم Game Awards رسما از Dragon Age جدید رونمایی خواهد کرد...\m/

Dragon Age Announcement Coming Soon, BioWare Teases

امیدوارم از Andromeda درس گرفته باشن و دوباره با یه نقش‌آفرینی بی‌نظیر طرف باشیم.
انتظارات رو باید تا حد همون اینکوزیشن پایین بیاریم، این بایوور دیگه بایوور سابق نیست آرزوی امثال اوریجینرز رو باید به گور ببریم!:(

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
انتظارات رو باید تا حد همون اینکوزیشن پایین بیاریم، این بایوور دیگه بایوور سابق نیست آرزوی امثال اوریجینرز رو باید به گور ببریم!:(
از اینا چه انظاری داریم وقتی سر مصاحبه انتم (نمیدونم کدوم مسئولش دقیق) گفت گیم پلی برا ما اولویت بیشتری داره دیگه تا داستان ! از EA دیگه هیج جوره نمیشه انتظار عنواین گذشته رو داشت چون همونجور که میبینم گیم پلی رو گسترش میدن تا بتونن راحتتر ملت رو بچاپن با داستان نمیشه پرداخت درون برنامه اورد تو بازیشون ولی با گیم پلی چرا تا وقتی هم شاخص سهام EA همینجوری میره بالا هیشکی به فکر برگشت به ریشه هاش نیست هیچ وقت دیگه اون عناوین گذشته رو نخواهیم دید !

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
از اینا چه انظاری داریم وقتی سر مصاحبه انتم (نمیدونم کدوم مسئولش دقیق) گفت گیم پلی برا ما اولویت بیشتری داره دیگه تا داستان ! از EA دیگه هیج جوره نمیشه انتظار عنواین گذشته رو داشت چون همونجور که میبینم گیم پلی رو گسترش میدن تا بتونن راحتتر ملت رو بچاپن با داستان نمیشه پرداخت درون برنامه اورد تو بازیشون ولی با گیم پلی چرا تا وقتی هم شاخص سهام EA همینجوری میره بالا هیشکی به فکر برگشت به ریشه هاش نیست هیچ وقت دیگه اون عناوین گذشته رو نخواهیم دید !
فقط بحث داستان نیست آخه، همون گیم‌پلی هم تهش یه چیز ساده‌سازی شده و درپیت تحویل میدن مثل همون اینکوزیشن!
ضمنا خدا رحم کنه با این سیستم و ویژگی‌های لایوی که قراره پیاده سازی‌ کنن واسش!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر