unit 13 | trophies guide

Hekmatyar

کاربر سایت
Jan 6, 2013
106
نام
حسام
Unit13_Hero.JPG
ناشر : Sony Computer Entertainment
سازنده : Zipper Interactive
سبک : اکشن - تیراندازی سوم شخص
تاریخ انتشار : 2012 , March , 15
unit-13-ps-vita-pal-1.jpg
امتیازات بازی:
GamesRadar: 80
EuroGamer: 80
POM UK: 80
IGN: 75
Gamespot: 70

توضیحات :
پیشتر Zipper ineractive با عرضه بازی های همچون SOCOM بر روی PSP و بازی MAG و SOCOM 4 بر روی PS3 شانش خود را برای عرضه یک بازی اکشن در سبک رزمی ازمایش کرده بود که تا حدودی در عناوین خود به موفقیتهای دست یافته بود که هرچند شاید کافی نبودند . با عرضه کنسول دستی جدید SONY که VITA میباشد اینبار Zipper interactive ویتا را هدف قرار داده و بازی Unit 13 رو تنها یک ماه پس از عرضه جهانی ویتا به بازار عرضه کرده است . Unit 13 داستانی ندارد که دنباله دار باشد و شما در اون کنترل یک سرباز رو به دست میگیرید و میتوانید ازادانه از بین 36 ماموریت یکی رو انتخاب کرده و به جنگ دشمن بروید. مکانیزم تیراندازی بازی بیشتر به سبک Gears of war و دیگر بازی های هم سبک مشابه هست و شما بایستی برای در امان ماندن از تیرهای دشمن در پشت اجسام کاور گیری کنید و در مناسبترین زمان ممکنه دشمنان رو از پا در بیارید.این بازی نیز ار حالت CO-op online پشتیبانی میکند.

خب !
سلام حسش نبود اینارو بنویسم
ارمان جان قبلا زحمت کشیده بود منم 1 تقلب کردم ! :)

بازی که قدیمیه ! من دیر ویتا گرفتم :D

اما با وجود این هر کی این بازی رو گرفته کلی حال کرده باهاش ...
گفتم حالا که راهنما واسه تروفی نداره 1دونه تاپیک بزنم
حوصله نوشتن تیترا هم نداشتم :))

درجه سختی: میشه گفت سخت
"42 تاش در حین بازی میگیری 2تاشو باید حرکت بزنی ..."

تعداد کل تروفی ها: 44

تروفی های آفلاین: 41

تروفی های آنلاین: 3

زمان لازم برای گرفتن کل تروفی های بازی: 20 تا ... ساعت
level up کردن کاراکترها وقت گیر فقط !

تعداد دفعات لازم برای تمام کردن بازی از ابتدا: 1 بار

پ.ن : این بازی چون دو mode مختلف داره"ranked - Dynamic" تقریبا نمیتونی بگی تموم میشه تو حالت Ranked ش , چون 36 قسمت هستش که 36 حالت Dynamic هم داره درکل 72 قسمت بازی میکنی ... + مامورت های مخصوصش که 6 تا هستش ! تازه همه قسمتا رو هم باید 5 ستاره کنین ... که البته زیادم سخت نیستش.
78 part فکر کنم 6 تا کاراکترتون lvl 10 میشن :) ... که رو مخ ترین تروفی های بازیه "از لحاظ وقت گیر بودنش"

من چون مشکل گسستگی سلول مق... دارم همه تروفی هارو نمیزارم
خداییشم بخوام بگم پسر داییم که بازی کرد نیم ساعت 3 4 تا تروفی گرفت
پس کار خاصی تو بازی نباید انجام بدین
فقط رد کردن مراحل هستش که البته برای 1 سری ها همونشم سخته :پی
تروفی های انلاین رو با 1 دست بازی کردن میگیرین 3تاشو !
تروفی های افلاین هم همشون رو در حین بازی کردن میگیرین جز 3 تا ؛ که اونارو میزارم !

1.
24.jpg
Twin Foiled
trophy_bronze.png

Eliminate 2 enemies with a single melee attack.

کشتن 2تا از دشمنان با 1 ضربه نزدیک "چاقو یا قنداقی تفنگ (همون مربع خودمون :D)" که اسونه فقط باید منتظر شید 2تا از دشمنا بچسبن به هم تا بتونین با 1 ضربه 2تاشون رو بکشین

2.
32.jpg
Life of the Party
trophy_bronze.png

Show your enemy that you get down with the best of ‘em.

این تروفی 1کی از اون 2تا تروفی بود که گفتم باید حرکت بزنین :D
خب اول از اینکه این تروفی رو فقط تو قسمت 10م میتونید بگیرید
داستان از این قراره که شما زمانی که بازی شروع میشه با 3 نفر روبروتون درگیر میشین اونارو بکشین
بعد باید به 1 اطاق سمت چپ برید که اونجا هم 3 نفر دیگه هستن ... اونارم بکشین بعد از کشتن همه به چپ ترین قسمت برین تو همون اطاق ... روی 1 جعبه یه مجسمه نیمتنه س ! اونو بردارین و سری به سمت ساعت برین که تایمتون تموم نشه "اخه قسمت 10 زمانی هستش " میرین به سمت مامورت دوم که کاشتن 3 تا بمب هستش ... البته نزدیک 7 8 نفر رو باید بکشین اول ! بسرعت این کار رو انجام بدین بعد از کاشتن بمب ها دنبال فلش بالا سرتون برین ... وقتی رسیدید به ساعت بازی !!! از پله ها نرین بالا !!!! سمت راست 1 سری پله هست که میره به سمت پایین برین اونجا میخورین به 1 بن بست
اونجا تو دیوار جای اون مجسمه خالیه ... !!! مجسمه رو بزارین اونجا تا در مخفی باز شه ... برین تو سریع برین به قسمتی که تو هتل دانسینگ "محل رقصیدن" بود اونجا 6 7 نفر از دشمناتون دارن میرقصن "1 موقع تیر نزنینا ..." برین اون وسط شما هم برقصین =)) خب تروفی رو گرفتین :> عکس هم میزارم

3.
33.jpg
Blast from the Past
trophy_bronze.png

Find an homage to what has come before…

اینم این یکی تروفی ...
این تروفی فقط تو قسمت هدفها گرفته میشه
High Value Target
و تو قسمت عقرب " هدف هم افضل امیر هستش :))"
Scorpion
اخرین مرحله ...
همون اول بازی تو 1 خونه هستین 4 نفر رو میکشین میاین بیرون از اونجا 1 نفر هم تو محوطه میکشین
بعد دنبال فلش برین همون اولش که از 1 جایی شبیه بازار رفتین تو 1 تونل مانندی "تو خونه ها" فقط به دست چپتون هی نگاه کنین 1 اطاق اونجا هست که نور نارنجی هم داره برین اون تو 1 میز هستش روش ع ر ق و غذا ـه برین جلو میزه وایسین صفحه رو لمس کنین , کردین ؟ تروفی رو گرفتین پس :bighug:

خب رفقا پلات کردنتون مبارک

بغیر از این 3تا "و البته 3تا دونه تروفی انلاین" بقیه رو بدین به 1کی از افراد 10 11 ساله خونتون واستون میگیره !!

بازم اگه تروفی رو مشکل داشتین بگین براتون توضیح بدم

عکسم میزارم اگه نتونستین این تروفی هارو بگیرین ....
اسکرین شات گرفتم :)

;)

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
خسته نباشی و ممنون.
بازیش خوبه.
ولی گایدو حتی اگه فقط یه تروفیشم نیاز به توضیح داشته باشه باید همه تروفیاشو بذاری. اونم با ترجمه توضیحات :D ! اگه کاملش کنی که ممنون میشم

Hekmatyar

کاربر سایت
Jan 6, 2013
106
نام
حسام
خسته نباشی و ممنون.
بازیش خوبه.
ولی گایدو حتی اگه فقط یه تروفیشم نیاز به توضیح داشته باشه باید همه تروفیاشو بذاری. اونم با ترجمه توضیحات :D ! اگه کاملش کنی که ممنون میشم

سلام داداش ممنون :)

ولی جدی نیاز به توضیح نداره ها !
برای 5 ستاره کردن ها 1کم به مشکل میخورین که اونم 100% به مهارت هر فرد بستگی داره ...
دیگه ببخشین دیگه :D من 1 خورده تنبلم ...
بازم اگه تروفی مد نظرتون باشه کامل توضیح میدم :bighug:

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
سلام داداش ممنون :)

ولی جدی نیاز به توضیح نداره ها !
برای 5 ستاره کردن ها 1کم به مشکل میخورین که اونم 100% به مهارت هر فرد بستگی داره ...
دیگه ببخشین دیگه :D من 1 خورده تنبلم ...
بازم اگه تروفی مد نظرتون باشه کامل توضیح میدم :bighug:

باید کلی بنویسی این طوری پاک میکنن تا تاپیک رو ... .اون دو تا رو با هم کشتن هم به هم نمیچسبن باید یه نارنجک کوری بندازی که خم شن نزدیک هم بعد بدووی دوربینو بگیری سمت پایین بعد مربع رو بزنی که با هم کشته شن .5 ستاره هم هر چی بیشتر هد شات کنی دوبل کیل تریپل کیل و فول کیل و به روش های مختلف بکشی 5 ستاره میشه به امتیاز که میگیری بستگی داره در کل اسونه من 95 درصد کردم فقط اون موقع اینترنت نداشتم انلاین بزنم پلات شه حیف ...

Hekmatyar

کاربر سایت
Jan 6, 2013
106
نام
حسام
باید کلی بنویسی این طوری پاک میکنن تا تاپیک رو ... .اون دو تا رو با هم کشتن هم به هم نمیچسبن باید یه نارنجک کوری بندازی که خم شن نزدیک هم بعد بدووی دوربینو بگیری سمت پایین بعد مربع رو بزنی که با هم کشته شن .5 ستاره هم هر چی بیشتر هد شات کنی دوبل کیل تریپل کیل و فول کیل و به روش های مختلف بکشی 5 ستاره میشه به امتیاز که میگیری بستگی داره در کل اسونه من 95 درصد کردم فقط اون موقع اینترنت نداشتم انلاین بزنم پلات شه حیف ...

اگه کسی میتونه واسه باقی تروفی ها زحمت بکشه
من در توانم همینقدر بود
مطمئنم بالا 30 40 نفر تاحالا اومدن که راهنمایی این 2 3 تا تروفی رو ببینن و کسی کاری نکرده بود
فوقش پاک میکنن دیگه
خوش بحال اونایی که میبینن
برای اون کشتن دو نفر با ضربه از نزدیک که من خیلی شیک وایسادم 2نفر چسبیدن به هم بعد کشتمشون
حالا دوستان دوس دارن راه سخت رو برن میل خودشونه :)
اون داستان 5 ستاره کردن هم عرض کردم بسته به مهارت هر کس داره
الان شما گفتی چه کنن ! از هر 10 نفر 2 3 نفر نمیتونن ...

با تچکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر