FIFA 14 l PS3

rezam

کاربر سایت
Mar 7, 2010
182
نام
رضا
دوستان برای بازی کردن نیاز به کاستوم فریمور جدید نیست ، به ورژن جدید اسپوف کنید با Sen Enabler جدید ، من الان یه هفته است دارم بازی می کنم و هیچ مشکلی نیست .
ورژن 5.4.3

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
حقیقت تلخ هست ولی انقدر تجربه دارم که اینو بگم :

FIFA Offline With Friends >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> FIFA Online

یعنی اصلا تفاوت در حد زمین تا زیر زمین هست :d من سه سال پشت سرهم و کمپیلیت انلاین بازی کردم جز 1 سال اخیر و کلا از تجربه اعتیاد اور انلاین فیفا میدونم ولی انصافا لذت و فان و خنده و رقابت افلاین با رفیق هات تو یه مکان کجا و انلاین کجا :d

بوده از صبح تا ساعت 9 نشستیم فیفا بازی کردیم اصلا گذر زمان رو نفهمیدیم:d

خواستم فقط بگم کلا فیفا بد دردیه :d

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
دوستان برای بازی کردن نیاز به کاستوم فریمور جدید نیست ، به ورژن جدید اسپوف کنید با Sen Enabler جدید ، من الان یه هفته است دارم بازی می کنم و هیچ مشکلی نیست .
ورژن 5.4.3

آخه خطر شناسایی و بن شدنش بالاتره
از طرفی هر لحظه ممکنه کاستوم بیاد
وگرنه اگه باز میدونستم مثلاً تا 1 ماه دیگه نمیاد خب باز به ریسکش میارزید

havax2010

کاربر سایت
Nov 9, 2010
272
نام
مهدی
سلام<br />
دوستان چطور میشه داخل بازی جای کلید ها آنالوگ رو با جهت دار(key pad) عوض کرد؟<br />
داخل تنظیمات گشتم چیزی پیدا نکردم.نمیتونم با آنالوگ ها بازی کنم<br />
ممنون<br/>

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
دوستان تا حالا موفق شدین تو Career Mode با بازیکن های بزرگ بیش از یک سال قرارداد امضا کنید ؟ اگه آره ممنون میشم رمز موفقیتتون رو بگید :)

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
دوستان تا حالا موفق شدین تو Career Mode با بازیکن های بزرگ بیش از یک سال قرارداد امضا کنید ؟ اگه آره ممنون میشم رمز موفقیتتون رو بگید :)

منظورت چیه ؟ :-/ من برای منچستر کاوانی رو خریدم و 5 ساله باهاش امضا کردم ! برای رئال مادرید اینیستا رو خریدم و 4 ساله باهاش امضا کردم ! باز هم برای منچستر سسک و استروتمن و دی ماریا و بیل رو خریدم و همه رو بالای 3 سال امضا کردم !

سر قیمت مسلما خیلی پیاده شدم ولی حقوقشون رو همون حقوق خودشون حتی میدادم ! نه بیشتر و نه کمتر !

کلا این نقل و انتقالات از بخش های بی در و پیکر FIFA هست که باید سر و سامونی داده بشه وگرنه برای رئال مسی رو هم میشه 5 ساله امضا کرد !

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
منظورت چیه ؟ :-/ من برای منچستر کاوانی رو خریدم و 5 ساله باهاش امضا کردم ! برای رئال مادرید اینیستا رو خریدم و 4 ساله باهاش امضا کردم ! باز هم برای منچستر سسک و استروتمن و دی ماریا و بیل رو خریدم و همه رو بالای 3 سال امضا کردم !

سر قیمت مسلما خیلی پیاده شدم ولی حقوقشون رو همون حقوق خودشون حتی میدادم ! نه بیشتر و نه کمتر !

کلا این نقل و انتقالات از بخش های بی در و پیکر FIFA هست که باید سر و سامونی داده بشه وگرنه برای رئال مسی رو هم میشه 5 ساله امضا کرد !

نه دوست من منظورم زمان خرید نیست
زمان تمدید قرارداد منظورم

rezam

کاربر سایت
Mar 7, 2010
182
نام
رضا
دوستان وضعیت آنلاین چطوره ؟
من دو سه روزه کانکت که می شم به PSN بعد از اینکه فیفا اجرا می شه و می خواد کانکت بشه به EA ، از PSN دیسکانکت می شه و Sign Out می کنه .
کسی این مشکل رو داره ؟

پ.ن : یک PS4 بخرم و با یک بازی اوریحینال FIFA 14 هزینه اش چقدر می شه ؟
فکر کنم اینطوری راحت تر باشم و این همه ادا بازی های PSN رو لازم نباشه تحمل کنم .

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
من دو سه روزه کانکت که می شم به PSN بعد از اینکه فیفا اجرا می شه و می خواد کانکت بشه به EA ، از PSN دیسکانکت می شه و Sign Out می کنه .
کسی این مشکل رو داره ؟
برای منم گاهی اینطور میشه
از بازی با بیرون،Sign in کن،برو تو بازی اگه بازی قطع شد توی خد بازی اینقدر Sign in کن تا ارتباط پایدار بشه!:d
برای من که اینطوریه...:d

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
کسی این مشکل رو داره ؟

پ.ن : یک PS4 بخرم و با یک بازی اوریحینال FIFA 14 هزینه اش چقدر می شه ؟
فکر کنم اینطوری راحت تر باشم و این همه ادا بازی های PSN رو لازم نباشه تحمل کنم .

برای منم گاهی اینطور میشه
از بازی با بیرون،Sign in کن،برو تو بازی اگه بازی قطع شد توی خد بازی اینقدر Sign in کن تا ارتباط پایدار بشه!:d
برای من که اینطوریه...:d

سلام
واسه من دیروز همین طوری شد 2 ساعت باهاش ور رفتم درست نشد
رفتم تو سایت playstation پسورد اکانتم رو عوض کردم درست شد غیر این هم راهی نداره

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
فکر میکنم خریدن و عوض کردن psid خیلی سخت نباشه که همه ترسیدن رفتن قایم شدن
خیلی ها واسه یه psid که 10-15 تومن قیمتشه نمیتونن ریسک کنن اونوقت تو زندگی ........!!!!!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر