FIFA 14 l PS3

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
به به می بینم که دوباره با رفع شدن مشکلات EA تاپیک جون گرفته ، من به چند تا از دوستان پیام دادم اما قابل ندونستند که ادد کنند .
این آقا رضا هم rezi_71 که هر وقت از یکی می بازه میاد من رو می بره ، خلاصه که باید برم دعا به جون اینترنتش بکنم که قطع و وصل می شه و باعث شده یکی دو دست ازش اینجوری ببرم و الا آرزو به دلم می موند.
دو سه روزه دارم ورلد کاپ بازی می کنم ، همین که بعضی از باگ های فیفا 14 رو از بین برده خیلی خوبه و روی اعصاب نیست ، مهمترینش هم همین ضربه سر زدن هست که خیلی طبیعی تر شده و کلا گل زدن با سر سخت شده و منطقی تر
مخلص دوستان هم هستیم ، ادد کنید ببازیم ازتون ;-)
در واقع باید میگفتی رضا منم میبره نه اینکه بازیاشو میبازه منو میبره;)
اماتورا ادد کنن یاورشونو استاد کنم(یکم امیدواری بدیم به خودمون:d)

- - -ویرایش - - -

اقا سونی اپدیت داده کسی امار نداره؟

Sent from my SM-N900 using Tapatalk
ماهم باور کردیم خداحافظی کرده بودی مثل اینکه
اپدیت جدید داده 4.60 فعلا حال همرو گرفته>:)

- - -ویرایش - - -

بکس پایه باشین کاپ بندازیم؟؟؟

و در جواب این سوال فعلا یه جام تابستانه رو هوا مونده تموم که شد بد نیست یه رمضانم برگزار بشه

sohalfarid

کاربر سایت
Dec 27, 2012
322

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

و در جواب این سوال فعلا یه جام تابستانه رو هوا مونده تموم که شد بد نیست یه رمضانم برگزار بشه

خدافظی موقت بود دادا :)

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

اااء کی من جا موندم برگزار شد؟

Last edited by a moderator:

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
سلام به همه دوستان عزیز
من امشب از سفر برگشتم :D
اومدم اینجا متوجه شدم مثل این که آپدیت اومده ، میخواستم بپرسم ازتون چه کار میکنید ؟ اسپوف میکنید ؟ یا منتظر کاستوم میمونید ؟ فکر میکنید کاستوم کی بیاد ؟
آخه من دوست ندارم اسپوف کنم ، فکر میکنم خطر بن داره :-s

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
سلام به همه دوستان عزیز
من امشب از سفر برگشتم :D
اومدم اینجا متوجه شدم مثل این که آپدیت اومده ، میخواستم بپرسم ازتون چه کار میکنید ؟ اسپوف میکنید ؟ یا منتظر کاستوم میمونید ؟ فکر میکنید کاستوم کی بیاد ؟
آخه من دوست ندارم اسپوف کنم ، فکر میکنم خطر بن داره :-s
سلام
رسیدن بخیر
خوش گذشت؟
سوغات که یادت نرفت)x
من از اسپوف استفاده میکنم ولی فعلا فیفا نمیزنم،ایران حذف شد حسش نی:d

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
سلام
رسیدن بخیر
خوش گذشت؟
سوغات که یادت نرفت)x
من از اسپوف استفاده میکنم ولی فعلا فیفا نمیزنم،ایران حذف شد حسش نی:d
سلام جوزه جان
خیلی ممنون
آره واقعاً حال داد ، جای شما خالی ، چالوس و نوشهر و بابلسر خیلی خوب بود ، مخصوصاً نوشهر خیلی خوب بود هوا خنک بود !
سوغاتی ؟ وا ا ا ا ای ی ی جا گذاشتم م م م م !!!! :D حالا عیب نداره توی فیفا بهت سوغاتی میدم :D

ایران که من خیلی خودم رو امیدوار نکرده بودم که ضد حال بخورم

حالا پس به نظرم صبر کنیم یه کاستوم خوب و معتبر بیاد بعد همه بریزیم باز همه فیفا بزنیم در این ایام مبارک رمضان :D
الان حبیب بدون کبرا اومده ، ولی شاید مشکلاتی داشته باشه ، صبر کنیم توی ورژن بعدیش مشکلاتش رفع بشه بعد همگی نصب کنیم

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
دوستان لطفا برید رای بدید ... خواهش میکنم برید رای بدید تا ایران انتخاب بشه.. :)

Vote for FIFA 15 Leagues | FIFPlay
محمد چه فایده ای داره؟:-/ هر سال که ایران با اختلاف اول میشه اخرش میاد 1بیلاخ نشون ادم میده:|:d ea همون تیم ملی به زور و از روی اجبار به WC اضافه کرد دیگه لیگ که بماند فکر کنم هر کشوری که 2وم بشه انتخاب میکنه...برای عربستان که اینجوریه:bighug:,در کل احتمالش به 1درجه کلوین بیشتر میل میکنه تا به 1درجه سلسیوس:d
/
صادق اومدی همه جا بهار شد:d سونی اپدیت داد,نت 2باره ترکید(پروتکل UDP)برای انلاین بازی کردن....و 1سری نکات شخصیه دیگه:-"
با این تفاسیر کی 2باره میری سفر؟:-/:d
این حبیب هم که اومده ولی کبری هنوز تصمیم نگرفته بیاد:( (:d),درکل ONLY ROGERO:>
یعنی الان دیگه کسی تا cfw بیاد فیفا بازی نمیکنه؟:|
همینجوریش که کسی توی فیفا نیست,تو و خوزه+برادرش هم که نیستین تا cfw بیاد,سایه و رضا هم که کم و بیش ان میشن,اون علی هم که اه شما دامنش گرفت تا 1ساله دیگه نمیتونه فیفا بازی کنه:d و علی(mhfifa) هم که فقط اومد 1خوش امد گفت رفت و...پس تا همه 2باره میان بریم توی کار سریال,فیلم,سفر ....دیگه انلاین تعطیله:(
فقط 1ندا بدین خواستین 2باره فیفا شروع کنین:|:d

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
رضا اتفاقاً من از سفر که اومدم دیدم نتم فضایی خوب شده ! :D
دیشب موقع دانلود رایگان 3-4 گیگ دانلود کردم !!!!! سرعتم با این که 2 مگ دارم روی 300 تا 400 بود !! توی روز 700 شده قبلا! 600 بود !
قبل سفر میخواستم ISP عوض کنم ولی اینو دیدم باز میخوام دست نگه دارم ! (الان مخابراتم)
اون پروتوکل که از اول سال 93 هست که :|
آپدیت سونی هم اتفاقا من نبودم داد و نکته جالب این که اتفاقاً من که برگشتم حبیب 4.60 داد :D
تعطیل چیه بابا نهایت 1 هفته طول میکشه ، مطمئناً طی 1 هفته یه کاستوم فریمور خوب و بدون نقص میاد باز همگی بازی میکنیم :bighug:

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
سلام جوزه جان
خیلی ممنون
آره واقعاً حال داد ، جای شما خالی ، چالوس و نوشهر و بابلسر خیلی خوب بود ، مخصوصاً نوشهر خیلی خوب بود هوا خنک بود !
سوغاتی ؟ وا ا ا ا ای ی ی جا گذاشتم م م م م !!!! :D حالا عیب نداره توی فیفا بهت سوغاتی میدم :D

ایران که من خیلی خودم رو امیدوار نکرده بودم که ضد حال بخورم

حالا پس به نظرم صبر کنیم یه کاستوم خوب و معتبر بیاد بعد همه بریزیم باز همه فیفا بزنیم در این ایام مبارک رمضان :D
الان حبیب بدون کبرا اومده ، ولی شاید مشکلاتی داشته باشه ، صبر کنیم توی ورژن بعدیش مشکلاتش رفع بشه بعد همگی نصب کنیم
داداش بابلسر اومدی یه ندا میدادی شما رو زیارت میکردیم
خیلی با بابلسر فاصله نداریم:d
اتفاقا خودم چند روز قبل خزر شهر بودم تو جاده با یه نفر سر سبقت گرفتن نزدیک بود دعوامون شه نکنه تو بودی:dاعصاب نداری ها:d
برای psn هم خوب اسپوف کن

ممد چه فایده ای داره؟:-/ هر سال که ایران با اختلاف اول میشه اخرش میاد 1بیلاخ نشون ادم میده:|:d ea همون تیم ملی به زور و از روی اجبار به WC اضافه کرد دیگه لیگ که بماند فکر کنم هر کشوری که 2وم بشه انتخاب میکنه...برای عربستان که اینجوریه:bighug:,در کل احتمالش به 1درجه کلوین بیشتر میل میکنه تا به 1درجه سلسیوس:d
/
صادق اومدی همه جا بهار شد:d سونی اپدیت داد,نت 2باره ترکید(پروتکل UDP)برای انلاین بازی کردن....و 1سری نکات شخصیه دیگه:-"
با این تفاسیر کی 2باره میری سفر؟:-/:d
این حبیب هم که اومده ولی کبری هنوز تصمیم نگرفته بیاد:( (:d),درکل ONLY ROGERO:>
یعنی الان دیگه کسی تا cfw بیاد فیفا بازی نمیکنه؟:|
همینجوریش که کسی توی فیفا نیست,تو و خوزه+برادرش هم که نیستین تا cfw بیاد,سایه و رضا هم که کم و بیش ان میشن,اون علی هم که اه شما دامنش گرفت تا 1ساله دیگه نمیتونه فیفا بازی کنه:d و علی(mhfifa) هم که فقط اومد 1خوش امد گفت رفت و...پس تا همه 2باره میان بریم توی کار سریال,فیلم,سفر ....دیگه انلاین تعطیله:(
فقط 1ندا بدین خواستین 2باره فیفا شروع کنین:|:d
من هستم داداش

آخرین ویرایش:

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
خب من دیگه از مخابرات رفتم ، الان داره نفس های آخرش رو میکشه تا تخلیه بشه ، درخواستش رو دادم و رفتم سرویس دهنده محلیمون :|
خدا کنه بهتر باشه !

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
خب من امروز ISP جدیدم راه اندازی شد
این هم پینگ هام ، که واقعاً خوبه :

این هم با گوگل :

==================================
یه کاستوم خوب هم نمیاد بازی کنیم :|