Tomb Raider فارسی

با کدوم موافقید؟

• حذف دیالوگهای گیم پلی و فقط میان پرده ها و سکانس ها

رای‌ها: 3 12.0%
  • حذف دیالوگهای گیم پلی و میان پرده ها و فقط سکانس ها

رای‌ها: 0 0.0%
  • زیرنویس رو به همین شکل ترجیچ میدید

رای‌ها: 22 88.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    25
  • نظرسنجی بسته شده است .

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
سلام
با شروع شدن سال تحصیلی جدید ،برنامه ریزیهای بهتری باید برای ادامه این کار صورت بگیره و تیمی برای این کار تشکیل بشه
بازیهایی که این مدت معرفی شدن چون انجصاری بودن و شامل طیفی از گیمرها نمیشدن ،از ترجمه و زیرنویس بازی صرف نظر شد
اما اگه قوتی بود و وقتی شد حتما بازیهای جدیدی مد نظر هستش که اگه بتونم با مدیریت بازیسنتر یا هر پشتیبان دیگه ای حداقل برای قرار دادن یه هاست آپلود دائمی به توافق برسم حتما اینکار رو ادامه میدم
ممنون از دلگرمیهاتون
امیدوارم نظراتتون رو در این باره ادامه بدین
:x

با عرض سلام و خسته نباشید

سایت ما همچین ایده ای را اجرا کرده است تیم ترجمه سایت ما 4 نفر می باشند و همانند گروه شما به زیرنویس داستان بازی های کامپیوتری می پردازند .
اولین بازی که ما قرار دادیم بازی GTA SA به همراه دوبله پرشین ساب گیم میباشد که از هفته ی دیگه بازی هیتمن به همراه زیرنویس قرار میگیرد .
وبسایت ما ویدیو ها را بصورت دائمی و همراه 2 لینک دیگر یعنی جمعا 3 لینک برای هر ویدیو قرار می دهد , همچنین قابل توضیح هست که 2 بازی دیگر در حال ترجمه هست اگر شما تیم ترجمه یا تک نفره هستید میتوانید با مدیر سایت هماهنگ کنید از طریق فرم تماس تا بتوانیم شما رو با تیم ترجمه سایت هماهنگ و یک گروه بزرگ را برای ترجمه بهتر این بازی ها تشکیل دهیم و پشتیبان کار شما باشیم .

نمونه زیرنویس سایت ما بازی Hitman Absolution می باشد که از هفته ی دیگر در سایت قرار میگیرد.

آدرس سایت : Gamevideo.ir

هدف این پست فقط برای اطلاع رسانی و جذب نیروی بیشتر برای این کار می باشد .

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
تاپیک جدا برای داستان بازی ها توسط سایت ما ایجاد شد "اطلاعات تکمیلی"

http://forum.bazicenter.com/thread86963/#post3117521

christmas

کاربر سایت
Jan 31, 2013
364
نام
Dream
دوستان موقعی که من بازی رو زیرنویس کردم اولا یک کار تک نفره بود و دوما من نتونستم هزینه کنم و آپلودسنتری پیدا کنم برای همین لینکها پاک شدند ، اما اگه بشه دوباره آپلود میکنم

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
دوستان موقعی که من بازی رو زیرنویس کردم اولا یک کار تک نفره بود و دوما من نتونستم هزینه کنم و آپلودسنتری پیدا کنم برای همین لینکها پاک شدند ، اما اگه بشه دوباره آپلود میکنم
سلام . شما میتونی با ما همکاری کنی ؟ تو تیم ترجمه چند نفر رو کم داریم ؟

amindead

کاربر سایت
Jul 21, 2010
629
هنوز هیچ راهی پیدا نشد که زیرنویس تو بازی اضافه بشه؟ مطمئنم باید راهی باشه چون قدیما صحبت بازی رو میکردن فارسی این که زیرنویس ـه

hitman99

کاربر سایت
Jan 14, 2014
67
نام
ali
هنوز هیچ راهی پیدا نشد که زیرنویس تو بازی اضافه بشه؟ مطمئنم باید راهی باشه چون قدیما صحبت بازی رو میکردن فارسی این که زیرنویس ـه

این کار خیلی سخته و احتیاج به برنامه نویسی تحت ویندوز داره، یعنی باید بتونی به فایل های زیرنویس بازی دسترسی پیدا کنی و تغییرشون بدی. قدیما بازی رو دوبله میکردن اول صدای بازی رو استخراج میکردن بعد صدای خودشون رو جای اونا میزاشتن

christmas

کاربر سایت
Jan 31, 2013
364
نام
Dream
متاسفانه لینکها پاک شدن ، اگه کسی سروری برای آپلود میشناسه که مدت زیادی لینکها رو نگه داره لطفا معرفی کنه تا برای دوستانی که پیام میدن دوباره آپلود کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر