Revolution Controller

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
ممد جان این کدومشه؟همونی که چند نفر دارن بازی میکنن ولی فقط آدما رو نشون میده نه خود بازیو؟همونی که تو امضای حمید هست؟اگه اون باشه که شاهکاره حتما بگیریدش همونیه که تو گیم تریلرز هم بود.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
آره همونيه كه طرف دندونپزشكي ميكنه يه نفرم داد ميزنه!!:)
ولي خدايي نيتندو با اينكه به فروشه پي اس3 نميرسه ولي نشون داد مثه بعضي شركتا عجله تو كارش نيست بلكه فقط كيفيت براش مهمه!
اگه كپي خورشه (كه بعيد ميدوم:( )خيلي حال ميده

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
نوشته شده توسط Elvish Hero:
در ضمن فرهنگ بخیل باشی نباشی روو موفق میشه!!همونطوری که دستتو گذاشتم تو دست اسنیک الانم دستتو میذارم تو دست لینک!پیر شین به پای هم!
مث اینکه به تو نیومده باهات درست حرف زد. :neutral:
نمیخوام دستمو بذاری تو دست لینک ، تو فعلا به فکر خودت باش ( فکر زندگی زناشوئیت که تازه شروع کردی :lol: ) ، به فکر ما بودن پیش کشت ( چی گفتم ! )

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
به نظر من طراحیش خیلی خوبه می باشد.nintendo بالاخره سابقه ی خودشو تو کنسول سازی باید یه جوری نشون بده.باید منتظر بمونیم ببینم که مشخصاتش چیه!!

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
ولی من هنوز میترسم که این Revolution هم کپی خور نشه و ما باز در حسرت بازیهای نینتندو بمونیم!
اگه عاقل باشه و ببينه كه سوني وو micro$oft سره همين كپيخورشدنشون چه فروشي كردن اونم اين كارو ميكنه
اميدوارم كپيخورشه چون من يكي از منتظراشم.

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
محمد مطمئنی؟؟چون نینتندو گفته بود تا آخر سال 2005 هنوز اطلاعات میده بیرون و گفته سیستم کنسول یکی از آخرین چیزیاییه که مشخص میشه.در ضمن یه خببر اینکه 100%قراره یه کنترلر ordinaryبرای نینتندو بیاد.حالا معلوم نیست کدومشه ولی میاد دیگه بالاخره.پس کسایی که فکر مبکنن با این کنترلر راحت نیستن خیالشون تخت.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
پس کسایی که فکر مبکنن با این کنترلر راحت نیستن خیالشون تخت.
واقعا كسي هست اين كنترل رو به اين قشنگي و امكانات خوشش نيياد!؟
من كه فقط بخاطره كنترلش ازش خوشم اومده واي بحاله اينكه سورپريزه بعديش رو ببينم!

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
خوب چون یه شکل کاملا متفاوتع داره شاید بعضی ها الان بگن که نمیشه آدم دستش بگیره و خوشدست نیست.ولی دیگه بهونه تموم شد چون یه کنترلر ordinary هم قراره بیاد که مثل بقیه کنترلراس یعنی همون حالت عادی رو داره..

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
نوشته شده توسط mohammad_66:
از بس بد سليقه اي:)
اون بد سلیقه هست من که نیستم
40.gif

به نظرهمن هم زیاد جالب نیست :mrgreen:

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
خوب خوشتون نیاد!اونم از شماها خوشش نمیاد!ولی من که گفتم یه دسته دیگه داره میاد پس باید خوشتون باید خوشتون بیاد چون اگه از اون دسته هه هم خوشتون نیاد یعنی که کنسول خوشتون نمیاد که اگه کنسول خوشتون نمیاد یعنی که 65%بازیها خوشتون که اگه 65%بازیها خوشتون نمیاد یعنی که 35%خوشتون میاد که اگه 35&خوشتون میاد یعنی فقط پیسی خوشتون می.پس دیگه هیچی!ولی آخرش همه کسایی که کنسول میخوان حتما روو میگیرن این خط اینم نشون!

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
خودتون بد سلیقه این چرا توهین میکنین کسی جرات نکرده به سلطان کراش ایران توهین کنه تا حالا
امین تو که هنوز نمیدونی سلیقه رو با کدوم س مینویسن.. جون گرفتی واسه ما.. :) :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر