بنیانگذار شرکت Epic Games : سکوت ماکروسافت در GDC 2013 " درک بیشتری از واقعیت است "

Aliɾeza

کاربر سایت
Mar 17, 2013
134
نام
علیرضا
xbox-360-slim.jpg

ماکروسافت سکوت خود را در مقابل جمعیت حاضر در نمایشگاه GDC 2013 و رونمایی از کنسول PS4 ادامه میدهد و خود را به خاطر ایت سکوت تنبیه میکند ؟!

در تاریخ ماکروسافت هیچگاه کلمه ای به نام " سکوت " وجود نداشته است. یکی از بنیانگذاران شرکت Epic Games مارک رین (Mark Rein) دیدگاه جالبی نسبت به سکوت ماکروسافت دارد :

به نظر من این کار ماکروسافت "درک بیشتری از واقعیت است "

ماکروسافت همواره با سیستم عامل خود در حال پیشروی است و سونی نیز همواره از این رویکرد استقبال میکند ؟! و این فوق العاده است و فکر نمیکنم که این کار باعث افت کیفیت در کار ماکروسافت شود .

من فکر میکنم با روابط توسعه دهنده هر دو شرکت سعی بر این دارند تا مخاطب خویش رو جذب کنند اما امسال در نمایشگاه GDC 2013 سونی از اسلحه ی مخفی خود رونمایی کرد اما ماکروسافت راجب حرکت بعدی خود تا این لحظه هیچ نگفته است !

"بنابراین از دیدگاه من تنها فرق بین این دو شرکت کسی است که از کنسول خود رونمایی میکند و دیگری که هیچ حرکتی انجام نمیدهد"

بزودی زمان ان خواهد رسید که ماکروسافت راجب کنسول بعدی خود صحبت کند و ما مشتاقانه منتظر شنیدن آن هستیم و این طور که به نظر میرسد آن زمان در نمایشگاه E3 2013 میباشد و تا رسیدن زمان افتتاح این نمایشگاه همه چیز "در زیر پوست شهر" باقی می ماند

منبع : لینک

Bek

کاربر سایت
Jun 4, 2010
371
شدنش که خیلی سخته.ولی شدنی هست.اگر مثلا بیاد 4 تا بازی که مورد پسند ژاپنی ها هست رو برای کنسولش انحصاری کنه،شاید بتونه یه موفقیتی توو ژاپن بدست بیاره.

ولی من حس میکنم توو همون TGS یه خبری از کنسول مایکرو بشه.

شما زیاد در جریان اوایل این نسل نیستید. مایکرو تا دلتون بخوان بازی های JRPG یا به قولی همون بازی های ژآپنی پسند انحصاری داشت یا حداقلش انحصاری زمانی بودند که کله گندترینش star ocean بود و خیلی ها رو هم که از انحصار در اورد. ولی به هر دلیلی بازم تو ژآپن موفق نشد، این طور هم که داریم میبنیم مایکرو دیگه بیخیال ژاپن شده.
حالا اونوقت مایکرو دیوونست که بیاد بازار اصلی خودش که امریکاست رو ول کنه و کنسول رو ژآپن معرفی کنه!!! :|

اتفاقا خیلی خوب هم در جریان هستم.همون زمان اخبار مربوط به کنسولهای نسل بعد رو در همین سایت میخوندم.بخشی بود به نام اخبار داغ کنسولها.

بازار آمریکا رو که در اختیار داره و نیازی به آب و آتیش زدن نداره.برای مایکرو مهم اینه که بتونه سهمی در بازار ژاپن بدست بیاره.

این جملتون رو دیدم فکر کردم در جریان نیستید.
اگر مثلا بیاد 4 تا بازی که مورد پسند ژاپنی ها هست رو برای کنسولش انحصاری کنه،

که خب مایکرو هم تا سه چهار سال پیش دقیقا داشت همین کار رو میکردم که خب تیرش به سنگ خورد و الانم نتیجه اش اینه که میبینیم دیگه خبری از اون JRPG های انحصاری نیست.
و در این مورد که میگید بازار رو در دست داره حرفتون اشتباهه. چون این که نسل حاضر تونست در امریکا موفق باشه اصلا دلیل نمیشه که خیالش ار نسل بعد هم راحت باشه و دیگه برای امریکا تبلیغ نکنه! مگه نسل قبل که بازار تقریبا تمام جهان که دسته سونی بود دلیلی شده که این نسل هم همون طور باشه!:-/

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
شما زیاد در جریان اوایل این نسل نیستید. مایکرو تا دلتون بخوان بازی های JRPG یا به قولی همون بازی های ژآپنی پسند انحصاری داشت یا حداقلش انحصاری زمانی بودند که کله گندترینش star ocean بود و خیلی ها رو هم که از انحصار در اورد. ولی به هر دلیلی بازم تو ژآپن موفق نشد، این طور هم که داریم میبنیم مایکرو دیگه بیخیال ژاپن شده.
حالا اونوقت مایکرو دیوونست که بیاد بازار اصلی خودش که امریکاست رو ول کنه و کنسول رو ژآپن معرفی کنه!!! :|
اتفاقا خیلی خوب هم در جریان هستم.همون زمان اخبار مربوط به کنسولهای نسل بعد رو در همین سایت میخوندم.بخشی بود به نام اخبار داغ کنسولها.

بازار آمریکا رو که در اختیار داره و نیازی به آب و آتیش زدن نداره.برای مایکرو مهم اینه که بتونه سهمی در بازار ژاپن بدست بیاره.

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,656
نام
امیر
اصولا TGSبعد از E3برگزار میشه دیگه مایکرو دیوانه نیست E3معرفی نکنه بیاد TGSمعرفی کنه که بازار ژاپن رو به دست بیاره فکر نمیکنم اون هزینه ای که برای به دست اوردن بازار ژاپن کرده ارزش به دست گرفتن این بازار رو داشته براش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر