کنفرانس خبری Hideo Kojima در GDC 2013

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
سلام !

89486502262341928329.jpeg

کمتر از نیم ساعت به آغاز کنفرانس خبری Hideo Kojima در GDC 2013 باقی مانده و این کنفرانس در ساعت 22:30 آغاز خواهد شد. قرار است Hideo Kojima خالق سری بازی های Metal Gear در مورد انجین جدید استودیوی خود یعنی Fox Engine صحبت کرده و البته اشاراتی به نسخه جدید MGS یعنی Ground Zeroes داشته باشد و شاهد نمایش تریلری از MGS: Ground Zeroes نیز خواهیم بود. همچنین احتمال اشاره به The Phantom Pain و ارتباط آن با سری MGS نیز وجود داشته و شاید بالاخره رازهای آن تریلر معروف آشکار شود.
=================
در طول کنفرانس مشخص شد که نمایش های MGS: Ground Zeroes و The Phantom Pain متعلق به یک بازی بوده و نسخه بعدی سری MGS با نام کامل Metal Gear Solid V: The Phantom Pain عرضه خواهد شد. در حال حاضر تنها کنسول های PS3 و Xbox 360 به عنوان پلتفورم های بازی معرفی شده اند.

آخرین ویرایش:

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
سکانس آخر متال گیر 4 تو پیشونی بیگ باس شاخی نبود.پس این فرضیه که یان بیگ باس نیست یا توهماته کمی بیشتر جون میگیره.اون یکی قضیه موبی دیک و توهمات هم کمی منطقی جور در میاد.چون برای نابودی هلیکوپتر یک نهنگ ظاهر شد که میتونه نشانه ی موبی دیک باشه ( نمیدونم کسی اشاره کرد یا نه :D )

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
که اون دشمن قدرتنمد باید همون شهص صورت سوخته باشه!! که دلیل حمله هم یکیش اینه اونها چیکو رو گروگان گرفته بودند که از اون بتونن اطلاعاتی در مورد بیگ باس بدست بیارن! که بیگ باس اقدام میکنه برای نجات اون چیکو! و بعد از نجات چیکو توسط بیگ باس این باعث خشم اون جناب صورت سوخته میشه! و این چنین میشه که اون صورت سوخته دستور حمله به تشکیلات بیگ باس رو میده! اینا یجورایی باعث میشه چیکو یجورایی تبدیل بشه به شخصیت کلیدی بازی!

موقعی که بیگ باس وارد منطقه اونا میشه، اونا دارن حمله اشون رو به مادر بیس شروع کردن ! پس ربطی نداره که چون بیگ باس می خواسته چیکو رو نجات بده صورت سوخته حمله می کنه به اونا ! بیشتر شبیه یه تله است چون اون صورت سوخته به چیکو می گه وقتی برگشتی سلام منو به رئیست برسون

در مورد بیگ باس در متال گیر 4 بیگ باس کلا بدنش با اعضای بدن لیکوئید و سالیدوس پیوند زده شده و اونی که شما تو تریلر می بینید مطمئنا بیگ باس و همونطور که کوجیما گفته 80% این بازی واقعیت و % 20 تخیل پس اینکه اون بیگ باس نیست دیگه خیلی فیلم هندیه ! اون صورت باند پیچی شده هم به نظر من فرانک هستش نه فرده تخیلی نه چیکو ! چون چیکو نمیاد به بیگ باس بگه پاشو سرباز اونم وقتی بعد 9 سال می بینتش ! سن و سالش هم به چیکو نمی خوره !

و در مورد اینکه می گن این بازی 2 تا بازی مختلفه ! من فکر نمی کنم چون وقتی اونا حمله می کنن به مادر بیس زمان زیادی طول نمیکشه تا به اونجا برسن و بیگ باس هم سریع ماموریتش تموم میشه و بر می گرده و مادربیس آتش گرفته روبرو میشه ! یعنی شما می خواید بگید این 2 ساعت یه بازیه و فانتون پین هم یک بازی ؟
من اینطوری فکر نمی کنم

سکانس آخر متال گیر 4 تو پیشونی بیگ باس شاخی نبود.

کوجیما خودش گفته که قضیه شاخ و این حرفا نیست یه تیکه ترکش فلزی یا همچین چیزیه که باعث شده بیگ باس تو کما بره و درش نیاوردن ! همین

آخه امید این عکسٌ ببین اینجا ترکشی دیده نمیشه:

درسته من فقط میگم قضیه شاخ منتفیه این یه قطعه فلزیه حالا یا قبل از رفتن به کما اینطوری شده یا در زمان کما، یا چیزی بوده که به مرور زمان اتفاق افتاده

آقایون نظری راجع به این عکس دارین؟؟!

شاید سایکو هر کسی که می کشته یه مجسمه یادگاری ازش درست می کنه ! :d
ولی اینجا به نظر می رسه که یه شخص مقدسیه ! و لی هر چی هست من قاطی کردم و نشون میده که این سناریو تازه نوشته نشده و کوجیما روی هر کدوم از این شخصیت ها از سال ها پیش برنامه ریزی داشته یا حداقل برای بیشترشون

آخرین ویرایش:

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,021

مشخصه که برا MGS1 ـه مربوط به صحنه مبارزه با Psycho,به نظر میرسه ارتباطی داشته باشه با TPP.......

کوجیما خودش گفته که قضیه شاخ و این حرفا نیست یه تیکه ترکش فلزی یا همچین چیزیه که باعث شده بیگ باس تو کما بره و درش نیاوردن ! همین
آخه امید این عکسٌ ببین اینجا ترکشی دیده نمیشه:

من فکر میکنم توو اون مدت که BigBoss توو کما بوده یه بلاهایی سرش آوردن از اون دستِ مکانیکی بگیر تا اون ترکشه!

آخرین ویرایش:

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,050
نام
حامد

مشخصه که برا MGS1 ـه مربوط به صحنه مبارزه با Psycho,به نظر میرسه ارتباطی داشته باشه با TPP.......

جل الخالق این مجسمه تو اتاقی بود که با مانتیس درگیر میشدیم :D
چه داره میکنه این استاد :D

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924

اگه ترکش فلزی باشه باید وقتی داشتن بهش شوک میدادن هم رو کلش ما می دیدیم.
ولی راجع به فرانک با شما موافقم :
Xzq4CFv.jpg

ولی به گفته بچه ها چراصدای هر دو کاراکتر یکی هست؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین

---------- نوشته در 12:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:54 AM ارسال شده بود ----------

این یک موضوع تایید شده هست که توی متال گیر ۴ میگه بعد از داستان اوتر هیون توی متال گیر ۱و۲ وقتی بیگ باس کشته میشه در متال گیر ۴ اعضای بدنش توسط بدن پسران کلون شده اش تامین و ترمیم میشه!! اما این موضوع مربوط به روایت داستان متال گیر سالید ۱ و متال کیر سالید ۲ فرزندان آزادی میشه!
اما در مورد متال گیر ۱و۲ این موضوع اصلاً صادق نیست! اگر کسی بازی کرده باشه که معمولاً خوره ها بازی مردن! منجمله خودم که میتونین اونها رو توی متالگیر سالید ۳ مارخور بازی کنیدشدن! اونجا هر چند درست نشون نمیده اما هر چیزی هم که نشون میده باز هم هیچ یک از اعضای بدن بیگ باس موقع مبارزه با اسنیک مصنوعی نیستن!! رباطی نیستن!!

در مورد دراگ هم به داروهایی هم که دچار توحم بشه یعنی تاثیری در هوش و حواس داشته باشه و باعث توحم بشه کلاً دراگ هم میگن! که باعث میشه درد رو از بین ببره مثل مرفین که بصورت مستقیم هم بهش دراگ میگن
Sent from my iPhone using Tapatalk[/QUOTE]
انصافا یه کلمه هم از حرفاتو نفهمیدم میشه یکم بهتر صحبت کنی اصلا متوجه نمیشم ! شما میگی اسنیک تو 1 و 2 دستش مصنوعی نیست !؟ خوب اونجا با سالید بازی میکنیم ! تو 3 هم که اصلا نباید رباطی باشه چون 10-15 سال قبل جریانات گراند زیروئه!
اگه واضح ترتوضیح بدی میفهمم منظورتو

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی

ممنون داداش !
خوب حالا از قضیه ی ریبوت یکم بریم اون ور تر !
اصلا دیگه نمیشه گفت کوجیما میخواد چیکار کنه !
اونم بعد از دیدن این عکس !
دیگه معلومه کوجیما واقعا استاده !
فعلا هیچی ندارم بگم !
نظریه هام تموم شد !

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ذ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دوستان mgs کمیک داره ! این شکلی :D !
میشه لینک دانلود همه نسخه های کمیکو به ترتیب برام بذارین ! یه دنیا ممنونتون میشم !

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
صداهاشون یکی نیست صدای اون مردی که صورتش باند پیچی شده است کیفر هست و بیگ باس هم که خود کوجیما گفته فعلا نمی خوان لو بدن صدا پیشه اش کیه :
اینم صحبت های کوجیما در مورد سر بیگ باس :

The ‘horn’ Big Boss has on his head in the final scene of the trailer, is actually debris and bone embedded in his skull. In this scene Big Boss also has a bionic arm, with which the player will be able to do different things in the game.

مثل اینکه تو سر بیگ باس جاسازی شده به علت صدماتی که استخوان های سرش دیده

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من یه نکته دیگه ای هم دریافتم ! الان داشتم mgs 1 رو روی ps3 بازی میکردمش ( چندماه پیش به قیمت 13 دلار خریدمش و دان کردم ) الان که دقت میکنم میبینم صدای gray fox زیاد شبیه به مرد باندپیچی نیست ! حتی صدای deep throat ( خود فرانکه دیگه ؟ ) هم شبیه ـش نیست ! تن صداشون یکم شبیه ولی .... البته شاید دوبلور اینم مثل اسنیک عوض کرده باشن :|

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
بچه ها راستی !
توجه کردید تو تریلر جدیده وقتی بیگ باس رو نشون میده تو هلیکوپتر !
و بعدش زوم میشه رو چشمش با اون آهنگ متن اصلا حس بغزی پیدا کردم !
تو چشمش اون لحظه تعجب و درد و ناراحتی موج میزنه !
خدایی اول اشتباه کردم خیلی بیگ باس شخصیت بزرگتری از اسنیک هست دردی که بیگ باس کشیده قابل قیاس با هیچکی نیست حتی اسنیک !
راستی باید با اون چیز جاسازی شده تو بازی بازی کنیم !
یا هدبند میبنده ؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
کسی بلده چجوری ویدئو رو موسیقیشو قطع کنه ! ؟ :D ! ( چه جوی گرفتم به خدا :D )
اونجایی که اون که شبیه آسلاته میاد یه چیزی میگه نمیشه درست فهمید بخاطر موزیک ! صداش میاد ولی موزیک نمیذاره :D یکی امتحان کنه بگه چی میگه :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
من یه نکته دیگه ای هم دریافتم ! الان داشتم mgs 1 رو روی ps3 بازی میکردمش ( چندماه پیش به قیمت 13 دلار خریدمش و دان کردم ) الان که دقت میکنم میبینم صدای gray fox زیاد شبیه به مرد باندپیچی نیست ! حتی صدای deep throat ( خود فرانکه دیگه ؟ ) هم شبیه ـش نیست ! تن صداشون یکم شبیه ولی .... البته شاید دوبلور اینم مثل اسنیک عوض کرده باشن :|
خدایی انتظار داری اگه Gray Fox توی این نسخه باشه ، همون صداگذاری رو داشته باشه ؟! :D صدای Snake قضیه ـش خیلی فرق میکنه ! از اولین نسخه باهاش بودیم و کاراکتر اصلی بود و کلاً تغییرش توی چشم میاد ، ولی Gray Fox اون طوری نیست و صداگذارش فکر کنم دیگه مفقودالاثر شده باشه در طول این مدت ! :D بعد زمان این بازی هم با MGS1 خیلی فرق میکنه و Frank Jaeger هم هنوز تبدیل به Gray Fox نشده و میتونه صدای متفاوتی داشته باشه. :D

کسی بلده چجوری ویدئو رو موسیقیشو قطع کنه ! ؟ ( چه جوی گرفتم به خدا :biggrin1: )
اونجایی که اون که شبیه آسلاته میاد یه چیزی میگه نمیشه درست فهمید بخاطر موزیک ! صداش میاد ولی موزیک نمیذاره یکی امتحان کنه بگه چی میگه :biggrin1:
در Ocelot بودنش شک نکن ! :D
فکر نکنم چیز زیاد مهمی بگه. الآن رفتم بدون صدا با دقت گوش کردم ، به نظر میرسه یه چیزی میگه تو مایه های Come on نمیدونم چی چی ! مثلاً Come on lad ! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر