Battlefield 4 | PS3

mehdibkh

کاربر سایت
Jul 23, 2007
377
مرحله 2 یا 3 که تانک هی داره دورم میچرخه چجوری باید نابود کنم ؟ هر کاری میکنم نمیشه
03.gif

http://guides.gamepressure.com/battlefield4/gfx/word/444158777.jpg

soduko

کاربر سایت
Jun 17, 2012
5
سلام دوستان یه کمک خواهش میکنم راهنمایی کنید گیر کردم عجیب من از تورنت بازی battlefield 4 رو دانلود کردم به حجم 10 گیگ و ریختم تو هارد اکسترنال و کپی کردم تو ps3 و بازی رو اجرا میکنم تو loading بازی گیر میکنه و دستگاه و کنترول هنگ میکنه چرا؟
نسخه بازی imars هست
قابل توجه که بازی call of ghost ,gta v رو بازی کردم و فکر نکنم مشکل از فریم ورک باشه باز شما بهتر میدونید

آخرین ویرایش:

farhad.azar16

کاربر سایت
Aug 17, 2014
1
سلام، آقایون خسته نباشید، یه سوال داشتم، چرا کیفیت بازی اینقد پایینه؟ خیلی ضعیف، مشکل از بازی یا از منه؟
COd advanced warfare - farcry 4 - fifa 15 -sniper elite 3
تو این بازی ها هم این مشکل هست، یعنی من تو این بازی ها هم مشکل پایین بودن گرافیک دارم، جریان چیه؟

آخرین ویرایش:

hossein_online

کاربر سایت
Mar 31, 2011
113
نام
مهدی خالی
سلام، آقایون خسته نباشید، یه سوال داشتم، چرا کیفیت بازی اینقد پایینه؟ خیلی ضعیف، مشکل از بازی یا از منه؟
COd advanced warfare - farcry 4 - fifa 15 -sniper elite 3
تو این بازی ها هم این مشکل هست، یعنی من تو این بازی ها هم مشکل پایین بودن گرافیک دارم، جریان چیه؟
سلام
دیگه وقتش تموم شده ps3 سال 2006 ساخته شده دیگه باید کوچ کنیم نسل بعد. پس کمبود گرافیک و نرخ پایین فریم عادیه!

Si@mak

کاربر سایت
Jan 22, 2010
163
سلام
دوستان لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم. بازی انلاینش رایگان نیست درسته؟ آیا هاردلاین هم پولیه؟ اخرین نسخه بتلفیلد که برای ps3 اومده battlefield 4 هستش؟ وقتی میخوام وارد یکی از سرورها که رایگان هست بشم لحظه اخر و قبل از ورود به بازی، از بازی خارج میشه و میاد روی داشبورد کنسول، مشکل از کجاست؟ لطفا اگه لینک دانلود دارید بهم معرفی کنید از جای معتبر دانلود نکردم حدس میزنم بازی ایراد داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر