PSP یا DS

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
هر کدوم گیم پلی خاص خودشون رو دارن اما تعداد بازیهای در دسترس و سرگرم کننده ds بیشتر هست

Sent from my ST25a using Tapatalk

من خودم غیر از 3 تا 4 تا بازی psp که گیم پلی خوبی دارن مثل دکستر بازی دیگه ای گیم پلی جذاب و درگیر کننده داشته باشه ندیدم ds اصلا تخصصی روی گیم پلی کار شده اینو همه میدونن اصلا قابل مقایسه نیستن ds با psp

psp فقط فقط گرافیک داره حتی از مقایسه فروششون میشه فهمید کدوم کنسول بازیاش گیم پلی قویی داشته و جذابتر بوده برای گیمرا

S_Salvatore

کاربر سایت
Feb 3, 2014
147
نام
Stefan Salvatore
من خودم غیر از 3 تا 4 تا بازی psp که گیم پلی خوبی دارن مثل دکستر بازی دیگه ای گیم پلی جذاب و درگیر کننده داشته باشه ندیدم ds اصلا تخصصی روی گیم پلی کار شده اینو همه میدونن اصلا قابل مقایسه نیستن ds با psp

psp فقط فقط گرافیک داره حتی از مقایسه فروششون میشه فهمید کدوم کنسول بازیاش گیم پلی قویی داشته و جذابتر بوده برای گیمرا

قبول دارم. اون چندتا بازی موفق مثل دکستر، gow ، رسیستنس و... هم توسط خود Sony منتشر شده

• Like
Reactions: Nintendo Gamer

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
قبول دارم. اون چندتا بازی موفق مثل دکستر، gow ، رسیستنس و... هم توسط خود Sony منتشر شده

فدات

فقط 3 تا 4 تا هم انحصاری بودن همین بعد از بازی کردن اینا psp میره گوشه کشو خاک میخوره از خیلی ها که psp داشتن فروختن بپرسی میگن بعد از چند وقت دیگه اصلا psp بهم حال نمیداد ازش خسته شدیم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
فدات

فقط 3 تا 4 تا هم انحصاری بودن همین بعد از بازی کردن اینا psp میره گوشه کشو خاک میخوره از خیلی ها که psp داشتن فروختن بپرسی میگن بعد از چند وقت دیگه اصلا psp بهم حال نمیداد ازش خسته شدیم

موافقم منم بخاطر همین فروختم PSP اصلا لذت بخش نبود

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
اگه آدم ظاهر بین و از اون سری آدم هایی باشی که تا چشمت به گرافیک بالای یه بازی میوفته دلت غش میره و اصلا گیم پلی بازی و محتوای بازی برات مهم نیست برو psp بگیر ، ولی اگه گول رنگ و لعاب بازی ها رو نمیخوری و چشمت دنبال ظاهر قضیه نیست و دنبال گیم پلی سرگرم کننده و بازی هایی که هیچ وقت ازشون خسته نمیشی هستی برو دی اس بگیر.
فقط یادت نره Ds پر فروش ترین کنسول جهان شده ولی psp چی ؟ چندمه ؟

Nintendo Gamer

کاربر سایت
Aug 9, 2018
43
DS !

حجم بازی هاش بسیار به صرفست
تنوع بازی هاش بیشتره
گیم پلی بازی هاش به لطف اون تاچ باحاله ( ینی منظورم حالتیه که معرفی شد مثل ویموت )
انحصاریاش بسیار ساده و زیبان ! ( الان شورش در شهر سگا رو بازی کنید یدونه حرکت انچارتدم نمیزنه ولی یک حال میده ... ~o)^:)^ )

پی اس پی همونطور که همتون اشاره کردین مشکلش تمرکز بیش از حد روی گرافیک بود و اینکه خیلی از بازیهاش عین هو پلی 2 بودن
یا بازی هایی هم که رو دی اس هم هستن نسخه پی اس پیشون گرافیک خوبی داره ولی نسخه دی اس خیلی باحالتره

کلا پی اس پی باید عین چی بگردی تا بازی خوف پیدا کنی ولی دی اس همینطوری ریخته ...
دی اس تازه با اون گرافیک دره پیتش کلی بازی ابر سخت افزاری داشت
دمنتیوم-نینجا گایدن-ماریو 64-پک من ورلد-کرش اف د تایتانز-زلدا و ...

پ.ن : این بازی Lorororo هم خیلی باحاله ها
تازه احسان نشونم داده دارم برای قرضیدن پی اس پی دوستم اماده میشم $-)

آخرین ویرایش:

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
DS !

حجم بازی هاش بسیار به صرفست
تنوع بازی هاش بیشتره
گیم پلی بازی هاش به لطف اون تاچ باحاله ( ینی منظورم حالتیه که معرفی شد مثل ویموت )
انحصاریاش بسیار ساده و زیبان ! ( الان شورش در شهر سگا رو بازی کنید یدونه حرکت انچارتدم نمیزنه ولی یک حال میده ... ~o)^:)^ )

پی اس پی همونطور که همتون اشاره کردین مشکلش تمرکز بیش از حد روی گرافیک بود و اینکه خیلی از بازیهاش عین هو پلی 2 بودن
یا بازی هایی هم که رو دی اس هم هستن نسخه پی اس پیشون گرافیک خوبی داره ولی نسخه دی اس خیلی باحالتره

کلا پی اس پی باید عین چی بگردی تا بازی خوف پیدا کنی ولی دی اس همینطوری ریخته ...
دی اس تازه با اون گرافیک دره پیتش کلی بازی ابر سخت افزاری داشت
دمنتیوم-نینجا گایدن-ماریو 64-پک من ورلد-کرش اف د تایتانز-زلدا و ...

پ.ن : این بازی Lorororo هم خیلی باحاله ها
تازه احسان نشونم داده دارم برای قرضیدن پی اس پی دوستم اماده میشم $-)

:love::love::Lovestruck::Lovestruck:

من خودم دنبال خریدن dsi xl ام
کنسول ساده ای هست اما بازی ها واقعا معرکه ای داره :Angel:
کنسول دوست داشتنییه :love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر