با کنسول آنلاین بازی کنید و دلار برنده شوید!!( فقط برای Xbox live & PSN )

ekt

کاربر سایت
Apr 5, 2013
127
نام
علیرضا
قمار جالبیه...
ولی خودش به حد کافی استرس داره دیگه با استرس ip و و ی پ ی ان و .. واقعا مشکل میشه!
و ویژگیش هم اینه توش گیر میفتی تا اینکه بالاخره ببازی..
ولی جدا از پوکر و اینجور چیزا بهتره ..

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
فرشاد نگفته بودی بابا :D
کریدیت کارت رو میشه یکاریش کرد ولی تا وقتی ماله خودت نباشه از اون نظر هم امنیت نداری :D مشکل اینجاست که اون دو تا قوانینش خیلی ریسکه و هر لحظه احتمال بلوک داری و خطر بن شدن از xbl هم که جدا :D . مشکل ما تو ایران بودن هست از طرفی بهترین نت رو هم داشته باشی همون یک ضره پینگت که از تمام کشور ها بدتره اخر کار دستت میده.
در کل خیلی استرس داره این کار ...

یا دورانی افتادم که با ی سری حساب های ارزی مثل e gold و... در امد داشتم اخرم ب بهانه تحریم ها تمام اکانت هامون رو بستن هزار دلار دود شد رفت :(

حالا حساب کنید خطر دور زدن قوانین خود ادمین که هیچ خطر بن شدن از شبکه لایو . و دردسر های دریافت پول از کریدیت کارت طرف و ... فکر کنم کم استرس ترینشون واسه ما ایرانی ها خود مسابقش باشه :D

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
فرشاد نگفته بودی بابا :D
کریدیت کارت رو میشه یکاریش کرد ولی تا وقتی ماله خودت نباشه از اون نظر هم امنیت نداری :D مشکل اینجاست که اون دو تا قوانینش خیلی ریسکه و هر لحظه احتمال بلوک داری و خطر بن شدن از xbl هم که جدا :D . مشکل ما تو ایران بودن هست از طرفی بهترین نت رو هم داشته باشی همون یک ضره پینگت که از تمام کشور ها بدتره اخر کار دستت میده.
در کل خیلی استرس داره این کار ...

یا دورانی افتادم که با ی سری حساب های ارزی مثل e gold و... در امد داشتم اخرم ب بهانه تحریم ها تمام اکانت هامون رو بستن هزار دلار دود شد رفت :(

حالا حساب کنید خطر دور زدن قوانین خود ادمین که هیچ خطر بن شدن از شبکه لایو . و دردسر های دریافت پول از کریدیت کارت طرف و ... فکر کنم کم استرس ترینشون واسه ما ایرانی ها خود مسابقش باشه :D

من همه این ریسک ها رو به جان خریدم و تا حالا اکانتم بن نشده.مشکلی هم پیش نیومده.خلاصه اگه دقت کنید مشکلی پیش نمیاد.باید تمام مواردی که گفتم رو مو به مو انجام بدید.از وقتی هم که کنسولم رو فروختم اکانتم رو دست نزدم و آماده گذاشتمش واسه Xbox one و ادامه ماجرا :dفعلا هم 14 دلار تو حسابم دارم :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر