Assassin's Creed IV: Black Flag | Xbox 360

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
نه بابا! چی چی و وجدانا! :d حالا من نمیدونم چقدر مصرف میکنه ولی این کاملا الکیه:-"

اگرم نمیخواید زیاد وصل بشید، برنامه AC4 Black Flag که یوبی داده رو برای آندروید دانلود کن، یکبار که این برنامه رو به بازی شناسوندی،بعدش میتونی با اون،کشتی هات رو کنترل کنیو بفرستی تجارت و ...! دیگه هر از گاهی،یک ثانیه وصل شو به XBL و پول ها رو بگیر و قطع کن! :-"

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
نه بابا! چی چی و وجدانا! :d حالا من نمیدونم چقدر مصرف میکنه ولی این کاملا الکیه:-"

اگرم نمیخواید زیاد وصل بشید، برنامه AC4 Black Flag که یوبی داده رو برای آندروید دانلود کن، یکبار که این برنامه رو به بازی شناسوندی،بعدش میتونی با اون،کشتی هات رو کنترل کنیو بفرستی تجارت و ...! دیگه هر از گاهی،یک ثانیه وصل شو به XBL و پول ها رو بگیر و قطع کن! :-"

ایول...این شد یه چیزی...
فقط چجوری بشناسونمش؟
بعد گلد باید داشته باشم؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
ایول...این شد یه چیزی...
فقط چجوری بشناسونمش؟
بعد گلد باید داشته باشم؟

توی برنامه و بازی، با اکانت UPlayـتون باید Sign in کنید، بعد جفت کنسول و موبایل هم با یک نت، وصل باشن! خودش میشناسه!
اون چیزا رو هم دیگه در جریان نیستم،چون XBox ندارم! :-"
---
خوشم میاد تو هم مث من فقط میدونی!
biggrin1.gif
خو آخه من کلا اونطرف ( PS :-" ) بازی میکنم،خبری از این دنگ و فنگا ندارم! :d

آخرین ویرایش:

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
ایول...این شد یه چیزی...
فقط چجوری بشناسونمش؟
بعد گلد باید داشته باشم؟
بلی...
توی برنامه و بازی، با اکانت UPlayـتون باید Sign in کنید، بعد جفت کنسول و موبایل هم با یک نت، وصل باشن! خودش میشناسه!
اون چیزا رو هم دیگه در جریان نیستم،چون XBox ندارم! :-"
خوشم میاد تو هم مث من فقط میدونی!:D

connor79

کاربر سایت
May 2, 2014
104
نام
محمدرضا
اون کار حمل و نقل علاقه مند شدم :D
چجوری باید انجامش بدم؟

وقتی که کشتی ها رو Board می کنی سه تا گزینه برات میاد که آخریش نوشته Send to Kenway Fleet. با انتخاب این گزینه اون کشتی به ناوگان فرستاده میشه و میتونی بفرستیشون مأموریت تا برات پول و غنایم بیارن. ولی یه مشکل داره و مشکلش اینه که باید حتما آنلاین باشی.

ویرایش:البته شرمنده پاسخ دوستان رو ندیدم

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
این dlc freedom cry رو دیروز بازی کردم...چیز خوبی بود،حال کردم باهاش:D

پ.ن:کم کم گرایشات بسمت امضای بنده داره زیاد میشه، نظر خودم!

eshghe_dvd

کاربر سایت
Jul 8, 2011
37
نام
علي
داداش من به یه مشکل برخوردم تو بازی آساسین

من اون قسمتی که تو دریاست و همش مرحله مرحله از کشتی پیاده میشم و همه رو فتح کردم یه قسمت هست که یه کشتی غرق شده داره نمیدونم با اون یه تیکه چوب دماغه کشتی که از آب بیرونه چیکار کنم

ممنون میشم راهنمایی کنین
همه مراحل و جزایر اون جارو فتح کردم اما هیچ چیز جدیدی بهم نمیده میرم جلو همون حالت طوفان میاد اجازه پیشروی نمیده
فکر کنم به خاطر همون یه تیکه هست راهنمایی میکنی چیکار نم ؟؟؟
پ.خ بدین ممنون
ممنون

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
داداش من به یه مشکل برخوردم تو بازی آساسین

من اون قسمتی که تو دریاست و همش مرحله مرحله از کشتی پیاده میشم و همه رو فتح کردم یه قسمت هست که یه کشتی غرق شده داره نمیدونم با اون یه تیکه چوب دماغه کشتی که از آب بیرونه چیکار کنم

ممنون میشم راهنمایی کنین
همه مراحل و جزایر اون جارو فتح کردم اما هیچ چیز جدیدی بهم نمیده میرم جلو همون حالت طوفان میاد اجازه پیشروی نمیده
فکر کنم به خاطر همون یه تیکه هست راهنمایی میکنی چیکار نم ؟؟؟
پ.خ بدین ممنون
ممنون
دوست عزیز مرحله ی داستانیه اینی ک میگین؟؟؟اون کشتیهای شکسته و غرقشده یکم ک از نظر داستانی برید جلو ابزار شنا کردن داخلشونو بهتون میده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر