Warframe | PC [پست اول خوانده شود]

خب امروز میخوام یه بازی بهتون معرفی کنم به اسم Warframe

20130221202541a0delytunf8iim70.jpg

خیلی وقت بود که دنبال یه بازی اکشن Free-to-play بودم.چیزهائی که پیدا میکردم از لحاظ گیم پلی,گرافیک,اکشن و ... راضی کننده نبود.
تا اینکه خیلی اتفاقی تریلرشو دیدم.اولش فک کردم یه بازی AAA برا کنسولهاست بعد دیدم زده free-to-play و در آخر هم Digital Extremes سازنده مولتی Bioshock 2 و عنوان سراسر هیجان The Darkness 2
این شد که رفتم دنبال بتاکی و ...تا خودم تجربش کنم
ویرایش:بازی رفت تو فاز Open Beta
نام: warframe
سبک: TPS,Co-op shooter
سازنده و ناشر: Digital Extremes
برنده بهترین عنوان F2Play در مراسم Pax East 2013
در مورد بازی :

بازی ژانرش sci-fi هست و تو نگاه اول من یاد Mass Effect افتادم ولی خب خود ME هم از بازیهای دیگه ایده گرفته.

گیم پلی مخلوطی از Mass effect,borderlands و مدهای horde و Firefight از بازیهای Halo و Gears of war هست که از هر کدوم ایده هائی گرفته.
همون اول بگم سیستم کاور گیری نداره ====> گیم پلی بازی سرعتی انتخاب شده

پس از اجرای بازی یه کات سین از اتفاقات گذشته میبینیم که چطور بیگانه ها که از نژاد Grineer هستن تونستن کهکشان راه شیری رو تصاحب کنن ...بعد خیلی سریع بازی شمارو در نقش یه مبارز بیگانه که عنوان Warframe بهشون اتلاق میشه قرار میده که از نژاد Tenno هستن (نژاد Human تعطیل! )پس هدف جنگ بین این 2 نژاد هست بر سر کهکشان همینطور نجات بشر. در ادامه مراحل آموزشی شروع میشه وبعد هم اولین ماموریت بازیو شروع میکنین.اما قبلش باید کلاس خودتون رو انتخاب کنین.

توضیح بیشتر: Tenno ها نژادی باستانی هستن که به منظور مقابله با Grineer و Corbus به پا خواستن. و در واقع مثل نینجاهای فضائی میمونن که بسیار مجهز هستن.

20130221202606a0delyu9n2i94neq.jpg

بازی چند کلاس مختلف داره که سه تاش همون اول آزاد هست و قابل انتخاب و چند تای دیگه که قفل و قابل خریداری هستن. با چند تاشون به صورت مختصر آشنا میشیم:

1- Excalibur : ترکیبی از حمله های نزدیک و دور برد داره
2- Loki : بیشتر رو خصیصه Stealth مانور میده
3- Volt : رو دمیج از راه دور تمرکز داره

بقیه کلاسها پیشرفته هستن که یا باید بخرین و یا با EXP ای که از طی کردن مراحل به دست میارین که بهش Blueprints میگن آزادشون میکنین
برا مثال بعضیهاشون توانایی Heal کردن دارن.بعضی دیگه میتونن تانک بشن ویا حتی ذهن دشمن رو کنترل کنن و...

همه این کلاسها علاوه بر خصوصیاتی که گفتم سلاحهائی مثل Rifle,pistol, وحتی یه Katana(شمشیر) هم دارن که کارهای جالبی میشه با هاش کرد.

20130221202646a0delyuxfu0bej1v.jpg

در کل این بازی ازهیجان بالائی برخورداره و هنچنین مثل Borderlands اون حس زیبای Co-op و سیستم لوت بازی خیلی لذت بخشه.

تریلر گیم پلی از بازی
============================================
حجم بازی با احتساب آپدیت جدید حدود 3.5 گیگ هست فعلا

وبسایت رسمی بازی برا عضویت و دانلود:
HTML:
https://warframe.com/

=======================
اطلاعات تکمیلی به درخواست دوستان:

همونطوری که گفتم بازی سبکش Co-op shooter هست.ما هم در نقش یه سری نینجای فضائی قرار میگیریم و تو کهکشانی که توسط Grineer ها به تصرف در اومده به یه سری ماموریت فرستاده میشیم.مراحل هم داخل سیارات این منظومه(همون راه شیری) پیگیری میشه.از زهره که نزدیکترینه تا پلوتون مراحل سخت تر میشن و آخرین مرحله تو هر سیاره 1 باس داره که باید گروهی زدتش.مثل WoW که رید میرفتیم.من مولتی Mass Effect بازی نکردم اما میگن شباهت داره.در ضمن با کشتن این باسها یه سری آیتم دراپ میشه که برا لول آپ و درفت کردن آیتم های مورد نیاز حتما لازم میشه که اگه بازی کنین دستتون میاد.از گیم پلی هم تو همین پست تریلر گذاشتم.17 مگ بیشتر نیست ببینین.

لیست اعضا:
Rikimaru32
azaramir
Amirezio2011
ExDevil
holypower
jason_b
kill3r110
Slipkboy
Mehrad
TheRealagent
M4S0N
MATRIX-POUYA
mohsen8
volta22
ma-teamplayer
mamalsparrow
M0ST4FA
DanteMayCryM
Hamidrezatopshahriyar
shahriyar
Mitherdata
Shahab

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: victor hogo

Amoodaolf

کاربر سایت
Sep 8, 2013
325
نام
پوریا
سلام

دوستان من بازی رو دانلود کردم وقتی رو لانچر میزنم 60 میگ مونده این ارور میزنه کسی میتونه راهنمایی کنه چکار کنم

Capture.PNG

shaian4000

کاربر سایت
Jun 12, 2014
47
نام
شایان
سلام

دوستان من بازی رو دانلود کردم وقتی رو لانچر میزنم 60 میگ مونده این ارور میزنه کسی میتونه راهنمایی کنه چکار کنم

View attachment 89777
برای منم همین مشکل رو داشت. چندین بار امتحان کن، درست میشه

کسی تازه میاد ply کنه همینجا پیام بفرسته add کنم. لول م 20 ه
منم یه چند روزه دارم بازی می کنم. MR4 ام فعلا. یوزر : Shaian4000.d

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
برای منم همین مشکل رو داشت. چندین بار امتحان کن، درست میشه
oolio-kin م 20 add کن
clan هم دارم . تو clan خارجی نرید

منم یه چند روزه دارم بازی می کنم. MR4 ام فعلا. یوزر : Shaian4000.d

خوش اومدی
فقط تو این بازی باید 4 نفر کامل باشی تا بتونی ایتم prime راحت بگیریم فقط برا relic ها بعضی quest ها تو cetus

حتما rhino رو کرفت کن چون همیشه بهترین هست. 3 روز برا ساخش منتظر میمونی

آخرین ویرایش:

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
هیچ وقت کارکتر WARFRAME رو از SLOT پاک نکن اگر مجبور باشین با کارکتر جدید پلی کنین

PLATINUM 20 پلات میشه برا هر اسلات کارکتر. میتونین برام pm کنین trade کنیم .
------------
برا منم اولش سخت بود پلاتینیوم جمع کنم ولی الان راحت میتون ایتم بفروشم .
اگه فعال باشی روزی 500 تا 1000 میشه جمع کرد بستگی به خودت داره .بیشتر وقت ها 10 یا 30 min یا هر لحظه ممکنه یکی باشه چیزی که میخواد داشته باشی مخصوصا mod های syndicate با 15 تا 20 میشه trade کرد
اگه set کامل یه کارکتر داشته باشی 90 تا 110 میشه فروخت . همیشه باید بری misson تا relic باز کنی item بگیری

برا خرید و فروش راحت باید تو clan باشین join بشین
...............................
بازی warframe سراسر سرگرم کننده هست
مخصوصا الان با اپدیت جدید warframe کارکتر خودت (فقط با کارکنر umbera) وقتی 5 میزنین operator بیارین . کارکتر اصلی دنبالت میاد enemey ها رو سریع میزنه
+ specter میشه 3 کارکتر یه تنهایی داشته باشی. یا تیم

دانلود warframe
سر عت دانلود dlfox کم شده 500 تا بیشتر نمیده
جای معتبر 1400 هست

قوانین جنگ

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: m.d.makan

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
relic هایی که باید همیشه جمع کنید خیلی زیاد
--------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------

>> 1. Lith star - Derelict Defense - Infested Defense

star >> Ceres, Cinxia - Grineer Interception

-------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------

>> 2. relic Meso star>> Io, -Jupiter- - Corpus Defense

---------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------

>> 3. > Neo star > - sedna- - hydron

--------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------

>> 4 Axi - Xini, Eris - Infested interception

آخرین ویرایش:
  • Like

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
راهنمای شناسایی فایلهای warframe

شناسایی سریع فایلهای warframe بعد از نصب ویندوز جدید

1. از فایلهای save کپی بگیرید >> C:\Users\D U S\AppData\Local\Warframe
dus: user name هست. appData مخفی هست.از پوشه warframe کپی بگیرید. توی درایو دیگه نگه دارید.
هر وقت ویندوز جدید نصب کردید . سیو بریزید.
............
2. لانچر بازی از پوشه TOOLS اجرا کنید.یه پنجره برا نصب میاد (به محل نصب قبلی برید پوشه TOOLS پیدا کنید Launcher اجرا کنید )
نکته مهم موقع نصب بازی : محل نصب همون پوشه اول که قبلا نصب کردید مسیر بدید فقط پوشه WARFRAME و OK میزنید.
--------------
3.بعد خود لانجر یه مقدار اپدیدت میکنه دایرکست ... مهم نیست پنجره رو ببندید دوباره لانچ کنید وقتی لانچر بالا میاد بالا سمت راست گوشه SETTING هست تیک همه گزینه ها رو بزنید بعد VERIFY بزنید تا 100% بشه
مهم: اگه تیک گزینه ها نمیاد بزارید مقداری اپدید کنه 10 مگ بعد دوباره میتونید تیک بزنید و VERIFY کنید . اپدیدت هم هفته داره
و PLY ...
.........................
راهنمای نصب بدون استیم و شناسایی فایل

نکته مهم . برای نصب بدون استیم . بهتر از استیم و راحت

خودم با استیم نصب کردم و از استیم خارج کردم فقط کافیه 3 تا پوشه داشته باشین

1. D:\warframe\Downloaded\public
2. همه فایلهایی که استیم نصب کرده رو بریزید تو پوشه public
و از پوشه TOOLS لانچر اجرا کنید . قبلا از اپدید از SETTING تیک همه رو بزنید بعد VERIFY بزنید. play

آخرین ویرایش:
  • Like

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
آخرین ویرایش:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
هیچ وقت کارکتر WARFRAME رو از SLOT پاک نکن اگر مجبور باشین با کارکتر جدید پلی کنین

PLATINUM دارم 20 پلات میشه برا هر اسلات کارکتر. میتونین برام pm کنین trade کنیم .
------------
برا منم اولش سخت بود پلاتینیوم جمع کنم ولی الان راحت میتون ایتم بفروشم .
اگه فعال باشی روزی 500 تا 1000 میشه جمع کرد بستگی به خودت داره .بیشتر وقت ها 10 یا 30 min یا هر لحظه ممکنه یکی باشه چیزی که میخواد داشته باشی مخصوصا mod های syndicate با 15 تا 20 میشه trade کرد
اگه set کامل یه کارکتر داشته باشی 90 تا 110 میشه فروخت . همیشه باید بری misson تا relic باز کنی item بگیری

برا خرید و فروش راحت باید تو clan باشین join بشین
...............................
بازی warframe سراسر سرگرم کننده هست
مخصوصا الان با اپدیت جدید warframe کارکتر خودت (فقط با کارکنر umbera) وقتی 5 میزنین operator بیارین . کارکتر اصلی دنبالت میاد enemey ها رو سریع میزنه
+ specter میشه 3 کارکتر یه تنهایی داشته باشی. یا تیم

دانلود warframe
سر عت دانلود dlfox کم شده 500 تا بیشتر نمیده
جای معتبر 1400 هست

قوانین جنگ
در رابطه با پلات الان که raid هارو موقتا حذف کردن و arcane ها از eidolon دراپ میشه راحت میشه از arcane روزانه چندهزارتا پلات فروش کرد.
خودم چون زیاد eidolon فارم کردم و خسته کننده شده روزای عادی grace و energize و barrier و fury که محبوبترین arcaneها هستنو با قیمت مفت میخرم و شنبه و یکشنبه که روز شلوغ و تعطیلی خارجیاس راحت چندبرابر میفروشم.الانم تقریبا تموم آیتمای ظاهری مورد علاقمم خریدم و riven هامم پر شدن با اینحال حدود 30k پلات برام مونده از هر ست arcaneم سعی می‌کنم حداقل ۲ ۳ تا داشته باشم که اگه مشتری خوب پیدا شد درجا بفروشم.
بجز اوایل بازی که بازیکن محدوده ولی بنظرم بهترین راه پلات درآوردن همینه.حتی از rivenم ریسکش کمتره و مطمین تره

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,080
نام
مــاکــان
11 دقیقه گیم پلی از آپدیت Railjack

کیفیت بالا از یوتیوب
watch?v=oHeOlkAnEqs
نمایش لایو هست و جیغ و داد طرفدارها حین نمایش ویدئو حس E3 به آدم میده:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: x-x

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
امیدوارم یه ایتم جدیدی مثل این arcane به بازی اضافه کنن از boss جدیدا مثل الان eidolon دراپ بشه.arcane هم تکراری و قدیمی شده و هم اینقدر دست زیاده شده تو trade chat که خرید و فروشش سخت شده!یه چیزی مثل اینا برای اپدیت جدیدا معرفی کنن خوب میشه.
راستی تیزر the new war هم اگه ندیدید از دست ندید!اخرشم که بانو حضور داشت عالی بود:D

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر