Warframe | PC [پست اول خوانده شود]

خب امروز میخوام یه بازی بهتون معرفی کنم به اسم Warframe

20130221202541a0delytunf8iim70.jpg

خیلی وقت بود که دنبال یه بازی اکشن Free-to-play بودم.چیزهائی که پیدا میکردم از لحاظ گیم پلی,گرافیک,اکشن و ... راضی کننده نبود.
تا اینکه خیلی اتفاقی تریلرشو دیدم.اولش فک کردم یه بازی AAA برا کنسولهاست بعد دیدم زده free-to-play و در آخر هم Digital Extremes سازنده مولتی Bioshock 2 و عنوان سراسر هیجان The Darkness 2
این شد که رفتم دنبال بتاکی و ...تا خودم تجربش کنم
ویرایش:بازی رفت تو فاز Open Beta
نام: warframe
سبک: TPS,Co-op shooter
سازنده و ناشر: Digital Extremes
برنده بهترین عنوان F2Play در مراسم Pax East 2013
در مورد بازی :

بازی ژانرش sci-fi هست و تو نگاه اول من یاد Mass Effect افتادم ولی خب خود ME هم از بازیهای دیگه ایده گرفته.

گیم پلی مخلوطی از Mass effect,borderlands و مدهای horde و Firefight از بازیهای Halo و Gears of war هست که از هر کدوم ایده هائی گرفته.
همون اول بگم سیستم کاور گیری نداره ====> گیم پلی بازی سرعتی انتخاب شده

پس از اجرای بازی یه کات سین از اتفاقات گذشته میبینیم که چطور بیگانه ها که از نژاد Grineer هستن تونستن کهکشان راه شیری رو تصاحب کنن ...بعد خیلی سریع بازی شمارو در نقش یه مبارز بیگانه که عنوان Warframe بهشون اتلاق میشه قرار میده که از نژاد Tenno هستن (نژاد Human تعطیل! )پس هدف جنگ بین این 2 نژاد هست بر سر کهکشان همینطور نجات بشر. در ادامه مراحل آموزشی شروع میشه وبعد هم اولین ماموریت بازیو شروع میکنین.اما قبلش باید کلاس خودتون رو انتخاب کنین.

توضیح بیشتر: Tenno ها نژادی باستانی هستن که به منظور مقابله با Grineer و Corbus به پا خواستن. و در واقع مثل نینجاهای فضائی میمونن که بسیار مجهز هستن.

20130221202606a0delyu9n2i94neq.jpg

بازی چند کلاس مختلف داره که سه تاش همون اول آزاد هست و قابل انتخاب و چند تای دیگه که قفل و قابل خریداری هستن. با چند تاشون به صورت مختصر آشنا میشیم:

1- Excalibur : ترکیبی از حمله های نزدیک و دور برد داره
2- Loki : بیشتر رو خصیصه Stealth مانور میده
3- Volt : رو دمیج از راه دور تمرکز داره

بقیه کلاسها پیشرفته هستن که یا باید بخرین و یا با EXP ای که از طی کردن مراحل به دست میارین که بهش Blueprints میگن آزادشون میکنین
برا مثال بعضیهاشون توانایی Heal کردن دارن.بعضی دیگه میتونن تانک بشن ویا حتی ذهن دشمن رو کنترل کنن و...

همه این کلاسها علاوه بر خصوصیاتی که گفتم سلاحهائی مثل Rifle,pistol, وحتی یه Katana(شمشیر) هم دارن که کارهای جالبی میشه با هاش کرد.

20130221202646a0delyuxfu0bej1v.jpg

در کل این بازی ازهیجان بالائی برخورداره و هنچنین مثل Borderlands اون حس زیبای Co-op و سیستم لوت بازی خیلی لذت بخشه.

تریلر گیم پلی از بازی
============================================
حجم بازی با احتساب آپدیت جدید حدود 3.5 گیگ هست فعلا

وبسایت رسمی بازی برا عضویت و دانلود:
HTML:
https://warframe.com/

=======================
اطلاعات تکمیلی به درخواست دوستان:

همونطوری که گفتم بازی سبکش Co-op shooter هست.ما هم در نقش یه سری نینجای فضائی قرار میگیریم و تو کهکشانی که توسط Grineer ها به تصرف در اومده به یه سری ماموریت فرستاده میشیم.مراحل هم داخل سیارات این منظومه(همون راه شیری) پیگیری میشه.از زهره که نزدیکترینه تا پلوتون مراحل سخت تر میشن و آخرین مرحله تو هر سیاره 1 باس داره که باید گروهی زدتش.مثل WoW که رید میرفتیم.من مولتی Mass Effect بازی نکردم اما میگن شباهت داره.در ضمن با کشتن این باسها یه سری آیتم دراپ میشه که برا لول آپ و درفت کردن آیتم های مورد نیاز حتما لازم میشه که اگه بازی کنین دستتون میاد.از گیم پلی هم تو همین پست تریلر گذاشتم.17 مگ بیشتر نیست ببینین.

لیست اعضا:
Rikimaru32
azaramir
Amirezio2011
ExDevil
holypower
jason_b
kill3r110
Slipkboy
Mehrad
TheRealagent
M4S0N
MATRIX-POUYA
mohsen8
volta22
ma-teamplayer
mamalsparrow
M0ST4FA
DanteMayCryM
Hamidrezatopshahriyar
shahriyar
Mitherdata
Shahab

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: victor hogo

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
همه جور فـــــــــــــــــــیلتر شکنی استفاده کردم، جواب نداد!
برا منم قبلا ارور میداد احتمالا مشکل از نتت باشه نت چک کن .بدون فیلتر شکن هم اپدیدت میشه
چند بار سعی کن لانچر بالا بیار تا اپدیت کنه اگه اپدیت نمیکنه مشکل از نتت هست. با فیلتر شکن هم چک کن
تو قسمت settings هم همه رو تیک بزن

• Like
Reactions: Gabit0

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
بالاخره بعد 4 سال، اون آرزوئی که اون اوایل داشتم به حقیقت میپیونده.
آپدیت Open World شدن بازی تو این هفته ریلیز میشه، این ویدئو مربوط به چند ماه پیشه که دموئی هست از نمایش جهان باز شدن بازی.

• Like
Reactions: robb stark

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
دوستان اسیاتک
بازی رایگان warfarme بروز رسانی شد از اینجا قوانین جنگ ریلیز Steam نسخه BackUp تاریخ 03.11.2017
کاربران اسیاتک از این سایت میتونن همه محتویات سایت رو رایگان بدون مصرف ترافیک دانلود کنند

Amoodaolf

کاربر سایت
Sep 8, 2013
325
نام
پوریا
دوستان اسیاتک
بازی رایگان warfarme بروز رسانی شد از اینجا قوانین جنگ ریلیز Steam نسخه BackUp تاریخ 03.11.2017
کاربران اسیاتک از این سایت میتونن همه محتویات سایت رو رایگان بدون مصرف ترافیک دانلود کنند
سلام
ببخشید من برنامه استیم رو دارم اموزش کامل اجرایی بازی رو میزاری ؟ بلد نیستم backup رو اجرا کنم

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
سلام
ببخشید من برنامه استیم رو دارم اموزش کامل اجرایی بازی رو میزاری ؟ بلد نیستم backup رو اجرا کنم
سلام
راهنمای نصب آموزش نصب بازی در استیم با استفاده از بکاپ - سی دی کی استیم اوریجین یوپلی گیفت کارت ایکس باکس

1- در گوشه سمت چپ بر روی تب steam کلیک کنید.

2- در کشوی باز شده Backup and Restore Games را انتخاب کنید.

3- در پنجره مقابل Restore a Previous backup را انتخاب کنید و Next را بزنید.

4- مسیر (محل) فایل های بکاپ را انتخاب کنید. (یادتان باشد که پوشه ای که پوشه های disk-1 , disk-2 ,… در آن قرار دارد را انتخاب کنید و نه پوشه disk-1 )

5- محل مورد نظر برای نصب بازی را انتخاب کنید و گزینه Next را انتخاب کنید.

6- حال I AGREE را انتخاب کنید.

7- با پنجره ای مانند تصویر زیر مواجه می شوید که نشان دهنده آغاز عملیات ریستور است.

8- بعد از اتمام گزینه Finish را بزنید.

آخرین ویرایش:

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
آپدیت 02.12.2017 لینک دانلود بازی >> قوانین جنگ
این اپدیت 1.700 گیگ اپدیت داره

راهنمای نصب بدون نیاز به استیم ( نصب تو درایو مورد نظر) چون خود لانچر. بازی رو مستقیم توی \:c نصب میکنه (فایلی که دانلود میکنید دیتای نصب شده هست .
( همه مشکل جایگزین کردن فایل دارن و نمیتونن فایل بازی بشناسونن و بازی از اول دانلود میکنه.)

راهنما نصب

1. فایلی که دانلود میکنید یه لانچر داره به اسم Warframe نصب کنید. پوشه نصب تغییر ندید فقط ok بزنید و تمام .
توی :\C نصب میشه . توی این پوشه نصب میشه >>> C:\Users\G PC\AppData\Local\Warframe
G PC اسم یوزر خودت هست .
وقتی نصب کردین از رو دسکتاپ رو لانچر بازی راست کلیک کنید و open file location بزنید . از روی لانچر کپی بگیرید . و نگه دارید (چون فایلی که دانلود میکنید لانچر نداره)
دیتای فایلی که دارید پوشه Downloaded رو cut کنید یا کپی کنید

2. دیتا رو توی درایو مثال :\D نصب میکنیم
یه پوشه میسازید به اسم Warframe از روی لانچر اسم کپی کنید .

پوشه Downloaded رو بریزید تو پوشه Warframe

لانچری که کپی کردید بریزید توی پوشه Tools

D:\Warframe\Downloaded\Public\Tools
لانچری که توی پوشه Tools هست اجرا کنید. بزارید 5 مگ اپدیت کنه یک بار اپدیت میکنه خودش بعد لانچر exit کنید.
3.مرحله پایانی.
برید تو پوشه Downloaded میبینید فایل بازی دوباره ساخته شده. توجه (دیتایی که داشتید دوباره از پوشه Public cut کنید بریزید تو پوشه ای که جدید ساخته شده
تو پوشه Downloaded یه پوشه Public هست اون رو cut کنید و جایگزین کنید.
حالا برید D:\Warframe\Downloaded\Public\Tools
لانچر اجرا کنید بالا سمت راست settings هست روی verify کلیک کنید و منتظر بمونید 100% بشه. بعد تیک همه گزینه ها رو بزنید بعدش هم میتونید اپدیت کنید و play کنید.

.................................
اگر مشکلی تو اپدیت کردن داشتید با فیل شکن لانچر باز کنید.

آخرین ویرایش:

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
سلام کسی warframe بازی میکنه؟
خودم فعال هستم فقط کسی نیست فعال باشه تیمی باید باشه
کسی تیم اسپیک استفاده میکنه؟

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
کسی از دوستان میتونه بگه که با جاهایی که مشخص کردم چیکار میشه کرد؟ سمت چپیه که انگار Platinum یا همون پول واقعی هست. باهاشون میشه چیکار کرد؟

s36i_warframe_1_21_2018_8_41_22_pm.jpg

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
سلام
با PLATINUM میشه از SHOP خرید کرد
با ENDO هم میشه همین MOD هایی که داری LVL UP میکنی
تیم اسپیم ts.warframe.ir
اسم کارکترت چیه؟ add konam

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
راهنمای جمع کردن PLATINUM پول واقعی بازی.{PLATINUM}بااین پول همه چیز میشه خرید کرد
6 راه برای جمع کردن platinum هست همه راه بدست اوردنش اسون هست همش حین بازی کردن بدست میاد
هیچ کاردیگه ای لازم نیست . وقت تلف کردن هم نداره

از روی عکس همه چیز مشخص کردم . فقط فارم کنید یا لول اپ کنید تا بتونید استفاده کنید
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
کاکتر هایی که فارم کردم
21 کاراکتر
Harrow
Harrow.jpg

ash_prime.jpg

Equinox.jpg

frost.jpg

LOKI.jpg

octavia.jpg
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اگه فعال باشید روزی 500 platinum تا 1000 p و ماهی 15000 platinum تا 20000 platinum

1. با فروش prime part ها platinum بگیرید

void_relics_base.jpg

void_relics.jpg

عکس دوم از این قسمت میتونید relic باز کنید و راندوم prime میده اگه relic رو radiant کنید شانس بیشتر دارین برا گرفتن احرین گزینه relic مثال یه relic که {relics lith n2} یه پارت nekros prime system میده 100 doct ارزش داره به پلاتینیوم 25 تا 30 قیمت داره.
نکته : اگر همین relic رو 4 نفر radiant کنید شانس بیشتر دارید تا nekros system بگیرید
intact هم میده شانسی ( بدون void trace میشه )
----------------------------------------------------------------------
عکس سوم پایینی > وقتی relic رو اماده کردین برین تو این قسمت و relic تون رو از یکی از این misson ها که ما lith relic هست باید برید به misson که lith fisure هست همیشه اولین گزینه هست همون قسمتی که نشون دادم لول 15 -17 و باید حین انجام misson باید 10 تا {void recant [void trace جمع کنید از enemy ها drop میشن (همیشه 10 تا باید جمع کنید) تا relic باز بشه
void_fisuress_missons.jpg

prime_parts.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: -Poormaz-

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
2. با لول اپ syndicat