هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Arsalan655

کاربر سایت
Jun 30, 2014
306
نام
ارسلان
بازی ظرفیت آنلاین یا همون 3 مثلا gta ریجن 1 داشته باشی میشه ادامه سیو و مراحل رو با دیسک همون ریجن 1 رفت ؟ تو همون پروفایل البته ؟

• Like
Reactions: amink69

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
درسته ولی اینهمه بازی‌های خوب که کپی خوردنو شما بهRDR2واقعا ترجیح میدی؟؟؟؟؟ردد و فوقش ۱ساعت بازی کنی سریع میایی بیرون من ۲۹تا گیم نصب کردم جاتون خالی

الان اون مشکلات هنگ و ریست شدن کنسول حین بازی از بین رفته؟
یادمه میگفتن باید بازی هارو از هارد اکسترنال اجرا کرد.الان هم همون جوریه؟

VETTEL

کاربر سایت
Sep 28, 2018
47
من الان ی هفته است کنسولو خریدم این همه هم بازی کردم حتی ی هنگ نداشتم چ برسه خاموشی،از پی‌لود hen1.7استفاده میکنم،کنسولمم PS4 Pro 7116

amirshakoori

کاربر سایت
Nov 16, 2018
99
بازی ظرفیت آنلاین یا همون 3 مثلا gta ریجن 1 داشته باشی میشه ادامه سیو و مراحل رو با دیسک همون ریجن 1 رفت ؟ تو همون پروفایل البته ؟
در اصل شما می خوای آفلاین بازی رو ادامع بدی؟

Sent from my LG-H860 using Tapatalk

• Like
Reactions: amink69

amink69

کاربر سایت
Apr 6, 2011
53
سلام
یک سوال داشتم
من اکانت هکی گرفتم
امروز دیدم قفل شده
وارد اکانت هکی از طریق وب شدم
دیدم تازگی کسی که ازش اکانت خریدم deactive کرده بوده
پسورد هم عوض نکرده
چطور بازی برای من قفل شده بوده ؟!

اگه دوباره اکتیو کنم طرف می فهمه ؟!

اگر کسی هم نظری داره کمک کنه
ممنونم

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
الان بخوام پلاس رایگان (7 روزه بود یا 15 روزه) چه کار باید کنم ؟ می خوام ببینم اصلا با نتی دارم می تونم آنلاین بازی کنم یا نه ؟ بعد برم پلاس یک ساله بخرم

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
سلام
دیشب خواستیم بتلفیلد با نت همراه اول دانلود کنیم همش نمیزاشت(انگار اون محاسبه اول حجم بازی برای دانلود اجازه نمیداد)
راه حل چیه؟
دی ان اس هم زدیم فایده نداشت

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

dortyyy

کاربر سایت
Dec 20, 2018
58
نام
رضا
سلام به همه دوستان، ببخشید من تازه کنسول خریدم، اطلاعاتم در زمینه کامپیوتر و شبکه و این مسائل نسبتا بالاست و در کل آدم بیسوادی نیستم ولی اطلاعات خوبی از PS4 ندارم، البته چند روز اخیر اینترنت رو زیر و رو کردم و خیلی اطلاعات گرفتم اما چون خیلی جاها میخوان جنسشون رو بفروشند خیلی جاها تناقض داره حرفها، اگر کسی لطف کنه در تلگرام کمک کنه بهم چند تا سوالم رو جواب بده ممنون میشم، یا اینکه اگر لطف کنه شماره تلفن بزاره که من مزاحمش بشم برای 5 دقیقه، بیشتر سوالاتم هم پیرامون بازی آنلاین و پلاس هستش.
ممنون از شما. آیدی تلگرام من dortyyy81@

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام به همه دوستان، ببخشید من تازه کنسول خریدم، اطلاعاتم در زمینه کامپیوتر و شبکه و این مسائل نسبتا بالاست و در کل آدم بیسوادی نیستم ولی اطلاعات خوبی از PS4 ندارم، البته چند روز اخیر اینترنت رو زیر و رو کردم و خیلی اطلاعات گرفتم اما چون خیلی جاها میخوان جنسشون رو بفروشند خیلی جاها تناقض داره حرفها، اگر کسی لطف کنه در تلگرام کمک کنه بهم چند تا سوالم رو جواب بده ممنون میشم، یا اینکه اگر لطف کنه شماره تلفن بزاره که من مزاحمش بشم برای 5 دقیقه، بیشتر سوالاتم هم پیرامون بازی آنلاین و پلاس هستش.
ممنون از شما. آیدی تلگرام من dortyyy81@
سلام.
انجمن اینطوری کار نمیکنه ، سوالاتت رو تو تاپیک های مربوطه بپرس یا جواب میگیری یا نمیگیری.

tranceyou

کاربر سایت
Nov 11, 2010
210
با سلام خدمت شما دوستان عزیز ، بنده میخواستم این سوالم رو براش جوابی پیدا کنم ، اینکه منی که مانیتور HDMI خور دارم و
4k نیست آیا اگه دستگاه ps4 4k بگیرم تغییرات رو میتونم در بازی ببینم و کیفیت بازی تغییراتی نسبت به نسخه ps4 slime خواهد
داشت یا خیر؟

VETTEL

کاربر سایت
Sep 28, 2018
47
با سلام خدمت شما دوستان عزیز ، بنده میخواستم این سوالم رو براش جوابی پیدا کنم ، اینکه منی که مانیتور HDMI خور دارم و
4k نیست آیا اگه دستگاه ps4 4k بگیرم تغییرات رو میتونم در بازی ببینم و کیفیت بازی تغییراتی نسبت به نسخه ps4 slime خواهد
داشت یا خیر؟
بله ۱۰۰%،من خودمم اسلیم داشتم و فروختمproخریدم،اولین بازی کهF1 2017بودو اجرا کردم خیییلی تغییر داشت نسبت به اسلیم مخصوصا جزئیات واقعا محسوس بود و فریم بالاتری داشت،فار‌کرای ۵ هم که نگو واقعا عالی بود توPRO\:D/

• Like
Reactions: tranceyou

amirshakoori

کاربر سایت
Nov 16, 2018
99
داشت یا خیر؟
بله قطعا

Sent from my LG-H860 using Tapatalk

• Like
Reactions: tranceyou

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
سلام. برای بک اپ گیری از سیو بازی می خوام فلش به کنسول وصل کنم
1- اول اینکه فلش حتما باید یو اس بی نوع 3.0 باشه ؟
2- وقتی هارد دو به کنسول بزنی کنسول اونو فرمت می کنه و دیگه از اون هارد رو pc نمیشه استفاده کرد ، الان فلش رو هم نصب کنی کنسول همین کار رو باهاش می کنه و فلش استفاده دیگری نداره ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر