هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
سلام خدمت دوستان عزیز
من تازه کنسول گرفتم یه لطف کنین و معتبرترین و مطمئن ترین سایت یا کانال برای خرید اکانت ظرفیتی رو به من معرفی کنین.ممنون میشم
فریمورش چنده؟ جیلبریک کن (اگه آپدیت نکردی!!!)

• Like
Reactions: amink69

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
منم کنسولم کپی خور نبود،فروختم و کپی خور خریدم خیلی به صرفه است،اکانت هکی هم ضرره ولی کپی خور ۳هزارتومن شارژ نامحدود ایرانسل بخر شبانه مثل من هر بازی ک دلت میخادو دانلود بزن راحت بازی کن یا از بیرون،خلاصه من که به قول معروف دارم حال میکنم:-bd
خب این مزایاشه. عیبش اینه که بازی های جدید مثل RDR2 رو نمیشه فعلا بازی کرد تا نسخه جدید بیاد درسته؟

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
سلام. کنسولم یه جورایی مثل pc هست از نظر هارد و سخت افزار و ...
تو pc وقتی هنگ میکنه و موس و کیبورد قفل میشه یه کلید رو کیس هست برای ری استارت .
تو ps4 از داخل سیستم میشه ری استارت کرد ولی اگه کلا هنگ کنه و دسته هم کار نکنه ، چطور باید ری استارتش کرد ؟ کلید سخت افزاری که نداره

amirshakoori

کاربر سایت
Nov 16, 2018
99
سلام. کنسولم یه جورایی مثل pc هست از نظر هارد و سخت افزار و ...
تو pc وقتی هنگ میکنه و موس و کیبورد قفل میشه یه کلید رو کیس هست برای ری استارت .
تو ps4 از داخل سیستم میشه ری استارت کرد ولی اگه کلا هنگ کنه و دسته هم کار نکنه ، چطور باید ری استارتش کرد ؟ کلید سخت افزاری که نداره
از برق بکش
دوباره روشنش کن
دگمه ری استارت پی سی دقیقا همین کارو می کنه

Sent from my LG-H860 using Tapatalk

• Like
Reactions: zerio

satisfiedking

کاربر سایت
Dec 19, 2018
3
دوستان سلام....من یکی از user های کنسول رو که بازی های به صورت افلاین روش باز بود پاک کردم و الان که با یه user دیگه login میکنم بازی ها قفل شدن و باز نمیشن....باید چیکار کنم که دوباره بتونم بازشون کنم؟؟؟؟

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
659
دوستان سلام....من یکی از user های کنسول رو که بازی های به صورت افلاین روش باز بود پاک کردم و الان که با یه user دیگه login میکنم بازی ها قفل شدن و باز نمیشن....باید چیکار کنم که دوباره بتونم بازشون کنم؟؟؟؟
باید دوباره یوزرو رو اکتیو کنی روی کنسول با داشتن اکانت و پسوردش.

• Like
Reactions: amink69

VETTEL

کاربر سایت
Sep 28, 2018
47
خب این مزایاشه. عیبش اینه که بازی های جدید مثل RDR2 رو نمیشه فعلا بازی کرد تا نسخه جدید بیاد درسته؟
درسته ولی اینهمه بازی‌های خوب که کپی خوردنو شما بهRDR2واقعا ترجیح میدی؟؟؟؟؟ردد و فوقش ۱ساعت بازی کنی سریع میایی بیرون من ۲۹تا گیم نصب کردم جاتون خالی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر