هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
رفقا ی مشکلی که هست شروع خودکار دانلود هایی که pause کردیم تو حالت ریست مود هست که خیلی وقتا منو اذیت کرده نمیشه کاریش کرد ؟ . دیشب همه دانلودا با هم شروع به ادامه دادن هیچکدومم کامل دانلود نشد و‌جمعه رو دارم بدون مولتی سپری میکنم:D

bazips33

کاربر سایت
Aug 1, 2012
95
نام
sina
سلام دوستان یه سوال دارم . یه اکانت هکی روی دستگاه دارم
اگه قبل از قفل شدنش سیو بازی رو کپی کنم توی فلش .بعدش میتونم دیسک بازی همین اکانت هکی رو بگیرم و سیو بازی رو از فلش انتقال بدم به کنسول؟
و این که وقتی سیو منتقل بشه باید ریجن سیو بازیم و ریجن دیسکم یکی باشه ؟
و این که مثلا اگر الان سیو بازی هکی رو توی فلش کپی کنم . بازی سیوش میپره از کنسول یا نه؟

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,792
نام
حامد
رفقا ی مشکلی که هست شروع خودکار دانلود هایی که pause کردیم تو حالت ریست مود هست که خیلی وقتا منو اذیت کرده نمیشه کاریش کرد ؟ . دیشب همه دانلودا با هم شروع به ادامه دادن هیچکدومم کامل دانلود نشد و‌جمعه رو دارم بدون مولتی سپری میکنم:D
فکر میکنم رست مود برای همین ادامه دانلوده دیگه. وگرنه خوب کنسول رو خاموش میکنی دیگه.

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
فکر میکنم رست مود برای همین ادامه دانلوده دیگه. وگرنه خوب کنسول رو خاموش میکنی دیگه.
من فقط یکیشو گذاشتم دانلود شه مشکل من اینه که بعضی وقتا همشون خودکار دانلود میشن حتی اونایی که pause میکنم تا یه وقت دیگه‌دانلود کنم

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
من فقط یکیشو گذاشتم دانلود شه مشکل من اینه که بعضی وقتا همشون خودکار دانلود میشن حتی اونایی که pause میکنم تا یه وقت دیگه‌دانلود کنم
بصورت تجربی نظر بدم . فکر کنم که هرچی بازی داری موقع rest mode خودش یه بررسی میکنه.

سلام دوستان کسانی که ردد میزنن،با نت شاتل، چه دی ان اسی میزنن تا وارد مولتی بشه؟؟؟؟؟
به تاپیک خودش سر بزن ، فکر کنم اونجا بیشتر اطلاعات بدست بیاری .
Red Dead Redemption 2 ( اسپویل داستان بدون استفاده از تگ = بن دائم )

• Like
Reactions: MASHIN

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
سلام
1- در حالت رست مد معمولا دو ساعت و نیم تا سه ساعت طول میکشه باتری دسته شارژ شه . بعد منی که در روز مثلا 4 ساعت فیفا بازی می کنم تو این مدت و البته شاید بیشتر باطری خالی میشه .
سوالم اینجاست وقتی از تنظیمات اتصال دسته به دستگاه رو از بلوتوث ور داری و به صورت اتصال با کابل تعریف کنی (در این حالت هم میشه بازی کرد هم باطری شارژ میشه ) باتری دسته آسیب میبینه ؟ آخه اون جوری هر سه ساعت شارژ فقط سه ساعت جواب میده و زود خالی می کنه .
2- مشکل بعدی کم بودن usb جلوی دستگاه هست . یکیشو که برای دریافت صدا از اسپیکر کارت صدا زو اس بی نصب کردم . موندم اگه هارد اکسترنال به اون یکی نصب کنم اون وقت برای اتصال دسته ها برای شارژ یا اتصال زمان بازی چه باید کرد ؟
میشه از هاب اداپتوردار usb نوع 3.0 استفاده کرد ؟ جواب میده ؟

3- الان این کارت صدای usb رو متصل کردم از اسپیکر صدا دارم ولی بعضی مواقع (تا حالا دوبار) به صورت ناگهانی صدا از اسپیکر قطع و به بلندگو دسته متصل میشه . خودم موندم علت چیه . تنظیمی داره ؟هر کاری هم میکنی تو تنظیمات صدا رو دوباره نمیشه سوییچ کرد .مگر اینکه خاموش کنی و در روشن کردن بعدی اصلاح بشه و دوباره اسپیکر رو بشناسه .

4- چرا میگن بعد اینکه ps4 رو به طور کامل خاموش شد کابل برقشو بکشید ؟ دستگاه خاموشه کابل برقش داخل پریز باشه چه اتفاقی میفته مگه ؟

شرمنده طولانی شد. ممنون میشم جواب بدید .

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
سلام
1- در حالت رست مد معمولا دو ساعت و نیم تا سه ساعت طول میکشه باتری دسته شارژ شه . بعد منی که در روز مثلا 4 ساعت فیفا بازی می کنم تو این مدت و البته شاید بیشتر باطری خالی میشه .
سوالم اینجاست وقتی از تنظیمات اتصال دسته به دستگاه رو از بلوتوث ور داری و به صورت اتصال با کابل تعریف کنی (در این حالت هم میشه بازی کرد هم باطری شارژ میشه ) باتری دسته آسیب میبینه ؟ آخه اون جوری هر سه ساعت شارژ فقط سه ساعت جواب میده و زود خالی می کنه .
2- مشکل بعدی کم بودن usb جلوی دستگاه هست . یکیشو که برای دریافت صدا از اسپیکر کارت صدا زو اس بی نصب کردم . موندم اگه هارد اکسترنال به اون یکی نصب کنم اون وقت برای اتصال دسته ها برای شارژ یا اتصال زمان بازی چه باید کرد ؟
میشه از هاب اداپتوردار usb نوع 3.0 استفاده کرد ؟ جواب میده ؟

3- الان این کارت صدای usb رو متصل کردم از اسپیکر صدا دارم ولی بعضی مواقع (تا حالا دوبار) به صورت ناگهانی صدا از اسپیکر قطع و به بلندگو دسته متصل میشه . خودم موندم علت چیه . تنظیمی داره ؟هر کاری هم میکنی تو تنظیمات صدا رو دوباره نمیشه سوییچ کرد .مگر اینکه خاموش کنی و در روشن کردن بعدی اصلاح بشه و دوباره اسپیکر رو بشناسه .

4- چرا میگن بعد اینکه ps4 رو به طور کامل خاموش شد کابل برقشو بکشید ؟ دستگاه خاموشه کابل برقش داخل پریز باشه چه اتفاقی میفته مگه ؟

شرمنده طولانی شد. ممنون میشم جواب بدید .
شارژ دسته که خیلی بیشتر از چهار پنج ساعت دوام داره میتونید مواقعی که کنسول خاموش هست با دستگاه های دیگه مثلا تلوزیون هم شارژش کنید (شارژر موبایل بهتره استفاده نشه چون بیشتر موبایلها این روزها شارژ سریع با آمپر بالا دارند ممکنه آسیب بزنه) در هر حال بازی کردن با کابل هم مشکلی نداره. اضافه کردن پورت USB با هاب ممکن هست اما شاید بتونید صدا رو از خروجی دیگه بگیرید مثلا دستگاه فت خروجی اپتیکال دارند که صدای بسیار با کیفیتی هم تحویل میده یا اینکه شاید بتونید بجای کنسول از تلوزیون خروجی صدا برای اسپیکر بگیرید (بسته به مدل تلوزیون). مورد آخر منظور این نیست که حتما باید بعد از خاموش کردن کنسول از برق کشیده بشه هیچ ایرادی نداره که به پریز متصل باشه بلکه میگه که اگر قراره بهر علت کنسول از پریز جدا بشه بعد از زدن دکمه خاموشی صبر کنید تا چراغها کامل خاموش بشن بعد از پریز بکشید علتش هم مشخصه کنسول هم مانند کامپیوتر سیستم عامل داره و نباید ناگهانی از برق جدا بشه اگر چنین اتفاقی هم بیافته مرتبه بعد که روشن کنی ابتدا سیستم عامل فایلها رو چک میکنه بعد میاد بالا

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام
یه سوال تا حالا برای کسی سیو بازی PS4 پاک شده ؟؟؟علتش چی میتونه باشه؟؟ایا میشه برشگردون؟
کنسول های که هک شدن معمولا سیو میپره این ایرادشه.
ریجن بازی هم عوض کنین مثلا دیسک(یا اکانت) ریجن 1 به ریجن2 و بالعکس سیو ها نمیخونه به هم.
در حالت عادیشو اطلاع ندارم متاسفانه.

• Like
Reactions: EL-BARTO

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
الان مقرون به صرفه ترین روش برای کسی ک بخواد کلا افلاین بازی کنه چیه؟
اکانت هکی یا اکانت ظرفیت دار یا کنسول هک شده ورژن 5.0.5؟

VETTEL

کاربر سایت
Sep 28, 2018
47
الان مقرون به صرفه ترین روش برای کسی ک بخواد کلا افلاین بازی کنه چیه؟
اکانت هکی یا اکانت ظرفیت دار یا کنسول هک شده ورژن 5.0.5؟
منم کنسولم کپی خور نبود،فروختم و کپی خور خریدم خیلی به صرفه است،اکانت هکی هم ضرره ولی کپی خور ۳هزارتومن شارژ نامحدود ایرانسل بخر شبانه مثل من هر بازی ک دلت میخادو دانلود بزن راحت بازی کن یا از بیرون،خلاصه من که به قول معروف دارم حال میکنم:-bd

• Like
Reactions: alex1680

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
706
سلام خدمت دوستان عزیز
من تازه کنسول گرفتم یه لطف کنین و معتبرترین و مطمئن ترین سایت یا کانال برای خرید اکانت ظرفیتی رو به من معرفی کنین.ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر