هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

alirezaaaaaa

کاربر سایت
Nov 1, 2018
1
سلام علیکم
چن وقته چرا نمیشه بتلفیلد 4 رو انلاین بازی کرد ؟! پلاس دارم و وارد psn هم میشه نت هم وضعش خوبه .. بازی فیفا و کالاف و فورتنایت و ... راحت میتونم بازی کنم ولی بتل 4 وصل نمیشه !
بازی gta هم باید چن بار dns تغییر بدم تا وصل شه ! بعضی وقتا وسط بازی قط میشه ! کسی میدونه مشکل از چیه ؟

mjfollower

کاربر سایت
Oct 29, 2018
4
فرق اصلی ظرفیت ۲و۳ همین هست
ظ۳ یه سری بازی خیلی معدود امکان این رو دارن که سوییچ کنید رو اکانت خودتون و اونجا بازی کنید ولی تعدادشون خیلی کمه و اگرم اینطور باشه قیمتش رو بالاتر میبرن
بازیای رایگان ماهانه هم تا زمانی که پلاس داشته باشید میمونه پلاس تمومشه تا زمان تمدیدش قفل میشه
درمورد سوال آخر هم فکر نکنم راهی برای متوجه شدن باشه شاید از طریق سایت بشه هزینه‌های پرداخت شده رو دید ولی اطلاعی ندارم و فروشنده هم زیاد فرقی براش نداره در هرصورت سودشو میکنه
خیلی ممنون بابت پاسخ هاتون
(بازیای رایگان ماهانه هم تا زمانی که پلاس داشته باشید میمونه پلاس تمومشه تا زمان تمدیدش قفل میشه)
یعنی مثلا الان من یکی ازین بازیا
Yakuza Kiwami
Bulletstorm: Full Clip Edition
Burly Men At Sea
Roundabout
که برا این ماه رایگان شدن رو بگیرم و پلاس هم تا یک سال داشته باشم همیشه(منظورم اینه وقتایی که پلاس دارم)میتونم رایگان بازی کنم? یا بعد اینکه ماه نوامبر تموم شد باید مبلغی رو واریز کنم تو استور.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام علیکم
چن وقته چرا نمیشه بتلفیلد 4 رو انلاین بازی کرد ؟! پلاس دارم و وارد psn هم میشه نت هم وضعش خوبه .. بازی فیفا و کالاف و فورتنایت و ... راحت میتونم بازی کنم ولی بتل 4 وصل نمیشه !
بازی gta هم باید چن بار dns تغییر بدم تا وصل شه ! بعضی وقتا وسط بازی قط میشه ! کسی میدونه مشکل از چیه ؟
این بازی تریال فیوژن هم نمیشه اساتید زیرساخت ایران باز دستکاری و کرم ریزیشون شروع شده

الان من دوتا اکانت دارم بازی ظرفیتی که بگیرم رو کدوم اکانت بازی ظرفیتی شیر میشه؟
ظرفیت دوباشه یا pes وفیفا باشه میتونی

Last edited by a moderator:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
خیلی ممنون بابت پاسخ هاتون
(بازیای رایگان ماهانه هم تا زمانی که پلاس داشته باشید میمونه پلاس تمومشه تا زمان تمدیدش قفل میشه)
یعنی مثلا الان من یکی ازین بازیا
Yakuza Kiwami
Bulletstorm: Full Clip Edition
Burly Men At Sea
Roundabout
که برا این ماه رایگان شدن رو بگیرم و پلاس هم تا یک سال داشته باشم همیشه(منظورم اینه وقتایی که پلاس دارم)میتونم رایگان بازی کنم? یا بعد اینکه ماه نوامبر تموم شد باید مبلغی رو واریز کنم تو استور.
تا زمانی که پلاس فعال باشه میتونید بازی کنید
بعدش تا تمدید پلاس قفل میشن

امیر xbox

کاربر سایت
May 21, 2009
274
سلام اقا من یه اکانت psn داشتم دستگاه رو دادم برام پلاس بریزه طرف کلا یه پروفایل جدید ساخته بازی و پلاس رو رو اون اکانت فعال کرده حالا میخواستم ببینم میشه اینا رو بیارم رو اکانت خودم

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام اقا من یه اکانت psn داشتم دستگاه رو دادم برام پلاس بریزه طرف کلا یه پروفایل جدید ساخته بازی و پلاس رو رو اون اکانت فعال کرده حالا میخواستم ببینم میشه اینا رو بیارم رو اکانت خودم
اره میتونی ولی توی اون اکانته طرف نری که ممکنه طرف بفهمه اکتیو از پرایمری رو بزنه پولی دادی بفنا میره

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
423
نام
حامد
سلام دوستان.
سونی بهم ایمیل داده که از امروز به خریدهایی که انجام میدی از استور و ... (مربوط به شهر new york) مالیات اضافه میشه.
راهی هست بشه مکان رو تغییر داد به شهری که مالیات نداره؟
از کجا میشه این تغییرات رو انجام داد؟
پولی که در کیف پولمون هست با تغییر شهر یا ایالت از بین میره؟
لطفا یه جایی رو معرفی کنید که نیازی به پرداخت مالیات نباشه اونم تو این شرایط...
ممنون

titansarus

کاربر سایت
Oct 31, 2012
152
سلام.
من خیلی در مورد این اکانت های اشتراکی چیزی نمی دونم؛ الآن این اکانت هایی که با اسم ظرفیت 2 در اینترنت می فروشن، از نظر سونی چیز قانونیه؟ ظرفیت 1 رو می دونم قانونی نیست ولی ظرفیت 2 آیا قانونیه؟
بعد آیا این اکانت های ظرفیت 2 که گفته می شن بعدا می تونیم روی اکانت خودمون بازی کنیم، یک جورهایی دائمی در اختیار داریم یا مثلا مشکلی چیزی ممکنه براشون پیش بیاد یا مثلا فروشنده یک طوری غیرفعال کنه؟ یا در مورد آنلاین شدن و دانلود خود بازی و آپدیت هاش و بخش آنلاین و... این ها هیچ نوع مشکلی ندارند؟

بعد اگر کسی سایت مطمئنی (کانال نباشه) می شناسه که اکانت ظرفیت 2 RDR 2 رو می فروشه و مطمئنه که مثلا با کردیت کارت هک شده و... خریداری نشدن و واقعین، لطفا اگر امکان داره به صورت پیغام خصوصی به من بگه.

با تشکر.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
سلام دوستان.
سونی بهم ایمیل داده که از امروز به خریدهایی که انجام میدی از استور و ... (مربوط به شهر new york) مالیات اضافه میشه.
راهی هست بشه مکان رو تغییر داد به شهری که مالیات نداره؟
از کجا میشه این تغییرات رو انجام داد؟
پولی که در کیف پولمون هست با تغییر شهر یا ایالت از بین میره؟
لطفا یه جایی رو معرفی کنید که نیازی به پرداخت مالیات نباشه اونم تو این شرایط...
ممنون
میتونید از تو تنظیمات اکانت تغییر بدید از طریق سایت اقدام کنید راحت‌ترید
برید تو سایت psn و ایالتتون رو تغییر بدید درمورد اینکه کدوما بدون مالیاتن اطلاع ندارم ولی فکر کنم فلوریدا بدون مالیات بود تو اینترنت میتونید ایالتای بدون مالیات رو پیدا کنید برای پولی که داخل اکانت هست هم مشکلی پیش نمیاد
سلام.
من خیلی در مورد این اکانت های اشتراکی چیزی نمی دونم؛ الآن این اکانت هایی که با اسم ظرفیت 2 در اینترنت می فروشن، از نظر سونی چیز قانونیه؟ ظرفیت 1 رو می دونم قانونی نیست ولی ظرفیت 2 آیا قانونیه؟
بعد آیا این اکانت های ظرفیت 2 که گفته می شن بعدا می تونیم روی اکانت خودمون بازی کنیم، یک جورهایی دائمی در اختیار داریم یا مثلا مشکلی چیزی ممکنه براشون پیش بیاد یا مثلا فروشنده یک طوری غیرفعال کنه؟ یا در مورد آنلاین شدن و دانلود خود بازی و آپدیت هاش و بخش آنلاین و... این ها هیچ نوع مشکلی ندارند؟

بعد اگر کسی سایت مطمئنی (کانال نباشه) می شناسه که اکانت ظرفیت 2 RDR 2 رو می فروشه و مطمئنه که مثلا با کردیت کارت هک شده و... خریداری نشدن و واقعین، لطفا اگر امکان داره به صورت پیغام خصوصی به من بگه.

با تشکر.
چیزیه که خود شرکت قرار داده بنابراین مشکلی نداره ظرفیت ۱ هم من نشنیدم برا کسی مشکل به وجود بیاره اونم به هرحال بصورت قانونی خریداری شده
ظرفیت ۲ رو میتونید رو اکانت خودتون بازی کنید درمورد مشکل هم اگه از جای معتبر یا با کسی که میشناسید شریکی بگیرید مشکل پیش نمیاد. فروشنده با فرض اینکه ظرفیت ۱ رو فروخته باشه میتونه بعد ۶ ماه غیرفعال کنه کسی که ظرفیت ۳ رو داره هم میتونه رمز اکانتو عوض کنه ولی اگه جای معتبری باشه هر مشکلی هم پیش بیاد براتون حلش میکنن

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
من اکانتم روی دستگاه دوستم هم اکتیو الان دستگاهش خراب شده و میخواد اکانت من روی دستگاه جدیدش بزنه چون روی دستگاه قبلی بوده این امکان رو نداره پشتیبانی سونی هم میگه باید صبر کنی 6 ماه بگذره تا بتونه دوباره استفاده کنه و به هیچ وجهی هم قبول نمیکنه اکانت رو از روی دستگاه قبلی دوستم پاک کنه
سوالم اینجاست چون یادمون نمیاد کی اکتیو کردیم رو دستگاهش راهی وجود داره دقیق متوجه بشم کی اینکارو کرده!!!!

titansarus

کاربر سایت
Oct 31, 2012
152
سلام.
من چند وقت پیش که بازی GOW رو خریده بودم، داخلش یک کارت تخفیف PSN بود که روش اسپانیایی نوشته بود که فکر کنم مربوط به آمریکای لاتین بشه و صفحه پشتیبانش هم soporte.latam.playstation.com بود، ریجن خود بازی هم ALL بود. می خواستم ببینم این کد تخفیف هایی که اسپانیایی هستن، Region یک اند و آیا مثلا روی اکانت ایالات متحده جواب می دن یا مثلا حتما باید روی اکانت آمریکای لاتین باشن؟ و اینکه این کد تخفیف ها روی هر بازی با هر قیمتی جواب می دن؟ یعنی مثلا بازی های 60 دلاری با تخفیف 20 درصدی می شن 48 دلار؟

Darksiren.s

کاربر سایت
Aug 2, 2012
110
نام
بارمان
سلام دوستان
ممنون میشم عزیزانی که اطلاعات کامل دارن بنده رو راهنمایی کنن دمتون گرم

بنده از ابتدا تا به همین الان همیشه گیمر کامپیوتر بودم و سیستم تقریبا مناسبی دارم که بازی های روز رو یا حالا کرکی یا اشتراکی بازی می کردم
البته همه بازی ها نه بیشتر اونایی که توی سبک مورد علاقه من هست

تا همین چند وقت پیش که دیگه تقریبا بازی رو گذاشتم کنار (البته به علت مشغولیت)

یکی دو روزه که چند تا کلیپ دیدم از بازی های انحصاری کنسول ps4 که واقعا مجذوبش شدم مخصوصا god of war
تصمیم گرفتم که بالاخره یک کنسول ps4 بگیرم
فقط توی خرید و انتخاب مشکل دارم

اولا اینکه متاسفانه یا خوشبختانه اصلا علاقه به پرداخت مبالغ هنگفت برای بازی ها رو ندارم (البته پولش رو هم ندارم) بنابراین با یک جستجو متوجه شدم مثل اینکه به دو روش الان بازی های رو میشه تجربه کرد
یکی دستگاه های کپی خور و یکی هم بازی های اشتراکی

ممنون میشم اگر دوستان اطلاعاتی میتونن در اختیار بنده بگذاره که کدوم روش بهتره و میتونم بهتر از بازی ها استفاده ببرم چی هست
و قاعدتا بر اساس اون باید چه کنسولی رو بخرم : pro یا معمولی / فت یا اسلیم / کدوم ورژن
یا هر چیز دیگه ای که میتونه کمکم کنه
متشکرم

پ ن : از استارتر تاپیک عذر میخوام پست اول رو خوندم و اصلا قصد ندارم بن بشم فقط جهت اطلاع چند تا سوال پرسیدم که ممنون میشم راهنمایی کنید

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
سلام دوستان
ممنون میشم عزیزانی که اطلاعات کامل دارن بنده رو راهنمایی کنن دمتون گرم

بنده از ابتدا تا به همین الان همیشه گیمر کامپیوتر بودم و سیستم تقریبا مناسبی دارم که بازی های روز رو یا حالا کرکی یا اشتراکی بازی می کردم
البته همه بازی ها نه بیشتر اونایی که توی سبک مورد علاقه من هست

تا همین چند وقت پیش که دیگه تقریبا بازی رو گذاشتم کنار (البته به علت مشغولیت)

یکی دو روزه که چند تا کلیپ دیدم از بازی های انحصاری کنسول ps4 که واقعا مجذوبش شدم مخصوصا god of war
تصمیم گرفتم که بالاخره یک کنسول ps4 بگیرم
فقط توی خرید و انتخاب مشکل دارم

اولا اینکه متاسفانه یا خوشبختانه اصلا علاقه به پرداخت مبالغ هنگفت برای بازی ها رو ندارم (البته پولش رو هم ندارم) بنابراین با یک جستجو متوجه شدم مثل اینکه به دو روش الان بازی های رو میشه تجربه کرد
یکی دستگاه های کپی خور و یکی هم بازی های اشتراکی

ممنون میشم اگر دوستان اطلاعاتی میتونن در اختیار بنده بگذاره که کدوم روش بهتره و میتونم بهتر از بازی ها استفاده ببرم چی هست
و قاعدتا بر اساس اون باید چه کنسولی رو بخرم : pro یا معمولی / فت یا اسلیم / کدوم ورژن
یا هر چیز دیگه ای که میتونه کمکم کنه
متشکرم

پ ن : از استارتر تاپیک عذر میخوام پست اول رو خوندم و اصلا قصد ندارم بن بشم فقط جهت اطلاع چند تا سوال پرسیدم که ممنون میشم راهنمایی کنید
دستگاه کپی خور فقط بازیای ۵.۰۵ و پایین‌تر رو اجرا میکنه gow هم جزوشونه ولی بازیای جدید رو نمیتونید روش اجرا کنید. من نمیدونم تفاوت قیمت دستگاه کپی خور و دستگاهی که آپدیته چنده ولی اگه زیاد نیست میتونید یه دستگاه کپی خور بگیرید بازیایی که قبلا اومدن + gow رو روش برید بعدش به آخرین ورژن آپدیت کنید که باعث میشه از کپی خور خارجشه و بتونید بازیای جدید رو بصورت اورجینال روش اجرا کنید‌. اکانت اشتراکی اگه منظورتون اکانتای هکیه اونم یه راهه ولی ضرری که روی اونا میکنید خیلی بیشتر از خرید و فروش دیسک یا اکانت قانونی هست. اونم جدا از مشکلاتی مثل بن و قفل شدن بازیا
درمورد مدل کنسولم اگه تی وی 4k دارید ببینید براتون مقدور هست برای پرو هزینه کنید یا نه اگه تی وی 4k نیست یا نمیتونید هزینه کنید باید برید سراغ فت یا اسلیم که تفاوت خاصی با هم ندارن

• Like
Reactions: saeed_sg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر