هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ariamehr1111

کاربر سایت
Oct 26, 2018
238
با سلام خدمت دوستان عزیزم...دوستان اگه ps4ب صورت قانونی بگیرم به همراه یکی دو سی دی بازی.ب نظرتون بعد از تموم شدن هر بازی چقدر باید علاف شد تا سی دی فروش بره یا مثلا جایی مثل دیوار بشه معاوضه کرد؟

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
دوستان سلام. چند وقته کنسولم به اینترنت کانکت نمیشه و در قسمت optining IP addres میمونه و نهایتاfiled میشه..................به نظرتون باید چیکار کنم؟ باید IP و DNS دستی وارد کنم؟؟ چیکار کنم مشکلم حل بشه؟؟ ریست فاکتوری بکنم بازیها و سیوها از بین میره؟؟

mjfollower

کاربر سایت
Oct 29, 2018
4
سلام، من بازی Red dead redemption و Spider man رو ظرفیت سه خریدم (PS4)، و باید برای بازی کردنشون واس هرکدوم وارد یوزر جدا (یوزری که باهاش بازیو خریدن) بشم و بازی کنم، من نمیدونستم ظرفیت 3 اینجوریه و نمیتونم با یوزر خودم بازیارو انجام بدم وگرنه سعی میکردم ظرفیت دوم بگیرم، خب من هر تروفی تو اسپایدر من بگیرم یا سیو کنم تو یوزر خودش میمونه همچنین رد دد ردمشن، چیکار میتونم کنم تروفی‌ها کپی بشن تو یوزر خودم سیو رو کاری ندارم فقط تروفی‌هارو میخوام هر یه مدت یبار کپی کنم تو یوزر خودم.. هیچ روشی نیست? چون حیفم میاد واس این دوتا بازی، تجربه شد برام ظرفیت سوم نخرم ولی نمیتونم پس بدم هم، باید یه روشی باشه بعدن تروفی‌هارو نگه دارم تو یوزرم.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام، من بازی Red dead redemption و Spider man رو ظرفیت سه خریدم (PS4)، و باید برای بازی کردنشون واس هرکدوم وارد یوزر جدا (یوزری که باهاش بازیو خریدن) بشم و بازی کنم، من نمیدونستم ظرفیت 3 اینجوریه و نمیتونم با یوزر خودم بازیارو انجام بدم وگرنه سعی میکردم ظرفیت دوم بگیرم، خب من هر تروفی تو اسپایدر من بگیرم یا سیو کنم تو یوزر خودش میمونه همچنین رد دد ردمشن، چیکار میتونم کنم تروفی‌ها کپی بشن تو یوزر خودم سیو رو کاری ندارم فقط تروفی‌هارو میخوام هر یه مدت یبار کپی کنم تو یوزر خودم.. هیچ روشی نیست? چون حیفم میاد واس این دوتا بازی، تجربه شد برام ظرفیت سوم نخرم ولی نمیتونم پس بدم هم، باید یه روشی باشه بعدن تروفی‌هارو نگه دارم تو یوزرم.
هیچ راهی ندارید. باید ظرفیت ۲ میخریدید الان هم کاری نمیتونید بکنید تروفیا فقط رو اکانتی که بازی روش اجرا شده ثبت میشن

• Like
Reactions: mjfollower

'EsiNs

کاربر سایت
May 30, 2011
294
نام
oMid
هیچ راهی ندارید. باید ظرفیت ۲ میخریدید الان هم کاری نمیتونید بکنید تروفیا فقط رو اکانتی که بازی روش اجرا شده ثبت میشن
یه بازی فیفا خریداره شده رو اکانت دوستم، و یکبار اکانت رو داده به شخص دیگه ای فعالش کرده ( یعنی ظرفیت 2 الان واسه اون شخص، درسته؟)
حالا من می خوام بازی رو ازش بگیرم و به صورت آفلاین (ظرفیت1) بازی کنم. من اکانت رو باید Active بزنم؟ اینجوری ظرفیت اون 2 نفر بهم نمی خوره؟ چجوری ظرفیت 1 شم؟ :D
ممنون که جواب می دید.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
یه بازی فیفا خریداره شده رو اکانت دوستم، و یکبار اکانت رو داده به شخص دیگه ای فعالش کرده ( یعنی ظرفیت 2 الان واسه اون شخص، درسته؟)
حالا من می خوام بازی رو ازش بگیرم و به صورت آفلاین (ظرفیت1) بازی کنم. من اکانت رو باید Active بزنم؟ اینجوری ظرفیت اون 2 نفر بهم نمی خوره؟ چجوری ظرفیت 1 شم؟ :D
ممنون که جواب می دید.
بستگی داره اون شخص اکتیو کرده یا رو خود اکانت بازی میکنه اگه اکتیو کرده ظ۲ شده اگه نکرده ظ۳ هست
کسی که ظ۲ رو داره داخل کنسول خودش اکانتو دی اکتیو میکنه
شما اکتیو میکنید بازیو میریزید بعد آفلاین میشید
بعدش دوستتون از سایت اکانتو دی اکتیو میکنه و کسی که قبلش ظ۲ رو داشته رو کنسولش اکتیو میکنه

• Like
Reactions: 'EsiNs

mojtaba.sha

کاربر سایت
Feb 8, 2018
214
با سلام خدمت دوستان عزیزم...دوستان اگه ps4ب صورت قانونی بگیرم به همراه یکی دو سی دی بازی.ب نظرتون بعد از تموم شدن هر بازی چقدر باید علاف شد تا سی دی فروش بره یا مثلا جایی مثل دیوار بشه معاوضه کرد؟
من پست میکنم واسه سایتی که ازشون میخرم پولش واسم کارت ب کارت میکنند .... بعضی بازیایی که معروفه پول میفرستند، بازیایی که موجود ازش زیاد دارند یا فروشش کم هست میگند به جاش بر اساس قیمتش بازی دیگه بردار

سلام فن پلی استیشن اسلیم دقیق کجاش قرار داره ؟؟؟:

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: se.phi.roth

mjfollower

کاربر سایت
Oct 29, 2018
4
واقعا حیف شد، نمیدونم چرا این همه مطلب راجب بازی دیجیتالی و اکانت‌ها خوندم متوجه این نشدم.
یه سوال دیگه، بازی‌هایی که هر ماه تو پلی‌استیشن رایگان میشن اگه دانلود کنیم برا همیشه میتونیم رایگان بازی کنیم یا فقط تا آخر اون ماه اجازه هست? بعدش یعنی باید اکانتشو خرید
و یچیز دیگه، ممکنه این فروشنده بازیا یسری بازی که تو مناسبتایی تخفیف میخورن چنتا اکانت بخرن بعد با قیمت قبلیشون بفروشن (مثلا فیفا 19 ده دلار تخفیف خورده باشه واس چندروز بعد اینا بخرن و با قیمت اصلیش یعنی 60 دلار "تقسیم دو کنیم میشه 30 دلار" بفروشن) و ازین لحاظ هم گاهی سود کنن، اونوقت چطور میشه فهمید اکانتی که بهمون فروختن فلان قد تخفیف داشت?

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
واقعا حیف شد، نمیدونم چرا این همه مطلب راجب بازی دیجیتالی و اکانت‌ها خوندم متوجه این نشدم.
یه سوال دیگه، بازی‌هایی که هر ماه تو پلی‌استیشن رایگان میشن اگه دانلود کنیم برا همیشه میتونیم رایگان بازی کنیم یا فقط تا آخر اون ماه اجازه هست? بعدش یعنی باید اکانتشو خرید
و یچیز دیگه، ممکنه این فروشنده بازیا یسری بازی که تو مناسبتایی تخفیف میخورن چنتا اکانت بخرن بعد با قیمت قبلیشون بفروشن (مثلا فیفا 19 ده دلار تخفیف خورده باشه واس چندروز بعد اینا بخرن و با قیمت اصلیش یعنی 60 دلار "تقسیم دو کنیم میشه 30 دلار" بفروشن) و ازین لحاظ هم گاهی سود کنن، اونوقت چطور میشه فهمید اکانتی که بهمون فروختن فلان قد تخفیف داشت?
فرق اصلی ظرفیت ۲و۳ همین هست
ظ۳ یه سری بازی خیلی معدود امکان این رو دارن که سوییچ کنید رو اکانت خودتون و اونجا بازی کنید ولی تعدادشون خیلی کمه و اگرم اینطور باشه قیمتش رو بالاتر میبرن
بازیای رایگان ماهانه هم تا زمانی که پلاس داشته باشید میمونه پلاس تمومشه تا زمان تمدیدش قفل میشه
درمورد سوال آخر هم فکر نکنم راهی برای متوجه شدن باشه شاید از طریق سایت بشه هزینه‌های پرداخت شده رو دید ولی اطلاعی ندارم و فروشنده هم زیاد فرقی براش نداره در هرصورت سودشو میکنه

• Like
Reactions: mjfollower

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام فن پلی استیشن اسلیم دقیق کجاش قرار داره ؟؟؟:
سلام
زیرش قرار داره دقیقا بردش بالاشه
اگر دقیقا میخواهی بدونی توی نت سرچ بزن و فیلم کامل باز کردنش هست
اها راستی اخرین قطع ست که در میاد

abbas 007

کاربر سایت
Apr 23, 2018
88
سلام دوستان آگه خواستیم یه بازی را پلات کنیم باید تروفی قسمت های انلاین را هم بگیریم یا همون افلاین کافیه چون من منتظر هکم و دارم با دیسک بازی میکنم الان نمیتونم به نت وصل بشم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر