PlayStation Infamous: Second Son

35330215844820241380.jpg

ناشر:Sony Computer Entertainment
سازنده:Sucker Punch
پلتفرم:PS4
تاریخ انتشار:1st quarter 2014

نسخه اول این بازی در سال 2009 عرضه شد و باعث شد که نظر منتقدان را به خود جلب کند.در نسخه اول شما در نقش یک قهرمان به نام کول مک گران بودید و که بر اثر یک حادثه در شهر امپایر سیتی باعث شد که او قدرت های زیادی به دست اورد و جریان برق را به دلخواه کنترل کند.نسخه دوم در سال 2011 عرضه شد و شما باز هم در نقش کول بودید و این شماره هم توانست مثل نسخه اول موفق شود.پس از این دو نسخه این بازی طرفداران زیادی را به خود جلب کرد و میشه این بازی یکی از بهترین انحصاری های کنسول PS دانست.در کنفرانس معرفی کنسول جدید سونی یعنی PS4 این بازی همراه با چند بازی دیگر معرفی شد.یکی از بزرگترین تغییراتی که در بازی رخ داده است تغییر شخصیت بازی می باشد که حال شما در نقش فردی به نام دلسین رو (Delsin Rowe) هستید.این شخصیت که به نظر قوی تر از کول می اید 24 سال سن دارد و یک نقاش گرافیتی می باشد.اکثر مردم او را به عنوان یک تروریست و یک مرد شرور می شناسند.او به صورت دودی حرکت می کند و سلاح و قدرت های خارق العاده و شگفت انگیزی دارد که این خود یکی از تفاوت های نسخه قبلی می باشد.ژانر بازی هم اکشن - ماجراجویی می باشد.

+ تـــصـــــاویــــــــــر

+ تریـــلــر هــــآ

m29587.jpg

Announcement Trailer
Size : 9.65 - 31.12 MB
Download : SD HD

m30188.jpg

E3 Trailer
Size :10.13 - 33.71 MB

Download : SD HD

infamous_second_son-2282874.jpg

Gameplay Trailer E3
Size : 35 MB
480p

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

+ اخــــبــــار

باتشکر از (HoR!ZoN و ɑidɐn )

Infamous: Seceond Son دارای بخش چند نفره و آنلاین خواهد بود

files_news_9011694016_50bd8f7e7d_o_26092.nphd[3616ecfa3ac1075e3b81edbc4c104d87].jpg

یکی از عناوین انحصاری و مشهور کنسول جدید PlayStation 4 و شرکت Sony، بازی Infamous: Seceond Son می باشد، اما ظاهرا ساخت این بازی برای کنسولی جدید، از تنها تغییرات محسوس آن نیست. در یک بروشور ذکر شده است که بازی دارای چندین مود بخش Multiplayer نیز خواهد بود. که اگر درست باشد، برای اولین بار در این فرانچایز به شمار می رود.
در این بروشور ذکر شده است که یک نفر بصورت Offline ( اشاره به Single ) بازی می کند، دیگران آنلاین خواهند بود.
دیگر بازی Single Player در این بروشور، از جمله Knack، بنابر این گزارش شامل چنین لیستی نمی شوند.
بازی Infamous: Second Son در سه ماهه اول سال 2014 بصورت انحصاری برای کنسول PS4 عرضه خواهد شد. Sony تنها بخش Single آن را تایید کرده و حرفی از بخش چند نفره به میان نیاورده است.

تاریخ انتشار و اطلاعاتی از گیم پلی و داستان Infamous: Second Son

با توجه به اطلاعاتی که دیروز از کاور مجله GameInformer در مورد بازی Infamous: Second Son فاش شد، تایید شد که این بازی در تعطیلات 2013 روانه بازار خواهد شد. در زیر اطلاعاتی از گیم پلی این بازی می باشد که به آن اشاره شده است:

شما به عنوان شخصیتی به نام Delsin Rowe، ایفای نقش خواهید کرد که 24 ساله است و یک آمریکایی بومی هنرمند به حساب می آید و همواره از قوانین برگرفته از سوی دولت نفرت دارد و مخالف آن است. شما به عنوان Rowe، قابلیت این را دارید که Smoke (دود) ایجاد شده را کنترل کنید. این کنترل با استفاده از DualShock 4 قابل کنترل خواهد بود. شما به قدرت دشمنانتان قادر خواهید بود؛ که این دشمنان، گروه حفاظت متهدین نامیده می شود.

DUP، شاخه ای از دولت به شمار می رود که اولویت اصلی آن، "کنترل bio-terrorists ها" می باشد. Bio-terrorist یک اسم جدید با نام "conduits" در بازی Infamous: Second Son می باشد.

Smoke اصلی ترین اسلحه Rowe می باشد. او قادر به ساخت، طراحی و استفاده از Smokeهای پرتابی، Somkeهای آتشین توپی و انجام حرکات و مانورهای آکروباتیک مانند smoke-dash می باشد. او همواره از Somke ها برای پرت کردن هوش و حواس دشمنان استفاده می کند. در این بازی شما می توانید، با استفاده از دودکش ها اتومبیل ها را از منفجر کرده و میزان دود خود را دوباره پر کنید.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ps3_360_wii

mahziyar5

کاربر سایت
Jul 8, 2014
193
دانلود میکنه ولی بعد از دانلود نمیتونی اجراش کنی و باید بخریش و سپس اجراش کنی .

- - -ویرایش - - -

من لیمیتد گرفتم اما به نظرم همون عادی هم بگیری چیز خاصی رو از دست ندادی . سعی کن دست دوم و نو بگیری ، ارزون گیرت میاد .

داداشم الان بعد ٥ گيگ اوليه بازي رو پلي كرد!

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
داداشم الان بعد ٥ گيگ اوليه بازي رو پلي كرد!

اگر وارد بازی شدی و داری واسه خودت با دلسین میچرخی من نمیدونم چی بگم :| چون همچین چیزی امکان نداره و بعد از دانلود شما باید بازی رو خریداری کنید .

آخرین ویرایش:

mahziyar5

کاربر سایت
Jul 8, 2014
193
تو تعداد محدودی از پلاس های سه ماهه اینفیموس بود و منم یکیشون رو گرفتم.
البته منم مثل تو قبلا فیزیکیش رو بازی کرده بودم :d

الان يه ١ ساله يا ٣ ماه بگيرم وقتي تمام شه اين اكانتم ممكن باشه باز بازي؟

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,477
نام
آرش
بازی دیگه مال خودته. پلاس هم نگیری میتونی بازیش کنی. البته اگه همون چیزی باشه که فکر میکنم
من خودم دیتاش رو گرفتم و دیشب یه یار دیگه بازیش کردم؛ این بار با هدف Infamous شدن :d

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بازی دیگه مال خودته. پلاس هم نگیری میتونی بازیش کنی. البته اگه همون چیزی باشه که فکر میکنم
من خودم دیتاش رو گرفتم و دیشب یه یار دیگه بازیش کردم؛ این بار با هدف Infamous شدن :d

چجوریه این دیتا رو میگیری از کجا ؟ من اخر نفهمیدم چی به چیه ؟ میتونی بفرستی منم بازی کنم :d

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,477
نام
آرش
چجوریه این دیتا رو میگیری از کجا ؟ من اخر نفهمیدم چی به چیه ؟ میتونی بفرستی منم بازی کنم :d
منظورم از دیتا فایل های بازیه. تا بازی توی Library شما نباشه نمیتونید بازی کنید.
روی یک سری از پلاس های سه ماهه این بازی به صورت رایگان بود. خواستی P.M بده تا بهت بگم از کجا گرفتم. البته ممکنه الآن دیگه اون کارت های قبلی رو قروخته باشند و کارت جدید آورده باشند. منم این موضوع رو از یکی از بچه ها توی همین تاپیک شنیدم و تو P.M اسم سایت رو بهم گفت و خریدم و خوشبختانه I SS رو هم جایزه گرفتم. همون لحظه ای که کد رو Redeem میکنید اگه I SS باهاش باشه عکس و توضیحاتش رو میزنه.

COLE mcGRATH

کاربر سایت
May 15, 2013
6
نام
سپهر
آقا کسی این مراحل paper trail رو بازی کرده من بخش اولشو تموم کردم حالا دیگه رو نقشه چیزی نشون نمیده که part 2 رو شروع کنم باید چی کار کنم؟

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
اوایل first light باید با یک چیز نور مانندی که اگه اشتباه نکنم اسمش lumon بود مسابقه می دیدیم. وقتی باهاش مسابقه می دیم به یک میدان کوچیک می رسیم اونجا باید چی کنیم؟! چون این رقیبمون اونجا غیب میشه!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
سلام.دوستان برای تعویض قدرت باید از چه دکمه ای استفاده کرد؟ مثلا از قدرت دود به نئون تغییر بدم باید چه کاری انجام بدم؟
سوییچ بین قدرت ها با دکمه ی خاصی نیست،باید اون قدرتی رو که میخوای از اطراف جذب کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر