FPS Creator

Credo

کاربر سایت
Aug 26, 2008
15
دوستان یه نرم افزار دیگه هم هست که بازی ساختن باهاش خیلی راحتتره. یعنی اصلا کل برنامه اش هیچ پیچیدگی نداره : Silent walk FPS Creator
این لینک دانلودش : دانلود

اگه هم کسی مشکلی داره باهاش آموزشش اینجا هست.

silver blade

کاربر سایت
Sep 30, 2007
39
نام
محمد رضا
:biggrin1:توجه:biggrin1: :eek::eek::eek::eek::eek: :biggrin1:توجه:biggrin1:

بچه ها من یک سایت گیر آوردم(البته فارسیه)که تمام مدل پک های این برنامه(1تا18) رو برای دانلود داره.همچنین نرم افزار های مرتبط با این برنامه و آموزش ها و fps creator x10 رو برای دانلود داره.به همگی توصیه می کنم برن تو این سایت عضو بشن و فروم اون رو رونق بدن چون اصلا بازدید نداره و آمارش صفره.:cool:

به غیر از این خیلی مطالب جالب دیگری هم داره که توصیه می کنم همه نگاه کنن.:biggrin1::biggrin1::biggrin1:

SEYED110

کاربر سایت
Aug 1, 2009
3
Help

[FONT=&quot]سلام [/FONT]

[FONT=&quot]من از این نرم افزار یک سری سوال دارم اگر کسی میتونه کمک کنه بگه تا سوالامو بپرسم در ضمن برای گرفتن پک های این نرم افزار و آپگرید 1.15 میتونید از لینک های زیر استفاده کنید[/FONT] :

FPSCreator_Upgrade_115

FPS_Creator_Model_Pack_1

FPS_Creator_Model_Pack_2

FPS_Creator_Model_Pack_3

FPS_Creator_Model_Pack_4

FPS_Creator_Model_Pack_5

FPS_Creator_Model_Pack_6

FPS_Creator_Model_Pack_7

FPS_Creator_Model_Pack_9

FPS_Creator_Model_Pack_10

FPS_Creator_Model_Pack_11

FPS_Creator_Model_Pack_12

FPS_Creator_Model_Pack_13

FPS_Creator_Model_Pack_14

FPS_Creator_Model_Pack_15

FPS_Creator_Model_Pack_16

FPS_Creator_Model_Pack_17

FPS_Creator_Model_Pack_22

FPS_Creator_Model_Pack_31

[FONT=&quot]اگه کسی از بقیه مدل پک ها لینک داره بزاره ممنون میشم[/FONT].

[FONT=&quot]در ضمن من تازه کار با این نرم افزار رو شروع کردم شاید سوالاتم برای برخی پیش پا افتاده باشه ، اما بالاخره سواله و جواب احتیاج داره[/FONT].

[FONT=&quot]پس اگر کسی هست که بتونه هر وقت سوال کردم جواب بزاره ، بگه تا سوالاتمو بپرسم ، فعلا دارم با[/FONT] Video Tutorials [FONT=&quot]خود سایتش جلو میرم تا الان یه سری سوال برام پیش اومده[/FONT].

[FONT=&quot]ممنون میشم کمکم کنید[/FONT].

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
دانلود نرم افزار FPSCreator X10
با سلام​

v4qglh.jpg

اقا کسی میتونه برای ما لینک دانلود این برنامه رو بذاره؟؟؟؟
ممنون.

a.ch_editor

کاربر سایت
Jan 21, 2011
87
نام
علی
من همه چیز fpsc میشناسم
ولی
مثلا من اسلحه میگیرم یا در باز میکنم en مینویسه من میخوام fa یا همون فارسی بنویسه اگه میشه کمک کنید
و
من با مکس مپ بازی ساختم باید فرمت x کنم تا توی fps بیاد بالا ؟؟

mohamadamin88

کاربر سایت
May 26, 2016
1
سلام من یه سوال دارم ویندوز من سون هست وقتی میخوام نرم افزار fps را اجرا کنم این ارور را میدهد in windows vista ensure you are logged in as administrator and uac is switched off by default windows vista starts with an administrator accoint with uac enabled to disable uac go to start/ contorol panel/ user accounts and family/ safety/ user accounts and fin

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
این لول ادیتور ها رو بیخیال شید، به هیچ جا نمی رسید. برید سراغ یه موتور درست حسابی مثل یونیتی یا آنریل (واسه سه بعدی) یا کنستراکت 2 یا گیم میکر (واسه دو بعدی) استودیو و برنامه نویسی کنید.

• Like
Reactions: Ulfric

Super Friend

کاربر سایت
Jul 25, 2015
103
نام
چوبک
این لول ادیتور ها رو بیخیال شید، به هیچ جا نمی رسید. برید سراغ یه موتور درست حسابی مثل یونیتی یا آنریل (واسه سه بعدی) یا کنستراکت 2 یا گیم میکر (واسه دو بعدی) استودیو و برنامه نویسی کنید.
من میگم سراغ گیم میکر هم نرن. خیلی انجین ضعیفیه. به سختی میشه باهش اسکریپت نویسی کرد و انجین فیزیکش واقعا بده. برای بازی دوبعدی همون یونیتی خوبه. یادت نره که برای خروجی اندروید و آی او اس یونیتی مجانیه ولی گیم میکر باید 700 دلار پول بدی!

• Like
Reactions: Ulfric and saphire

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
من میگم سراغ گیم میکر هم نرن. خیلی انجین ضعیفیه. به سختی میشه باهش اسکریپت نویسی کرد و انجین فیزیکش واقعا بده. برای بازی دوبعدی همون یونیتی خوبه. یادت نره که برای خروجی اندروید و آی او اس یونیتی مجانیه ولی گیم میکر باید 700 دلار پول بدی!
یونیتی مشکلی که داره اینه که واقعا Overkillـه واسه بازی های ساده. ولی کلیت حرفتو کاملا قبول دارم و خودم هم یونیتی استفاده می کنم، حتی واسه بازی های ساده:D

Super Friend

کاربر سایت
Jul 25, 2015
103
نام
چوبک
یونیتی مشکلی که داره اینه که واقعا Overkillـه واسه بازی های ساده. ولی کلیت حرفتو کاملا قبول دارم و خودم هم یونیتی استفاده می کنم، حتی واسه بازی های ساده:D
به نظرم اگر گیم میکر میتونست با #C اسکریپت بنویسه عالی میشد... ولی زبون خودشو داره و زبون خودش ته خنده ست. برای شروع عالیه ولی.

• Like
Reactions: saphire

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر