Donkey Kong Country Returns 3D

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
بعد ساعت ها درگیری و بازی عرض میکنم، گیم پلی،انیمیشن و طراحی و گرافیک هنریش که حرف نداشتند، درجه ی سختی بازی با اینکه روی حالت 3DS راحت تر شده اما هنوزم سخته اما در عوض بواسطه ی همین سختی بعد از پایان رسوندن هر مرحله حس فوق العاده شیرینی به گیمر دست میده.

اکثر یوزهای فروم های خارجی تو مرحله ی آخر جهان چهارم یا Cave گیر کردند (یعنی اونجایی که یه خفاش غول پیکر دنبالتون میکنه یا قبل از اون) و بعضیا دلیل سختی نسخه 3DS رو مشکلات فریم ریت و کوچیکی کاراکتر بازی تو 3DS میدونن.

300px-Dkcr-bat-chase.jpg

منم تا بحال حدود 10-15 بار فقط با سیگنال های این خفاشه کشته شدم، با اینکه اصلا وقت اینجور بازیارو ندارم اما تو هر مرحله ی سختش میانگین 5 الی 7 بار رو میبازم ولی بازم با رغبت بیشتری علاقمند به پایان رسوندش میشم.

این بازی اگر سخت ترین پلتفرومر عمرم نباشه حتما یکی از سختترین و البته بهترین هاشه و بعد از شروع به سختی میشه که رهاش کرد.

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
بعد ساعت ها درگیری و بازی عرض میکنم، گیم پلی،انیمیشن و طراحی و گرافیک هنریش که حرف نداشتند، درجه ی سختی بازی با اینکه روی حالت 3DS راحت تر شده اما هنوزم سخته اما در عوض بواسطه ی همین سختی بعد از پایان رسوندن هر مرحله حس فوق العاده شیرینی به گیمر دست میده.

اکثر یوزهای فروم های خارجی تو مرحله ی آخر جهان چهارم یا Cave گیر کردند (یعنی اونجایی که یه خفاش غول پیکر دنبالتون میکنه یا قبل از اون) و بعضیا دلیل سختی نسخه 3DS رو مشکلات فریم ریت و کوچیکی کاراکتر بازی تو 3DS میدونن.

300px-Dkcr-bat-chase.jpg

منم تا بحال حدود 10-15 بار فقط با سیگنال های این خفاشه کشته شدم، با اینکه اصلا وقت اینجور بازیارو ندارم اما تو هر مرحله ی سختش میانگین 5 الی 7 بار رو میبازم ولی بازم با رغبت بیشتری علاقمند به پایان رسوندش میشم.

این بازی اگر سخت ترین پلتفرومر عمرم نباشه حتما یکی از سختترین و البته بهترین هاشه و بعد از شروع به سختی میشه که رهاش کرد.

آره واقعا سخته بعضی جاها انقدر میمردم که اون گوریل خاکستریه میومد بازی رو تموم میکرد

تو حالت 3ds یه مود آسونترم داره که باید خیلی بهتر شده باشه

Cave آخر تو همین مرحبه فکر کنم حداقل بالا 35 بار مردم تا تموم کردم :d وقتی هم بازی تموم شد یه جزیره دیگه باز شد که زده بود انگار باید 100 یا 1000 تا سکه داشته باشی تا باز شه اما نداشتم :d

مثلا مرحله ای هست که رو این چرخ ها معدن رو ریل داری میری اونجاهام واقعا سخته پدر منو که در آورد :))

برای حرکات ضربه تو wii از سنسور ویموت استفاده میشد مثلا وقتی موشت میزد زمین یا غلط میزد روی زمین حالا این کار تو نسخه 3ds چجوریه؟

متاسفانه سبک پلتفرمر رو به نابودیه و خیلی کم شده و بازی ها که عالی باشن خیلی کمن که اونام یا برای pc میاد یا نینتندو برای کنسولاش میسازه که به ما روحیه میده

الان به کسی بگی بازی پلتفرمر میخوام میگن برو بازیا اندروید بازی کن اما اصلا درک درستی از گیم و کنسول و سبک پلتفرمر ندارن

البته دانکی کونگ جانگل هم که برای گیم کیوب بود روی wii پورت شده بود اگر اونم برای 3ds میدادن عالی میشد چون کنترلاش بیشتر به 3ds میخوره

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
آره واقعا سخته بعضی جاها انقدر میمردم که اون گوریل خاکستریه میومد بازی رو تموم میکرد

تو حالت 3ds یه مود آسونترم داره که باید خیلی بهتر شده باشه

Cave آخر تو همین مرحبه فکر کنم حداقل بالا 35 بار مردم تا تموم کردم :d وقتی هم بازی تموم شد یه جزیره دیگه باز شد که زده بود انگار باید 100 یا 1000 تا سکه داشته باشی تا باز شه اما نداشتم :d

مثلا مرحله ای هست که رو این چرخ ها معدن رو ریل داری میری اونجاهام واقعا سخته پدر منو که در آورد :))

برای حرکات ضربه تو wii از سنسور ویموت استفاده میشد مثلا وقتی موشت میزد زمین یا غلط میزد روی زمین حالا این کار تو نسخه 3ds چجوریه؟

متاسفانه سبک پلتفرمر رو به نابودیه و خیلی کم شده و بازی ها که عالی باشن خیلی کمن که اونام یا برای pc میاد یا نینتندو برای کنسولاش میسازه که به ما روحیه میده

الان به کسی بگی بازی پلتفرمر میخوام میگن برو بازیا اندروید بازی کن اما اصلا درک درستی از گیم و کنسول و سبک پلتفرمر ندارن

البته دانکی کونگ جانگل هم که برای گیم کیوب بود روی wii پورت شده بود اگر اونم برای 3ds میدادن عالی میشد چون کنترلاش بیشتر به 3ds میخوره

گوریل خاکستری؟!!! یعنی مثل ماریوی رنگارنگ که وقتی چندبار میسوزی میاد کمک میکنه؟؟ تو 3DS کمک ما که نیومد، احتمالا فقط کمک پیشکسوت های نینتندو میاد.

با دکمه قلت میخوره و مشت میزنه دیگه، میخواستی چطوری باشه؟:d

من تو آیلند هفتم بود فکر میکنم(تو یه جنگل بعد از معدن) دیگه ولش کردم چون واسم تکراری و خیلی سخت شده.ولی سیوهاشو نگه داشتم یه روزی این چندتا آیلند باقی مونده رو هم برم ایشالا.

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
گوریل خاکستری؟!!! یعنی مثل ماریوی رنگارنگ که وقتی چندبار میسوزی میاد کمک میکنه؟؟ تو 3DS کمک ما که نیومد، احتمالا فقط کمک پیشکسوت های نینتندو میاد.

با دکمه قلت میخوره و مشت میزنه دیگه، میخواستی چطوری باشه؟:d

من تو آیلند هفتم بود فکر میکنم(تو یه جنگل بعد از معدن) دیگه ولش کردم چون واسم تکراری و خیلی سخت شده.ولی سیوهاشو نگه داشتم یه روزی این چندتا آیلند باقی مونده رو هم برم ایشالا.

آره داداش گوریل خاکستری - آره یه چیزی تو مایه ها ماریو رنگارنگه , تو ماریو گلگسی 1 و 2 فکر کنم فقط 2 بار ماریو رنگارنگ اومد کمکم :d

نه بابا چه پیشکسوتی مگه ورزش ها مدال آوره :d رو wii وقتی خیلی میمیردی یع گوریل خاکستری میومد بازی رو تموم میکرد البته کل مسیر میرفت و میتونستی هر جا که دوست داری بزنی ادامه بازی و مثلا یه قسمت مرحله که نتونستی خودت بری اون رد یکرد بقیشو خودت میرفتی در صورت تمایل

ااا اینطوری که بدرد نمیخوره آخه تو دانی کونگ wii شناسایی کنترل هوشمند بود , مثلا هم میتونستی با ویموت و نانچاک باهم بازی کنی که غلط زدن و مشت زدن و .... با سنسور ها و دکمه بود , بعد اگر نانچاک در میاوردی فقط ویموت میشد حتی منو ها بازی عوض میشد میگفت دکمه 1 و 2 بزن و ویموت باید حالت کلاسیک دستت میگرفتی , اگر دسته کلاسیک وصل میکردی بازی بسته به دسته عوض میشد , دسته گیم کیوبم همینطور

حقم داری سخت بشه من دانکی کونگ رو wii بازی کردم یعنی تصویر روی tv صفحه بزرگ بود و وویموت وو نانچاک تو دستام بود باز خیلی خیلی میمردم اما بازم جوریه که آدم دوست داره ادامه بده و عصبی نشه

اگر تونستی یه روزی بازیا wii بازی کنی چه روی خود کنسول چه روی wii u چه روی nx و چه روی شبیه ساز حتما هم این دانکی کونگ و دانکی کونگ جانگل و دانکی کونگ بارال بازی کن ( دانکی کونگ بارال که کتفت از کار میفته :d )

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
راستش از دور که نگا میکنم اصلا از ریموت نانچاک و کنترل wii خوشم نمیاد، وگرنه بیشمار عناوین مورد علاقه ام توش هست میگرفتم میرفتم.

مثلا اگر دوئال شوک 4 بهش میخورد:d

NX رو خوب اومدی.:thumbup:

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
راستش از دور که نگا میکنم اصلا از ریموت نانچاک و کنترل wii خوشم نمیاد، وگرنه بیشمار عناوین مورد علاقه ام توش هست میگرفتم میرفتم.

مثلا اگر دوئال شوک 4 بهش میخورد:d

NX رو خوب اومدی.:thumbup:

ویموت و نانچاک یکی از بهترین تجربه ها یمری من بودن , به شخصه تمام کنسول ها نینتندو داشتم و تجربه کردم حتی ویترال بوی , تو این همه کنسول عاشق wii ام
wii یه طرف کل کنسولا نینتندو یه طرف
بعد از wii عاشق gameboy advance micro ام

اگر یک هفته ویموت و نانچاک تو دستت بگیری دیگه نمیتونی دست ها کلاسیک ps دستت بگیری و آنالوگ ها برات بچه بازی میشه - چون ویموت دقیقا عملکرد موس داره خیلی خیلی راحت و باحاله
حتی رفیق خودم آیدی arash_1996 که ps3 داشت فروخت یه مدت پیش wii خرید الانم که خیلی داره حال میکنه
wii از دست دادی کلا نینتندو از دست دادی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر