آموزش تعویض هارد PS3

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
فقط میتونم بگم واوووووووووووووووووووووو
ریستور 200 گیگ دیتا روی هارد PS3 از روی هارد اکسترنال USB 3.0 به هارد جدیدش 15 ساعت زمان برد :-o

• Like
Reactions: se.phi.roth

mahdi.salahshor

کاربر سایت
Jun 11, 2016
2
سلام دوستان.من هارد پ اس ٣ رو در اوردم و به پي سي وصلش كردم و با اچ دي تيون اونو اسكنش كردم و مشكلي نداشت سكتورهاش ولي توي تب health دوتا ارور warning داشت خلاصه فرمتش كردم و اونو وصلش كردم به دستگاه و يكبار هم با دستگاه فرمت شد،فايل اپديت رو دارم و اونو زدم روش تا يه جايي ميره و ارور file corupted ميده
چكار كنم؟
frimware:rebug 4.76 lite
كپي خور نرم افزاري بوده
سپاس

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like

arsalannavidy

کاربر سایت
Jul 24, 2014
41
سلام
مي خواستم hard م رو عوض كنم يه هارد جديد خريدم ، دستگاه ام هم كپى خور هستش ورژن 4,50 روجرو
الان من هارد رو عوض كنم بايد آپديت هم بكنم دستگاه رو ؟؟؟؟؟
بايد cfw رو دان كنم و بريزم تو فلش يا ofw رو بعد الان جديد ترين ورژن كپي شده چنده ؟؟؟
دوستان راهنمايي كنيد كپى خور دستگاه م نپره ممنون ميشم يكي جواب بده .

• Like

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
salam
man hardo avaz kardam alan ye eror mide mige nemitonam on barna maro ro hard nasb konam man bayad che bokonam ?
سلام
مگر قبلا دستگاهت رو هک کرده بودی اگر اره گاریش نمیشه کرد باید اخرین ورژن رو نصب کنی تا هارد بیاد بالا
بعد لطف کنید فارسی تایپ کنید مگر نه مدیرها میان پست شما رو پاک میکنن مرسی

sasan7khat

کاربر سایت
Jun 8, 2012
32
سلام و خسته نباشين من يه ps3 اسليم دارم كپي خور 4 به بالا هست فريمورش

1. مي خوام هارد 2 ترا وصل كنم اينترنال موندم ps3 جواب مي ده سي پيو پردازش مي كنه
تو فروم خوندم كه سي پيو پلي استيشن 3 نميكشه 2 ترا براي هارد اينترنال آيا درسته ؟

• Like

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
دوستان من میخوام دستگاهمو که کپی خور هست فرمت کنم یه سوال داشتم لطفا کمکم کنید
Settings/System Settings/Restore ps3™ system
این دو گزینه : Quick Format------Full Format
چه فرقی با هم دارن؟؟

Full Format: فرمتی که زمان بر و Quick Format: فرمت سریع که دومی پیشنهاد میشه زود تموم میشه البته یکسری فرق داره که من یادم نیست و برای این کار اهمیت نداره
شما فرمت کردی مولتی من نصب کن حله

• Like

MR_HACK

کاربر سایت
Jan 11, 2014
13
دوستان خواهشا جواب منو یکی بده خیلی ضروری هست من هارد پلی 3 رو عوض کردم فریمور اولیه دستگاه 3.55 بوده بعد سه چهار ارتقا پیدا کرد تا به 4.68 بود به نظرم (ریباگ) بعد که اپدیت کردم به 4.80 دستگاه خراب شد و صفحه ای رو نیاورد الان هارد جدیدو زدم میگه فریمور رو نصب کن کدوم رو باید نصب کنم خواهشا کسی بلده جواب بده کارم لنگه :(:(:(

• Like

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
دوستان خواهشا جواب منو یکی بده خیلی ضروری هست من هارد پلی 3 رو عوض کردم فریمور اولیه دستگاه 3.55 بوده بعد سه چهار ارتقا پیدا کرد تا به 4.68 بود به نظرم (ریباگ) بعد که اپدیت کردم به 4.80 دستگاه خراب شد و صفحه ای رو نیاورد الان هارد جدیدو زدم میگه فریمور رو نصب کن کدوم رو باید نصب کنم خواهشا کسی بلده جواب بده کارم لنگه :(:(:(
همون ۴.۸۰ یا ۴.۷۸ رو نصب کن مهم نیست چون کپی خور دستگاه روی هارد نیست

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
دوستان وقتی اپدیت میکنم یک دور کامل میشه بعد میره بع منوی اپدیت ارور the date is corrupted 8002f325 رو میده چاره چیه لطفا راهنمایی کنید ؟
چه فریموری رو میریزین ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر