ps2 کجایی که یادت بخیر

victorman

کاربر سایت
Oct 26, 2006
423
نام
فرزاد
متاسفانه وقتي PS2 اومد من رفتم شمال زندگي كردم و 2 سال از گيم جدا بودم :(:(:(:(:(:(:(:(
و فقط PS1 بازي مي كردم :(:(:(:(:(:(
داغ بازي هايي مثل Silenthill 2 , GT3 و چندين بازي توپ ديگه كه اون زمان در انحصار PS2 بود رو دلم موند :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
و اما الان كه مثل اون موقع ها بد بخت بيچاره نيستم ديگه حس بازي كردن ندارم مثل اون زمان ها
اي روزگار....
GOOD LUCK

واقعا پستت غم انگیز بود تحت تاثیر قرار گرفتم
و فکر کنم همین اتفاق قراره برای من بیفته چون من هرگز قدرت خرید پی اس 3 رو ندارم

Digital Dreams

کاربر سایت
Aug 4, 2006
129
سلام، به نظر بنده این کنسول هنوز خاطره نشده و کماکان به عنوان یک کنسول با قیمتی مناسب و متعارف در سراسر دنیا به فروش می رسه و هرکسی که بخواد برای رفع خستگی و یا گذران اوقات کمی با سرگرمی های ویدئویی مشغول بشه و یا گاهی هم آنلاین یک دست فوتبال بزنه بهترین انتخابه. موفق باشید

victorman

کاربر سایت
Oct 26, 2006
423
نام
فرزاد
سلام دوستان
من میخواستم حرفه ای ها تفاوتهای ps2 بزرگ و ps2 کوچک رو برای من توضیح بدن
آخه یک ps2 بزرگ با دو تا دسته و یک مموری و صد تا بازی گیرم اومده 130 هزار تومن میخوام ببینم می ارزه و کلا میخواستم اشکالات ps2 بزرگ نسبت به کوچیک رو بدونم

yasa149

کاربر سایت
Sep 21, 2011
264
نام
یاسین
هیچ جا نیست پیش خودمه دارم باهاش بازی می کنم و پول ندارم کنسول ها گرون بخرم:((

---------- نوشته در 10:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:06 PM ارسال شده بود ----------

داداش مثله این که اونقدر مایه داری که دیگه ps2 بازی نمیکنی . درسته ؟ !این تاپیکو ماله بچه مایهدارا بزن . چون من هنوز در آرزوی خرید ps2 هستم تو میگی کجایی ps2 !!!!!!!! دلت خوشه ها !!!!!!!!1
کاش زمان برمیگشت به وقتی که دوستمون گفت و ما عضو بازیسنتر بودیم و حال می کردیم با PS2 مون و XBOX360 یا PS3 وجود نداشت:d

M▲LL B▲SH

کاربر سایت
Nov 14, 2011
19
نام
فرهاد
هی داداشه من شب اول رفته بود بخره تازه اومده بود:D ازا ون فت گنده ها هم فقط بود:D اولین مغازه بود تو تهران PS2آورده بود بازار رضا همون نیاورده داداشم یدونه خرید نه تستی نه چیزی بد اوردیم خونه دیدیم توش یه بازی اورجیناله بد ها کپی خرش کردیم:D

yasa149

کاربر سایت
Sep 21, 2011
264
نام
یاسین
الان میشه یه 360 دسته دو رو به صد الی 150 خرید اینقدر ناراحت نباشید
اشتباهی به جای پاسخ نقل قول زدم
هنوز PS2 رو همین امسال با منت خریدم و به بابام قول دادم تا 5 سال کنسول دیگه ای نخوام:(
یه چیز دیگه PS2 تو شهر ما خیلی با ارزشه و فکر کنم 2تا3 نفر PS3 و360 داشته باشند!!!!!!:-o

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
اونموقع که PS2 اومد من کلاس چهارم دبستان بود یعنی تابستونی که میرفتم کلاس چهارم دبستان.تازه اونموقع پسرداییم PS1 خریده بود و من تو کفش بودم.از قضا هم پدر ما یه بار بیشتر پاشو خارج از کشور نذاشته اونم دبی.یکی از فامیلامون که لنج داشت میخواست بره دبی و جنس بیاره به پدرم گفت اونم باهاش رفت.اونموقع هم اوج بی پولیمون بود.منم از 1 ماه قبل از اینکه بره دیوونه اش کردم از بس گفتم PS1 بخر بخر.اصلا اونموقع نمیدونستم PS2 چیه! اگر هم میدونستم به همین PS1 قانع بودم.این پرد ما رفت و برگشت و یه PS1 خرید برامون.بهترین دوران عمرم فقط و فقط چهارم و پنجم دبستان با این PS1 بود. خداییش حرف نداشت.اول راهنمایی که PC خریدم و توی اینترنت میرفتم و کلا یه دنیای جدید به روم باز شد تازه فهمیدم PS2 چیه ! چون PC ام ضعیف بود اصلا باهاش حال نمیکردم و هنوز هم PS1 بازی میکردم.هر چی سال دوم و سوم به بابام گفتم بخر گفت نه.بابام هم اخلاقش عین صخره میمونه یعنی با هیچی نرم نمیشه !
ما هی نمره گرفتیم هی لاف زدیم که PS2 فلان میکنه بهمان میکنه و فیلم میاره و اینا تاثیر نداشت که نداشت ! حتی تابستون 3سوم به اول دبیرستان(1 سال بعد از ریلیز X360) هم توی رویای PS2 و بازیهاش بودم و از نصب و کرک و گرافیک و رم حالم به هم میخورد چون PC ام ضعیف بود.
وقتی رفتم اول دبیرستان دیگه وضعمون خدا رو شکر خیلی بهتر شد و 360 و PSP و PS3 و همه کوفت و زهر ماری خریدم ولی با اینکه اول امسال همینطوری یه PS2 خریدم ولی اصلا حال نکردم چون هر چیزی موقع خودش به درد میخوره.ای کاش همونموقع میتونستم یکی بخرم.هر وقت فکر میکنم که چه بازیهایی براش اومد میسوزم.حاضر بودم هیچ کدوم از کنسول های این نسل رو نداشتم ولی اونموقع PS2 داشتم.نسل قبل و PS1 و PS2 معجزاتی بودن که هیچ وقت دیگه تکرار نمیشن

• Like
Reactions: Corrinne Yu

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
یادش بخیر چه دورانی بود
من یکی از رفیقام که اول راهنمایی بودیم گفت PS2 دارم من از سوم دبستان تا 1 راهنمایی PS1 میزدم و هر روزم باهاش زندگی میکردم و مو قعی که فهمیدم PS2 اومده ( اون زمان من زیاد اینترنت نمیومدم ) تازه X360 اومده بود :d
ما هم که از همه جا بی خبر یه ps2 با یه دسته اضافی که عین سنگ بود دکمه هاش هنوزم هست :d با یک عدد FIFA نمیدونم چه شماره ای گرفتیم و زندئگی کردیم باهاش تا الان
الانم خونه پسر خالمه و اون داره باهاش حال میکنه عین روز اولش کار میکنه و آخ نگفته و هر 2 هفته یه بار که میریم خونه پسر خالمون یه PES یا FIFA میزنیم و شارژ میشیم برای هفته بعد :d
دورانی بود برای خودش تاون اوایل که گرفته بودم اصلا انحصاریاشو نگرفته بودم با همین بازی های ورزشی و مولتی پلتفرماش زندگی میکردیم

مجی.

کاربر سایت
Nov 19, 2011
17
سلام.منم PS2 دارم و میخوام از دوستان واسه انتخاب بازی کمک بگیرم...الان 4 یا 5 ماهه یه گوشه افتاده چون بازی نداره...میخواستم کمک کنید و چند نمونه بازی گرافیگ بالا و مثل black یا خدای جنگ 1 و 2 یا مکس پین بگید تا بخرم و باهاشون بازی کنم...راستی pes20012 واسه ps2 اومده.؟؟؟میخوام اگه ایکس باکس بیاد پایین بخرم...منتظر کمک هاتون هستم ممنون....

---------- نوشته در 02:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:54 PM ارسال شده بود ----------

کمک کنید....

---------- نوشته در 02:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:11 PM ارسال شده بود ----------

کمک....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر