تصاویر بازی The Witcher 3: Wild Hunt

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
W3-Announced-600x337.jpg

درود.

امروز بازی جدید The Witcher 3 از سوی استودیو CD Projekt RED معرفی شد. تصاویر از سوی مجله معتبر GameInformer منتشر شده است این مجله همچنین مصاحبه و گزارشی را از روند ساخت این بازی تهیه کرده است که لینک ان را در زیر شاهد هستید.

The Witcher 3: Wild Hunt Teaser

The Witcher 3 Trailer

نکته: این 3 تصویر زیر در یک سایت دیگر بود که ادعا می‌کرد برای همین بازی می‌باشد. تصاویر مربوط به In-game بازی هست.

تریلری که سایت GameInformer درست کرده و گزارشی از سازندگان بازی و مراحل ساخت The Witcher 3 است.

آخرین ویرایش:

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
فقط منم که دارم حس میکنم این گرافیکش داره روز بروز ضعیف تر میشه و افت میکنه:-/ همین الان اگه یه مقایسه بین اینو DA I بذاریم احتمالا اون سرتر باشه جالب اینه که ویچر یه بازی کاملا نسل بعدیه در کل امیدوارم دیگه ازین بیشتر افت نکنه نمایشای اولیه ی بازی خارق العاده بود از نظر گرافیکی اما الان بازی اون شرایطو نداره

نه فقط تو نیستی منم هستم:d

w7x01pf0suvlfmylpd39.jpg

شما این عکس رو با این تریلر جدیدا مقایسه کنید میفهمید که بازی گرافیکش افت کرده

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
نه فقط تو نیستی منم هستم:d

w7x01pf0suvlfmylpd39.jpg

شما این عکس رو با این تریلر جدیدا مقایسه کنید میفهمید که بازی گرافیکش افت کرده
واقعا خوشحالم که یه هم حس پیدا کردم:d انصافا نمایشا اولیش از نظر تکنیکی چیز غریبو‌ هیولایی بود:d نمیدونم چی به سر بازی اومد یهو:( امیدوارم حداقل نسخه ی PC بازی بتونه تو اون حد باشه

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
کسایی احساس میکنن دانگرید شده که نسخه کنسولی رو با pc مقایسه کردن! مسلمه که بازی با این جزئیات رو کنسول ضعیفتر اجرا میشه تا روی pc

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
فکر کنم چند وقت پیش اعلام کردن که بازی داون‌گرید نشده؛ اون تصاویری که دیدید و فکر کردید بازی داون‌گرید شده برای PS4 و X1 بود.

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
558
عكس از تريلر سينماتيكو با گيم پلي مقايسه ميكني؟
این عکس مسلما یکی از کات اسکین های بازی ربطی سینماتیک بودن بازی نداره
این و با عکس جدید که منتشر شده (دومیه) زیاد تفاوتی دیده نمیشه از لحاظ جزئیات ولی چون نور پردازی فرق میکنه بخاطر همین این عکس جزئیات بهتری نشون داده میشه
ولی در کل چیزی که من از گیمپلی آخر دیدم تو بعضی موارد DA I بهتر هستش

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
عكس از تريلر سينماتيكو با گيم پلي مقايسه ميكني؟
به احتمال 90 درصد این گرافیک خود بازیه چون نسخه ی دوم هم کات سین ها با گیم پلی تفاوتی نداشتن
اصلا شما اینو ول کن برو توی همون تریلر بعضی قسمت های گیم پلی رو نگاه کن ببین چقدر گرافیکشون بالا بود

فک کنم سازنده ها یه جایی گفته بودن گرافیک بازی مثل CG خوهد بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر