پیشنهادات شما برای امکانات جدید گروه کاربران Premium

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
این امکانات جدید گروه پرمیوم چی شد؟
یه حرکتی کنید که بیشتر تمایل پیدا کنیم به پرمیم بودن :D

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
درود به مدیران عزیز بازی سنتر

دوستان من اومدم میگم خواهشا اسم منو از vavi به VFSDF تغییر بدید به من میگن اول باید عضو گروه پریمیوم بشی:-o و خوب برای عضو اینجا شدن حتما باید پولی پرداخت کرد

در صورتی که من خودم ناظر سایت دیگری هستم و تو اکثر فرومهای ایرانی فعالیت دارم

کمی شاخ در اوردم مگه برای تغییر اسمم باید عضو گروه شد ؟ ... بنده هنگام ثبتنام نامی قرار دادم که الان دوستدارم تغییر بدم این جزو اولین حقوق یک کاربره

خواهشا بررسی بفرمایید
ممنون

یه پ . خ به یکی از ادمین ها میدادی مشکلت حل میشد .

همین حجم اواتار رو زیاد کنید با امضا چیز دیگه ای نمیخوایم :d

50KB به کجا میرسه اخه :|

یعنی موندم تو کلت چی میگذره !!! توجه کردی هر چیزی که تو بازیسنتر ایجاد شده کاملا حساب شده هست !! این حجم اواتار هم یه نمونه دیگه هست . اگه به سرعتلود فروم فکر کنی ، میتونی دلیل این حجم رو بفهمی . حجم امضاهم برای همین زیاد نمیشه . کاملا هم منطقیه

---------- نوشته در 03:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:58 PM ارسال شده بود ----------

من هم به یکی از مدیرا گفتم هیمنو جواب داد بیخال اینجا کسی به کاربرا گوش نمیده

حالا کار به جواب دادن مدیریت ندارم ! تو پروفایل خود من فقط در عرض 3 روز 200 تا پیام اومد !!! داشتم دیوونه میشدم ! حالا میدیرت به کنار .
اما مدیریت اینجا به نظرم مشکلی نداره و بهتر از تمام فروم های دیگه هست . اگه توفروم های بزرگی مثل پی 30 ورد یا پرشین تولز فعالیت کرده باشی ، تفاوت خیلی زیاد این فروم با اونها رو میتونی درک کنی .
شما فقط اسم مورد نظرت که میخوای تغییر کنه رو پ . خ کنی به یکی از ادمین ها حله مشکلت .

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
لطفا شرایطی فراهم کنید که بشه نام کاربری رو هرچند وقت یکبار تغییر داد !
همچنین سیستمی باشه که بچه ها رو مجاب به فعالیت مستمر و مفید بکنه , عالی میشه
مثال کاربر نمونه ماه , تایپک نمونه , پست نمونه , خبر نمونه و هزارتا چیز دیگر

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
همچنین سیستمی باشه که بچه ها رو مجاب به فعالیت مستمر و مفید بکنه , عالی میشه
مثال کاربر نمونه ماه , تایپک نمونه , پست نمونه , خبر نمونه و هزارتا چیز دیگر

موافقم . چنین سیستمی اگه ایجاد بشه که عالی میشه . یادمه آقا اشکان ، میخواست سیستم ویکی سنتر رو تو سایت ایجاد کنه . نمیدونم هنوز هم قراره اجرا بشه یا کاملا فراموش شده . اما چنین سیستمی میتونی جواب گوی زحمات همه باشه و حتی میتونه برای سایت فوق العاده باشه . خیلی فواید داره.

===============================

اپدیت :

یه مقدار فکر کردم دیدم این جور بخش ها واقعا جذاب و جالب میتونه باشه . مثلا همون تایپیک برترین نفد وبررسی ماه . خودش کاربرا روتشویق میکنه.
یه چنین تایپیکی هم میشه برای مقالات زده بشه . ( یا اینکه بخش اماری مخصوص این کار درست بشه . مثلا برترین مقالات سایت .)

تو صفحه اصلی هر کاربر که تو بخش " نقد و بررسی اعضا " نقد مینویسه ، با هر تعداد لایک ، 1 امتیاز میگره !!! خوب خیلی خوب میشه اگه یه چارت یا نمودار باشه تا این جور امتیاز ها و فعالیت ها یه جا جمع بشن و امار کاربرا و امتیازاشون نشون داده بشه . ( این بخش برای همه قابل روئیت باشه ) . مثلا مقالات بیشتر از 5000 کلمه یه امتیاز ، بیشتر از 20000 کلمه یه امتیاز ، هر 50 تا لایک یه امتیاز مخصوص و هر مثلا 100 یه امتیاز دیگه داشته باشه .

خداییش از 100 تا پریمیوم هم ارزشش بیشتره و ادم اینطوری حال میکنه تو فروم فعالیت کنه .

==========================================================

از طرفی تو بخش مباحث گوناگون . میشه بعد از درست کردن چنین چارت / نموداری ، فقط به 10 کاربر برتربالای اون جدول / چارت اجازه زدن تایپیک تو بخش " مباحث گوناگون " داده بشه . یه جورایی حق ورود به اون تایپیک میشه انجام فعالیت .

میشه این جور امکانات و این جور سیستم ها رو اضافه کرد و حالا دسترسی خاص پرمیوم بهشون داد یا اینکه روش های دیگه ای رو روشون پیاده کرد .

امیدوارم مدیران سایت رو این پیش نهاد ها برای فعالیت بیشتر کاربا فکر کنن .

ممنونم

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
مثلا مقالات بیشتر از 5000 کلمه یه امتیاز ، بیشتر از 20000 کلمه یه امتیاز ، هر 50 تا لایک یه امتیاز مخصوص و هر مثلا 100 یه امتیاز دیگه داشته باشه .
یه افتی که اینکار داره اینه که همه کمیت گرا میشن و مقالات طولانی که هیچی نصیب ادم نمیکنه فراوون میشه و همه سعی میکنن تو متنشون اسمون ریسمون ببافن

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
یه افتی که اینکار داره اینه که همه کمیت گرا میشن و مقالات طولانی که هیچی نصیب ادم نمیکنه فراوون میشه و همه سعی میکنن تو متنشون اسمون ریسمون ببافن

میشه کاری هم کرد که این مقالات تاییدی باشن ، تا کیفیت مطالب و مقالات حفظ بشه . به همین راحتی .

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
میشه کاری هم کرد که این مقالات تاییدی باشن ، تا کیفیت مطالب و مقالات حفظ بشه . به همین راحتی .

تاییدی بشن یعنی یکی باید بشینه بخونه همه اینا رو و کی میخواد این کار رو بکنه ؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
کاش اولین کار این بود که این امکانو برای کاربران ایجاد میکردین که وبلاگای خودشونو خودشون بزنن و تایید بشه مستقیم و تعویض نام تاپیک یا امکان حذف تاپیک باشه تا راحت بشه حذف یا .. انجام داد و بعد مدیریت بعد زدن بلاگ بررسی کنه طبق قوانین سایت نبود حذف کنه و با خاطیم بر خورد کنه تا دیگه وبلاگ خلاف قوانین زده نشه .
یا تو پروفایلمون امکان اپلود چنتا کلیپ حجم پایین رو بدین .

یا هر کاربری دلش خواست یه اهنگ که مناسب باشرو برا خودش بزراه و دوستان وارد پروفایلش میشنو گوش بدن این خیلی عالیه و بخوام تا صبح میشه ایده داد ... حالا همینارو گفتم باز در خدمتیم ایشالله روز به روز سایتمون بهتر بشه به امید خدا و کمک دوستان و مدیریت محترم .

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
تاییدی بشن یعنی یکی باید بشینه بخونه همه اینا رو و کی میخواد این کار رو بکنه ؟

اگه مطالب بخش بندی باشن ، میشه برای هر بخش یه ناظر بخش تعیین کرد ! مثل دبیر تحریریه ! خوب بعداز اینکه ناظر بخش از نظر کیفی تاییدش کرد ، مطلب قرار میگیره .

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
اگه مطالب بخش بندی باشن ، میشه برای هر بخش یه ناظر بخش تعیین کرد ! مثل دبیر تحریریه ! خوب بعداز اینکه ناظر بخش از نظر کیفی تاییدش کرد ، مطلب قرار میگیره .

تعداد افراد سمت دار تا اونجایی که من میدونم یه حدی داره و مدیر های کل نمیزارن به هیچ وجه از اون تعداد بره بالا تر که فکر نکنم قبول کنن

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بنظرمن يه قابليتي بذاريد كه توپروفايل بتونيم چندتا عكس شخصي داشته باشيم
مثلا جاي اين قسمت اطلاعات مثه تاريخ عضويت و .. هم بتونيم عكس اپلود كنيم و يا جاي بازديدكنندگان اخير پروفايل

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
معلوم نشد چیا اضافه خواهد شد . کاش در اخر یه رای گیریم بزارین ( هر چی که توسط مورد تایید میشرو بزارین از بینشون ) گزینه ی موجودو کاربران سایت انتخاب کنن تا کاربر پسند باشه .

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,463
نام
نیما
مدیرای گل منتظریما :D من با نظر معین جان موافقم که نظرات دوستان رو گلچین کنید و به صورت نظرسنجی درشون بیارید تا کاربران رای بدن :D
با تشکر!

m warfer

کاربر سایت
Feb 11, 2011
521
نام
mohammad
اگه امکان استفاده از بازار سنتر هم داشت خوب بود ،الام من دوباره یه شش ماهه گرفتم فکر کردم مثه اوایل میشه از بازارسنتر هم استفاده کرد ولی دیدم نشد خیلی نامردی.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر