CTR - Crash Team Racing ( کراش ماشینی )

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
خخخخخخخخخخخ .
حاجی کاری نداره که .راس میگی بیا با من مسابقه بده تا طعم شکست واقعی رو بچشی خخخخخخخ.
من نمیگم خدای این بازیم ولی تا حالا با هرکسی بازی کردم یه دور هم ازم نبرده
ولی حاجی خدایی تو هم خوب بازی می کنی ، من اون کلیپتو دیدم ، کف کردم ! دمت گرم :-bd

• Like
Reactions: navsav

MOJI HACKER

کاربر سایت
Jun 9, 2018
10
ولی حاجی خدایی تو هم خوب بازی می کنی ، من اون کلیپتو دیدم ، کف کردم ! دمت گرم :-bd
فدات کاکو ارادت داریم . کاش میشد با هم بازی کنیم . ولی نمیشه.
خب دوستان به دلیل درخواست زیاد از من کهدهی به من میگفتن راه مخفیای تمام مراحل رو بزار بلاخره براتون یه کلیپ درست کردم از تمام راه مخفیای بازی کراش ماشینی . امیدوارم لذت ببرید .(کلیپ رو با کراش ماشینی گوشی ساختم به دلیل راحتی کار ولی در کل با pc تمام راه مخفی هارو میشه رفت با گوشی نمیشه)

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
فدات کاکو ارادت داریم . کاش میشد با هم بازی کنیم . ولی نمیشه.
خب دوستان به دلیل درخواست زیاد از من کهدهی به من میگفتن راه مخفیای تمام مراحل رو بزار بلاخره براتون یه کلیپ درست کردم از تمام راه مخفیای بازی کراش ماشینی . امیدوارم لذت ببرید .(کلیپ رو با کراش ماشینی گوشی ساختم به دلیل راحتی کار ولی در کل با pc تمام راه مخفی هارو میشه رفت با گوشی نمیشه)
Capture.PNG
اوا ، فکر میکردم فقط من این راه مخفیرو بلدم :D البته بجز ماسک ، میشه یه رمز توربو بزنی ، بعد راحت از اونجا رد بشی .
تو مرحله پوپاپوپا هم دو تا راه مخفی رو فکر کنم نزاشتی . بیا این کلیپرو نگاه کن : (این کلیپه مال من نیست) :
این یارو رو که میبینید با رمز توربو اینقدر سریع میره ، ولی من ازش سریعتر رفتم ، حیف که رکوردمو عکس نگرفتم . :)

• Like
Reactions: aidin_bandicot

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
آموزشش در لینک زیر داخل یوتیوب

من که نتونستم . کاری که من کردم این بود :
1- طبق فیلم رفتم تو بخش سوم قسمت هاردش تک نفره
2- کراش رو انتخاب کردم
3- مرحله پوپاپوپا رو انتخاب کردم 3 دوره
بعد L2 رو فشازر دادم

MOsio6429

کاربر سایت
Jan 8, 2019
4
من با مبدل پلی استیشن یک آندروید زدم
البته از قسمت کد تقلب مبدل کدها رو دانلود کردم و همه کاراکترها رو باز کردم بعد رفتم کراش رو انتخاب کردم بازی رو روی هارد آوردم حتما روی هارد بیار، بعد جاده پوپاپوپا رو انتخاب کردم و ال دو رو گرفتم آورد ولی سرعت ماشینش زیاد فرقی نداره،
حتما رو هارد(سخت) بازی رو بیارید چون من روی نرمال آوردمعمل نکرد

• Like

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
من با مبدل پلی استیشن یک آندروید زدم
البته از قسمت کد تقلب مبدل کدها رو دانلود کردم و همه کاراکترها رو باز کردم بعد رفتم کراش رو انتخاب کردم بازی رو روی هارد آوردم حتما روی هارد بیار، بعد جاده پوپاپوپا رو انتخاب کردم و ال دو رو گرفتم آورد ولی سرعت ماشینش زیاد فرقی نداره،
حتما رو هارد(سخت) بازی رو بیارید چون من روی نرمال آوردمعمل نکرد
خب دقیقا منم با شبیه ساز روی کامپیوتر رفتم . تمام کدا رو زدم و بعد کراشو انتخاب کردم . مرحله پوپاپوپا و رو ۳ دوره و وقتی که زدم ،L2 رو نگه میدارم . روی درجه هاردم هست ولی بازم اجرا نمیشه .

نمیدونم شایدم من اشتباه کردم . بعدا میام تلگرامت . آیدی منم هست :
MASOUD_CRASH

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
سلام . من تو این بازی ادعای زیادی دارم که بهترینم ولی وقتی یه عکس از کراش ماشینی دیدم که 21 شخصیت توش بود کمرم شکست من که همه رو تا اخر رفتم فقط 15تا شخصیت دارم من مونده بودم اون عکس چیجوری 21 شخصیت داخلش بود همه چی بود کلا دیوانه کننده بود کل سایت هارو زیرو رو کردم چیزی پیدا نکردم که بشه 2ص شخصیتو ازاد کرد . خلاصه این ایدی تلگرام منه @mojihacker
بیاین تو تلگرامم یه پیامی بدین هر راه مخفی هر سوالی نقل کراش داشتید در خدمتم
سلام . اون 21 شخصیتی که میگی منم دیدم ، همش فتوشاپه ، حدس میزنم اون عکسی که میگی این بوده :
C1'4 _JE 1J3F,_thumb[9].jpg
اگه این بوده که اصلا و ابدا وجود نداره ، مگه میشه اسپایرو هم جزو شخصیتا بشه ! اصلا یه نگاه به اون شخصیتایی که اضافه شدن بنداز . همشون تار اند و شفاف نیستن مثل بقیه .

هاراستی یه خبر دیگه . سال آینده قراره بازی کراش ماشینی رو ریمستر کنن با نام «کراش تیم ریسینگ نیترو سوخت» . یکی از امکاناتی که این بازی داره ، میشه از راه دور و بصورت آنلاین بازی کرد !
میگم داداش ، سال دیگه پایه مسابقه هستی شکستت بدم :D ؟

• Like
Reactions: 235matin235

MOJI HACKER

کاربر سایت
Jun 9, 2018
10
خب دقیقا منم با شبیه ساز روی کامپیوتر رفتم . تمام کدا رو زدم و بعد کراشو انتخاب کردم . مرحله پوپاپوپا و رو ۳ دوره و وقتی که زدم ،L2 رو نگه میدارم . روی درجه هاردم هست ولی بازم اجرا نمیشه .

نمیدونم شایدم من اشتباه کردم . بعدا میام تلگرامت . آیدی منم هست :
MASOUD_CRASH
اقایون داداشا.
اکساید که روی گوشی موبایل بالا میاد با همون گرفتن ال دو کد تقلبش هس فعال میکنی و مگیری و به جای کراش اکساید میاد ولی روی پیسی به هیچ وجه نمیاد باید یه کارایی بکنی برای اوردنش یه فایلی میخواد باید داشته باشی و بعد بریزی تو بازی بعد این کارا کنی .
این که رفیقمون میگه میاد بالا بر روی گوشی میاد نه روی پیسی✌

• Like

MOJI HACKER

کاربر سایت
Jun 9, 2018
10
سلام . اون 21 شخصیتی که میگی منم دیدم ، همش فتوشاپه ، حدس میزنم اون عکسی که میگی این بوده :
View attachment 99516
اگه این بوده که اصلا و ابدا وجود نداره ، مگه میشه اسپایرو هم جزو شخصیتا بشه ! اصلا یه نگاه به اون شخصیتایی که اضافه شدن بنداز . همشون تار اند و شفاف نیستن مثل بقیه .

هاراستی یه خبر دیگه . سال آینده قراره بازی کراش ماشینی رو ریمستر کنن با نام «کراش تیم ریسینگ نیترو سوخت» . یکی از امکاناتی که این بازی داره ، میشه از راه دور و بصورت آنلاین بازی کرد !
میگم داداش ، سال دیگه پایه مسابقه هستی شکستت بدم :D ؟
هاااااااااااا.
میپکونمت کاکو .
برای کمو زیاد ایدی منو یه جا ذخیره کن که یه وقت گمت نکنم حتما طعم شکست رو بهت بچشونم هاااااهاهاهاهاهاها.
این ایدی منه (mojihacker@)

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
هاااااااااااا.
میپکونمت کاکو .
برای کمو زیاد ایدی منو یه جا ذخیره کن که یه وقت گمت نکنم حتما طعم شکست رو بهت بچشونم هاااااهاهاهاهاهاها.
این ایدی منه (mojihacker@)
ها ها ها ... خواهیم دید کاکو که کدوم کراش باز افسانه ای برنده میشه ، مشعود کراش یا موجی هکر ، خطرناکترین مسابقه کراش ماشینی در طول تاریخ .

• Like
Reactions: che-jaleb

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر