راهنمای کامل بازی FARCRY 3

Vampire122

کاربر سایت
Nov 3, 2012
52
در این موضوع راهنمای کامل بازی FARCRY 3 قرار میگیرد پس اگر دوستان سوال دارن بپرسن من حودم بازی رو تمام کردم امیدوارم بتونم کمکی کنم

erfan.king

کاربر سایت
Nov 15, 2012
22
سلام داداش من بازی رو تموم کردم ولی فقط میتونستم یه سلاح با خودم حمل کنم 3 تایه دیگه قفل بودچیکار کنم باز بشه بعد آگه میشه یه راهنمایی در مورد مرحله پوکر بکنید هرکاری میکونم چاقو رو میکنه گردن سم اون مرد کچله

Vampire122

کاربر سایت
Nov 3, 2012
52
در هر ضورت چاقو رو می کنه تو گردن سم .این ماله ماموریته
درباره حمل سلاح های بیشتر باید برید تو بخش Crafting جای تفنگ بسازی که به پوست حیوانات نیاز دارید برید خودش می گه پوست چیو می خواد

Franking8

کاربر سایت
Feb 9, 2013
41
نام
Hadi
در مورد فارکرای 3!اینو یبار به ارسال کننده موضوع پی ام هم دادم و گفتم بیام اینجا هم پست رو سند کنم:d

من الآن اون جاییشم که با این یارو کچله(همونی که یجاش باهاش ورق بازی کردیم و بعدش رومون اسلحه کشید) که لباس زرد داره شورش کردیم و باید 4 تا دینامیت بزاریم تو منطقه زرد ها همونجاییش که اون رفیقمون پشت رگبار ماشینه ما رانندگی می کنیم و می خوایم نفر 5 رو فکر کنم نجات بدیم همونی که باید یجاش Space رو می گرفتیم و شکنجش می کردیم خلاصه بگذریم......

من اون 4 تا دینامیت رو گذاشتم،بعد باید سوار ماشین بشی و بری یه 200-300 متر جلو تر و ماشینو دقیقا یه جا پارک کنی!بعدش رفیقمون میره تو یه اتاق و میشینه و نمی دونم چه کاری انجام میده!تو نقشه هم هیچ علامتی زده نشده و فقط یه سری آدم تند تند میاد و من میکشمشون همشونم که کشتم و دیگه آدمی نیومد و نزدیک 15 دقیقه هم منتظر شدم ولی هیچ اتفاقی نمی افته!یارو همونجا نشسته معلوم نیست چیکار میکنه!

الآن من باید چیکار کنم؟!می دونید باید کجا برم؟!
779113_4.gif
icon_razz.gif

Vampire122

کاربر سایت
Nov 3, 2012
52
اونجا که دوستت از پشت رگبار پیاده میشه و میره داخل یک اتاقک اونجا می خواد داینامیت بزاره تو باید بری پشت مسلسل ماشین و دشمن ها رو بکشی بعد دوستت میاد سوار ماشین میشه و ماشینو میرونه تو هم باید با رگبار ماشین دشمنایی که تعقیبت میکنن رو بزنی دقت کن که باید حتما با رگبار ماشین دشمنارو بکشی
468px-Farcry3_d3d11_2012-12-03_20-01-16-71.jpg

Franking8

کاربر سایت
Feb 9, 2013
41
نام
Hadi
مرسی اونجاش رد شد ولی الآن اون آخرش گیر کردم که سوار هلیکوپتر میشیم و میشینیم پشت رگبار هر کاری میکنم اون آرپی جی زنا هلیکوپتر رو به فنا میدن نمی دونم چیکار کنم........

M.Wolfman

کاربر سایت
Mar 16, 2011
89
نام
mohsen
من الان به جایی رسیدم که برای ارتقای وسایلم دیگه حیوونای ساده نمی خواد
اینا رو می خواد
کسی می تونه کمکم کنه که چجوری بگیرمشون؟
one horn hide
undying bear leather
black panther leather
golden tiger leather
blood komodo leather
yello neck leather
maneather shark skin
وا یه چیزه دیگه
molotov رو از کجا میشه پیدا کرد؟

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
من الان به جایی رسیدم که برای ارتقای وسایلم دیگه حیوونای ساده نمی خواد
اینا رو می خواد
کسی می تونه کمکم کنه که چجوری بگیرمشون؟
one horn hide
undying bear leather
black panther leather
golden tiger leather
blood komodo leather
yello neck leather
maneather shark skin
وا یه چیزه دیگه
molotov رو از کجا میشه پیدا کرد؟

هفت تا پوست حیوونی که نوشتی از ماموریت های فرعی شکار حیوانات بدست میاد !!
عجیبه که یدونش رو هم نرفتی ... !!

اون آخری هم تو فروشگاه باید بخری !!
بخش مهمات انفجاری زیر نارنجکه

M.Wolfman

کاربر سایت
Mar 16, 2011
89
نام
mohsen
هفت تا پوست حیوونی که نوشتی از ماموریت های فرعی شکار حیوانات بدست میاد !!
عجیبه که یدونش رو هم نرفتی ... !!

اون آخری هم تو فروشگاه باید بخری !!
بخش مهمات انفجاری زیر نارنجکه
همین هایی که رو بیلبورد می زنه؟

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
سلام به بروبچ عزیز بازی سنتری...
من FC3 رو خیلی وقت نیست خریدمش چون مشغله داشتم و وقت بازی کردن نداشتم، الان چپتر 8 هستم

نمی دونم چرا اما هنوز نتونستم دو تا اسلحه رو حمل کنم، اکثز Skiils رو گرفتم اما نمی دونم چرا هنوز نه تیر کمون گرفتم نه اینکه می تونم دو تا اسلحه بردارم، واقعا عذابه چون نمیشه راحت مبارزه کرد

میشه راهنمایی کنید، بهترین راه ها برای این کار ....

مرسی

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
سلام به بروبچ عزیز بازی سنتری...
من FC3 رو خیلی وقت نیست خریدمش چون مشغله داشتم و وقت بازی کردن نداشتم، الان چپتر 8 هستم

نمی دونم چرا اما هنوز نتونستم دو تا اسلحه رو حمل کنم، اکثز Skiils رو گرفتم اما نمی دونم چرا هنوز نه تیر کمون گرفتم نه اینکه می تونم دو تا اسلحه بردارم، واقعا عذابه چون نمیشه راحت مبارزه کرد

میشه راهنمایی کنید، بهترین راه ها برای این کار ....

مرسی
داداش طبق دستور العمل عمل نکردی:D
خیلی باید وقت واسش بزاری

اول باید بری حیوون مورد نظر رو شکار کنی بعد که شکار کردی و کرفت کردی اول میتونی 2 تا رو حمل کنی بعدش حیوونای بعدی رو میگیری و کرفت میکنی از آخر میشه 4 تا اسلحه
و برای گرفتن تیر کمونو بقیه اسلحه ها باید radio tower هارو تسخیر کنی و گرنه اصلا باز نمیشن

تو اصلا به مراحل اصلی بازی فکر نکن بیشتر روی Radio tower و مناطق دشمن و شکار حیوون و کرفت کردن تمرکز کن تا بازی بهت بچسبه
اگه بخوای مراحل اصلی رو همینجوری ادامه بدی سه سوته تموم میشه و هیچیم از بازی نمیفهمی

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
آقا اگر آخر بازی دوستاتو بکشی چی می شه؟
من دیگه حوصله ندارم دوباره برم

ویدءوش رو.میتونی تو تویوپ ببینی !

اگه تو جزیره بمونی !! تو اخرین صحنه ی بازی هنگام S..X با سیترا یه خنجر میکنه تو شیکمت !!!

جواب خیانت خیانته :thumbup::confused:

mehdi-5800

کاربر سایت
Jan 11, 2013
2
سلام دوستان عزیز
من تو مرحله دوم گیر کردم . یعنی بعد از اینکه رادار و خاموش میکنم بعدش میام سوار ماشین میشم میرم تو یه کلبه خرابه اونجایی که یه گراز و میکشم بعد از اون که این قسمتم تموم میشه میرم سمت علامتی که نشون میده تو نقشه چنتا علامت الماس ( جعبه شانس ) هستش که 2 تاشون نمیتونم پیدا کنم یه خورده ام که دور میشم میگه از محدوده داری خارج میشی .
خواهشاً یه کمکی بکنید الان 3 روز گیر کردم نمیفهمم چیه . اون 2 تا الماس تو جنگل .:-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر