ایجاد تغییرات در بازارسنتر

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
مشکل من هیچ جور حل نشد
یک بازی ویتا هم دارم که میخوام تعویض کنم اما تو بازارچم نمیتونم پست بدم چون پریمیوم نیستم
اما واقعا بازارسنتر برامن مشکل داره
از انجمن logout کن و تو اون صفحه ای که میاد می گه کوکی ها پاک شدند گزینه بازگشت به صفحه اصلی انجمن رو بزن.
بعد دوباره تو انجمن لاگین کن و بعد از لاگین روی لینک قرمز رنگ بازارسنتر در بالای انجمن کلیک کن.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
از انجمن logout کن و تو اون صفحه ای که میاد می گه کوکی ها پاک شدند گزینه بازگشت به صفحه اصلی انجمن رو بزن.
بعد دوباره تو انجمن لاگین کن و بعد از لاگین روی لینک قرمز رنگ بازارسنتر در بالای انجمن کلیک کن.
سلام اشکان جان
من هم دقیقا همین مشکل دارم اول وقتی نام کاربریمو میزنم میگه خوش امدید بعد دوباره می ره رو حالت میهمان وقتی هم رو حالت میهمان هستی نمی تونی log out کنی با چند تا pcدیگه هم امتحان کردم بازم نشد

AhN

کاربر سایت
Dec 5, 2011
435
نام
アミール
سلام اشکان جان
من هم دقیقا همین مشکل دارم اول وقتی نام کاربریمو میزنم میگه خوش امدید بعد دوباره می ره رو حالت میهمان وقتی هم رو حالت میهمان هستی نمی تونی log out کنی با چند تا pcدیگه هم امتحان کردم بازم نشد

الان این کارو هم کردم که اشکان گفت اما نشدددددددددد

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
عجب چرا a record کردین بازار سنترو
دامنش خیلی گیرا و خوب بود
غیر از ای رکورد نمیشد این قضیه اکانتارو درست کرد؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
این بازارچه رو لطفا حذف نکنین بذارید برا پریمیوما بمونه بازارسنتر برا معمولیا...
ممنون میشم رسیدگی بشه

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

rio de janeiro

کاربر سایت
Mar 31, 2010
330
خوب بازارچه رو که حذف کردن و انتقال دادن به بازار سنتر,و به طور کلی هم ما هم بازی سنتر رو نابود کردن,اما یک سوال,اونایی که تازه هزینه پرمیوم رو پرداخت کردن,و پرمیوم شدن,تکلیفشون چیه؟پولشون کجا میره؟چون گویا بازار سنتر هم پولیه,یه محیط افتضاحی هم داره,فکر کنید PT هم با اون همه کاربر بیاد یه همچین کاری کنه.....

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
خوب بازارچه رو که حذف کردن و انتقال دادن به بازار سنتر,و به طور کلی هم ما هم بازی سنتر رو نابود کردن,اما یک سوال,اونایی که تازه هزینه پرمیوم رو پرداخت کردن,و پرمیوم شدن,تکلیفشون چیه؟پولشون کجا میره؟چون گویا بازار سنتر هم پولیه,یه محیط افتضاحی هم داره,فکر کنید PT هم با اون همه کاربر بیاد یه همچین کاری کنه.....
اونایی که تا از قبل از 7 بهمن premium شدن می تونن تا اتمام اکانتشون از بازارسنتر استفاده کنن. کسایی هم که جدید premium می شن مشخص شده در لیست امکانات که بازارچه حذف شده.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
اونایی که تا از قبل از 7 بهمن premium شدن می تونن تا اتمام اکانتشون از بازارسنتر استفاده کنن. کسایی هم که جدید premium می شن مشخص شده در لیست امکانات که بازارچه حذف شده.

ببخشید قرار نبود یه فکری به حال اشتراک پریمیوم بکنید ؟ چون هنوز که اتفاقی نیفتاده

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
تو بازار سنتر تو قسمت پروفایل کاربرها قسمتی رو تعبیه کنید با نام فروشنده معتبر یا شناسنامه دار ..یا یه چیزی تو همین مایه ها و کسانی که شناسنامه و کارت ملی و تلفن تماس ثابتی رو برای ادمین های سایت ارسال کردن بتونن این درجرو بگیرن..مثل پی تی...هرچند احتمال کلاهبرداری در این روش هم وجود داره ولی مشخصا کمتر خواهد شد.

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
میشه تو بازارسنتر یه بخشی برای فروش چیزهای متفرقه اورجینال قرار بدید؟
مثلن عینک آفتابی اورجینالی یا آلبوم موسیقی ای یا همین جور چیزا.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر