دريافت psn كارت رايگان صد در صد واقعي( يا كد هاي ديگر)

xAM3BOOTERx

کاربر سایت
Dec 21, 2012
49
نام
امیر
سلام دوستان نویسنده ی این تاپیک فقط از این کار شما نفع خواهد بود به شماها هیچی نمیرسه مطمعا باشید .لیخودی وقتتونو هدر ندین.

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
سلام دوست من
شما امتحان مرديد؟ اگر كد رو براي من بزنيد. همان اول كار ٢٥ سنت مي گيريد و در صورتي كه با دانلود كردن اپليكيشن ها پولتون بيشتر از ١$ شه اونوقت اكانته من نيم دلار شارژ مي شه
جالبه گه بگم من تو اكانتم فقط ٢٥ سنت هست اون هم به خاطر وارد كردن كد دوستم.
لطفاً قبل از تهمت زدن تحقيق كنيد!

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
سلام
اولا تشکر بخاطر تاپیکت!
برای نصب ***** شکن روی اندروید باید گوشی روت بشه!:((؟
وای چقدر گرفتاری داره!:d!
این سایته برای pc چجوری کار میکنه!یه توضیحی میدی!؟
-------------------------------------------
من دان کردن نرم افزار برای راحته چون نتم حجمی نیست

xAM3BOOTERx

کاربر سایت
Dec 21, 2012
49
نام
امیر
داداش اگه 10 نفر همین کار و بکنند شما 5 دلار همینجوری دریافت میکنید و هر کدام از اون 10 نفر تنها 25. سنت! حالا کی منفعت میکنه؟ من خودم سال 2004 2005 تو این کار بودم

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
داداش اگه 10 نفر همین کار و بکنند شما 5 دلار همینجوری دریافت میکنید و هر کدام از اون 10 نفر تنها 25. سنت! حالا کی منفعت میکنه؟ من خودم سال 2004 2005 تو این کار بودم

ما اینجا رفیقیم!تفکرمون با شما فرق داره!اگه به همم سود برسونیم خوشحال میشیم!
این بنده خدا هم نفع میبره!!اشکالی داره؟!تو اگه نزنی به ضرر خودته!25 سنتو از دست میدی!
میتونیم نزنی!نه تو 25 سنت ببری نه این دوستمون!
حالا بزنی بهتره!یا نزنی!

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
سلام
اولا تشکر بخاطر تاپیکت!
برای نصب ***** شکن روی اندروید باید گوشی روت بشه!:((؟
وای چقدر گرفتاری داره!:d!
این سایته برای pc چجوری کار میکنه!یه توضیحی میدی!؟
-------------------------------------------
من دان کردن نرم افزار برای راحته چون نتم حجمی نیست
ممنون
فكر نكنم برنامرو از گوگل پلي دانلود كن سه روز اول رايگانه تو اون سه روز سرورو امريكا انتخاب كن. با سرور امريكا تو ٢-٣ ساعت مي توني ٢٠$ در اري!!!

---------- نوشته در 10:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:14 PM ارسال شده بود ----------

در صورتي اون ٥$ به من مي رسه كه همه ي اون ١٠ نفر با استفاده از دانلود كردن ١$ درارن. و چون تا الان كسي از دوستاني كه كد رو برا من زده با استفاده از اپ ها بيش از ١$ در نياورده. برا من هيچ شارژي. نشده ولي اگه شما كد رو براي من ياx. بزنيد همون لحظه ٢٥ سنت مي گيريد
هر كي طرز فكري داره
دوست من بهتره ديگه بحث كش ندي

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
ممنون
فكر نكنم برنامرو از گوگل پلي دانلود كن سه روز اول رايگانه تو اون سه روز سرورو امريكا انتخاب كن. با سرور امريكا تو ٢-٣ ساعت مي توني ٢٠$ در اري!!!

یعنی چی 3 روز اول رایگانه!؟نرم افزار فریی نیست یا گوگل پلی!؟
خوب گوگل پلی و مارکت برام باز نمیشه!کلا برای ایرانیا باز نمیشه!
پرو--کسی هم نصب میکنم میگه باید گوشیت روت باشه!:(

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
یعنی چی 3 روز اول رایگانه!؟نرم افزار فریی نیست یا گوگل پلی!؟خوب گوگل پلی و مارکت برام باز نمیشه!کلا برای ایرانیا باز نمیشه!پرو--کسی هم نصب میکنم میگه باید گوشیت روت باشه!:(
انتخاب سرور سه روز رايگانه بعدش فكر كنم رندم مي شهاول با pc برنامه ي v*n رو دانلود كن بريز تو گوشي بعدشش برو گوگل پلي و....

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
یک تفکر کاملا ایرانی ... ، دوست عزیز چه اشکالی داره اگه میتونیم به کسی کمک کنیم اینکارو انجام بدیم؟ تو این موضوع که خود طرف مقابل هم سود میبره حالا کمتر....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر