Save بازیهای Ps3

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
ببخشیذ یه سوال داشتم مال من BLES01667 هست . تا سیو شما را میریزم و میرم توی باری نشون نمیده new game میاد .... چی کار کنم ؟؟
باید از اسم user استفاده کنید که سیو هارو ازش گرفتید یعنی من اگر با user با نام a به شما سیو دادم شما هم باید یه user با نام a تو xmb بسازید و توش login بشین و بعد از سیو استفاده کنید

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
نه اصلا ربطی به اسم یوزر نداره,تو فایل منیجر مولتی من شما فایل پارام سیو خودتو بجای پارام سیوی که دانلود کردی بزار بعد کل سیو دانلودی رو بجای سیو خودت بزار

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
ببین داداش اگه بری تو فایل منیجر مولتی من اونجا برو hdd0‎_home‎_‎00000002‎_savedata‏ ودر آخر سیو بازی خودت,داخلش فایلی به اسم param.sfo‏ داره,کپیش کن تو سیوی که دانلود کردی,قبلش یه بکاپ بگیر از سیوت

spriti

کاربر سایت
Jun 1, 2010
99
نام
Amir
سلام.
خواستم بپرسم بعد از اینکه سیو GT5 رو دانلود کردم دقیقا باید چی کارکنم؟(ریجن بازیم هم 2 هست,زیاد هم بازیرو جلو نرفتم همون مراحل اولیه هستم و در ضمن دستگام هم هک نشده)اینارو گفتم شاید لازم شد:d

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
فقط میتونی از برنامه ای استفاده کنی که فایل پارام سیو خودتو با PC‏ جایگرین کنی تو سیوی که دانلود کردی!! مثل Ps3‎ save Reisign

DARK SOUL

کاربر سایت
Dec 24, 2012
6
یه سوال : من فایل param.sfo را که مال خودم بود را توی سیو شما کپی کردم ولی تا مزارم تا سیو را کپی کنم سیو شما رو مثل یه فایل شکسنته نشون میده !!

DARK SOUL

کاربر سایت
Dec 24, 2012
6
داخل مولتی من پارام رو که جایگزین کردی,سیو خودتو پاک کن بجاش اینو کپی کن(داخل فایل منیجر)
خوب میگم سیو مال شما BLUS30991 هست ولی مال من BLES01667 هست . داخل مولتی من پارام خودم را کپی کردم توی فایل سیو شما و سیو خودم را پاک کردم باز نشد ( راستی برای اساسین توی سیوش 2 تا فایل هست یکی مال سیو بازی و دیگری مال پروفایل نباید برای پروفایل کاری کنم ؟؟

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
اونم میشه !! راستی از این برنامه هایی که سیو رو ریساین میکنن استفاده کن خب !! خیلی راحت میتونی بریزی تو دستگاه! یه سرچ کن

---------- نوشته در 10:42 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:40 AM ارسال شده بود ----------

یادم رفت بگم واس منم آیدی بازی 01667 هستش !! نمیدونم این سیو از کجا تو کامپیوترم اومده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر