Dark Souls II | PS3

iman.day

کاربر سایت
Mar 4, 2013
18
سلام
اول بازی بعد اینکه با پیرزنه تو کلبه صحبت میکنم
کجا باید برم؟
هیچ راهی تو بازی نیست فقط یه غول گنده هست که اونم کشتمش ولی اتفاق خاصی نیفتاد
مرسی اگه راهنمایی کنید

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

HAM1DR37A

کاربر سایت
Mar 10, 2014
266
نام
حمید
سلام
اول بازی بعد اینکه با پیرزنه تو کلبه صحبت میکنم
کجا باید برم؟
هیچ راهی تو بازی نیست فقط یه غول گنده هست که اونم کشتمش ولی اتفاق خاصی نیفتاد
مرسی اگه راهنمایی کنید
از همون اولید bonfire که بلند میشی مستقیم تا ته برو تا برسی به یک منطقه به اسم majula .
Majula منطقه اصلی بازی هستش و از اونجا میتونی به مناطق مختلفی بری..... بهت نمیگم که خودت تجربه کنی و جذاب تر بشه :d ولی اگه بازم نمیدونستی کجا بری بگو تا راهنماییت کنم.
اون دوتا Ogre ها رو تو کشتی ؟؟؟

دمت گرم بابا من الان لولو 180 اینطورا هِ ولی تو کشتن اینا بدبختی دارم:d

مرتضی1363

کاربر سایت
Mar 2, 2010
39
نام
مرتضی
سلام. سوال داشتم درباره ی بازی Dark Souls(هر دو عنوان). چون میخواهم این بازی را بخرم آیا بازی Dark Souls برای بازی کردن احتیاج به دانستن زبان انگلیسی زیادی است؟ یا در حدی که بازی های روز دیگر را بازی می کنیم بلد باشم کافی است؟ در ضمن کدام شماره ی بازی را بگیرم بهتر است ( Dark Souls یا Dark Souls II)؟ مثل این که داستان ربطی باهم ندارد؟ با تشکر.

آخرین ویرایش:

mohamad 47

کاربر سایت
Jun 2, 2014
7
سلام. سوال داشتم درباره ی بازی Dark Souls(هر دو عنوان). چون میخواهم این بازی را بخرم آیا بازی Dark Souls برای بازی کردن احتیاج به دانستن زبان انگلیسی زیادی است؟ یا در حدی که بازی های روز دیگر را بازی می کنیم بلد باشم کافی است؟ در ضمن کدام شماره ی بازی را بگیرم بهتر است ( Dark Souls یا Dark Souls II)؟ مثل این که داستان ربطی باهم ندارد؟ با تشکر.

داداش انتخابات تو بازی خیلی تو روند بازی تاثیری نداره به خاطر همین در حد بازیای دیگه مثل کالاف هم زبان بلد باشی کافیه.من خودم 3 تاشم تا اخر رفتم یعنی deamon souls,dark souls ,ds 2 .من پیشنهاد میکنم از نسخه اولش بازی کنی چون داستانشو متوجه بشی قشنگ و بازی بهت مزه بده.البته deamon souls انحصاری ps3 هستش.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
آقا این دی ال سی خیلی خفنه. هیچ شمشیری روشون اثر نداره. قویترین شمشیرا رو دارم همشون enchanted +10 انگار نه انگار. 2 روزه پدرم درومده فقط تو بونفایر دوم دارم دست و پا میزنم. لوکیشنهاشم خیلی عالی و پیچیده هستن. حس گمراهی بیشتر از خود بازی احساس میشه. در کل فوق العادست. تا سر در باس فایت رسیدم ولی نزاشتن لامصبا :D

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
آقا این دی ال سی خیلی خفنه. هیچ شمشیری روشون اثر نداره. قویترین شمشیرا رو دارم همشون enchanted +10 انگار نه انگار. 2 روزه پدرم درومده فقط تو بونفایر دوم دارم دست و پا میزنم. لوکیشنهاشم خیلی عالی و پیچیده هستن. حس گمراهی بیشتر از خود بازی احساس میشه. در کل فوق العادست. تا سر در باس فایت رسیدم ولی نزاشتن لامصبا :D
يادت نره بعد تموم كردن Dlc حتما يه سر به محل اقامت vandrick تو crypt بزني

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
عه؟؟ مرسی
این کشف کردن معماهاش که مثلا اون مجسمه های قرمز به چه درد میخوره خیلی لذت بخشه. البته هنوز اولشم.

پ.ن: در حین بازی هی به این فکر میکنم که بلادبورن چه شود؟؟

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
عه؟؟ مرسی
این کشف کردن معماهاش که مثلا اون مجسمه های قرمز به چه درد میخوره خیلی لذت بخشه. البته هنوز اولشم.

پ.ن: در حین بازی هی به این فکر میکنم که بلادبورن چه شود؟؟
خواهش
آره كلا DLC قشنگيه ولي سوپرايز اصلي هميني هست كه من گفتم يعني وقتي ميري اونجا و مواجه ميشي با اون سوپرايز كيف مي كني

.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
خواهش
آره كلا DLC قشنگيه ولي سوپرايز اصلي هميني هست كه من گفتم يعني وقتي ميري اونجا و مواجه ميشي با اون سوپرايز كيف مي كني

.
به خدا مریضن. کسی که ته دیگه بازی رو هم خورده بعد رفته دنبال این dlc کلا امکان اینکه بعد از dlc بره اونجا خیلی خیلی کمه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر