Dark Souls II | PS3

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
سالار جان هم نسخه 1 رو دارم هم دیمن سولز رو ............تا یه جاهایی رفتم ولی منصرف شدم..............
الان یه سری از آیتم های دارک سولز 2 رو معنی کردم.............یه کارایی دارم میکنم اما به سختی..............:d
من مشکلم با آیتم هاش هست.............معلوم نیست چه کاری می کنند..........همشون رو الکی میزنم...........:d
این آیتم ها رو یکی توضیح بده حله............حیفم میاد بازی نکنم...........زور داره.......:-s=((

اکثر آیتم های بازی رو راحت میتونی بفهمی چیکار میکنن فقط دکمه مربع رو بزن توی لیست آیتم ها Item Description رو بخون....

Hichkas_kratos

کاربر سایت
May 19, 2007
226
من این مراحلو رفتم forest of fallen giants:the crestfallen"s retreat---cardinal tower--soldiers rest---the place unbeknownst-----
heide"s tower of flame----heise"s ruin---tower of flame---
cathedral of blue---the blue cathedral---
no mans wharf----unseen path to heide---
the lost bastille---exile holding cells-----mcduffs workshop---servants quarters---straids cell----the tower apart---
sinners rise---the saltfort--
belfry luna----upper ramparts--
huntsmans copse---undead refuge---bridge approach---undead lockaway--
undead purgatory---
harvest valley---poison pool----the mines---
earthen peak----lower earthen peak----central earthen peak---
iron keep---threshold bridge---ironhearth hall---
belfry sol---belfry sol approach----
shaded woods--- old akelarre----ruined fork road----shaded ruins---
doors of pharros----gyrms respite--- ordeals end---
brightstone cove tseldora---royal army campsite-----chapel threshold----lower brightstone cove----
grave of saints----harvals resting place----grave entrance---
the gutter---upper gutter----central gutter--
black gulch---black gulch mouth---hidden chamber---
drangleic castle---kings gate---under castle drangleic---central castle drangleic---
shrine of amana---tower of prayer---crumbled ruins---rhoys resting place---rise of the dead---
undead crypt----undead crypt entrance----undead ditch---
ده مرحله دیگه هم که رد کردم بجای اسم علامت سوال دارن

این قسمت چجور برم dragon shrin

ببین اگر یادت باشه یه Bonfire بود پله می خورد و می رفتی بالا 3 تا مسیر جلوت بود که یکیش می خورد به همون Shrine of amana. برو به اون bonfire و مسیر وسطی رو انتخاب کن . باید یکی مسیر خطی بدون هیچ دشمنی رو رد کنی تا برسی به یک در . حالا اگر King's Ring رو داشته باشی و اینجا اکویپش کنی در باز می شه و بعد از یکی دو منطقه ی دیگه می رسی به همون Dragon Shrine.

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
اینجارو هم رفتم اژدها یه ایتم داد رفتم تو حافظه تمام درختا حلا نمیدونم کجا برم

خب اگه باس Giant Lord که توی حافظه یکی از درخت ها بود رو کشتی الان باید بری Throne of Want، برو اولین بونفایر Drangleac Castle بعد بیا برون برو سمت چپ یه در بزرگ هست که دوتا گارد سنگی اطرافش هستن انگشتر King رو بپوش بعد در باز میشه همونو مستقیم برو می رسی به غول آخر بازی.

bthegame

کاربر سایت
Dec 1, 2013
324
دوستان من نسخه اول این بازیو بازی نکزدم حالا دوسو دانلود کردم .پیشنهاد میدید بازی کنم یا نه از نسخه قبلی شروع کنم

The Last Of Us . This Is The Game

bthegame

کاربر سایت
Dec 1, 2013
324
دوستان این بازی چه جوریه من برای بار اول دارم تجربه میکنم اصلا نمیدونم چی ب چیه
میشه یکم درموردش توضیح بدید

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دوستان این بازی چه جوریه من برای بار اول دارم تجربه میکنم اصلا نمیدونم چی ب چیه
میشه یکم درموردش توضیح بدید

دوست من اولین پیشنهاد من اینه که شما از نسخه قبلی شروع کنی....
کلا این بازی نه نقشه و نه راهنمایی بهت میده(در طی بازی با اشخاصی که حرف میزنی یه سری آیتم ها رو دریافت و راهنمایی ها رو به شما میکنه)
کلا از اول تا آخر این بازی راهای زیادی جلویه شماست ولی همه ی اونا باز نیست که باید اون راه رو به پایان (با یه سری موجودات مبارزه و آیتم هایی رو دریافت کنی که بتونی بقیه راه ها رو باز کنی)حالا این راه ها ممکنه در هایی باشه که نیاز به کلید یا در های مخفی باشه که نیاز به یه سری آیتم های خاص داره....
با کشتن هر موجود یه چیزی شبیه xp به شما میده که تویه این بازی به سولز (روح)معروفه...سولز هر موجودی رو که میکشی با اون میتونی اصلحه یا کاراکترت رو آپدیت کنی تا قوی تر بشه....
این نسخه یه مقدار سختره بازم پیشنهاد میکنم شما از نسخه اول شروع کنی تا با آیتم ها و گیم مپلی بازی آشنا بشی.....هر سوالی هم داشتی میتونی بپرسی (در همون خصوص)دوستان جواب میدن

- - -ویرایش - - -

اقا یکی بگه تو این بازی چطور میشه پرید
مخوام قید این بازیو بزنم ی جوریه:confused:

همون اول بازی بعد از اینکه از کلبه پیرزنه رد شدی 3 تا تنه درخت هست که یه دود سفید رنگ جلویه اوناست...تویه هر کدوم از اون ها یه سری سنگ قبر هست ... رویه هر کدومم که X بزنی کلید های بازی رو به شما آموزش میده(در اصل همون توتاریال بازیه)....واسه ی پرش باید از L3 (آنالوگ سمت چپ)استفاده کنی....
یه چیز مهم که در مورد این بازی هست ممکنه تویه بازی هزاران بار بمیری (تویه این بازی باید اعصاب و صبر زیادی داشته باشی)

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
خب مفتخرم اعلام بدارم Ng+ رو تموم کردم ! الان میگید اینکه خوشحالی نداره ! ‎
اما باید به عرضتون برسونم که بنده انگشتر Illusory Ring Of a Conqueror‏ رو بدست آوردم !
میدونید یعنی چی ؟!
آهان راستی این کلید Giant's Kinship‏ به چه دردی میخوره و واس کدوم دره ؟
عضو کدوم گروه بشم که سخترین باشه ؟جاشون تو کدوم منطقه اس؟
اینارو جواب بدید حله ها ! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر