چرا و چطور PS Vita خریدید؟

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
سلام...
من کلا ویتامو از دوبی خریدم با 2 بازی فیزیکی ...چون توی ایران پلمب نیست به هیچ وجه...
ویتا اسلیم گرفتم 575 تومن + 2 بازی فیزیکی رسیستنس و یونیت 13 هر کدام 80 تومن
وسایل جانبیش هم تماما از چین خریدم . کیف + قلم تاچ + محافظ صفحه هم پشت هم جلو - کاور - جا کارت بازیها - قاب دسته که به راحتی ویتا توی اون جا میشه و دقیقا شکل دسته میشه...
از خریدش هم کاملا راضیم و میدون کنسولی هست که از همه لحاظ عالیه و هیچ کنسولی بهش نمیره...در دنیای آنلاین هم که حرف اول رو میزنه...
کلا واسه ویتا باید خرج کرد. وارد استور که میشید اینفد بازی ریخته که نمیدونید کدوم رو بخرید و همچنین عناوین فوق العاده قوی انحصاری که داره...بعضی از بازیها که کلا کولتی پلتفرم هستن.روی اکانتتون که بخریدش هم روی پلی 4 هم روی پلی 3 هم ویتا میتونید بازیش کنید...و نیازی به خریده جداگانه اون مثلا برای پلی 4 نیست...
سونی ممنونتم:x

Sina_ES_8718

کاربر سایت
Mar 27, 2016
5
نباید فراموش کنین، هر کنسولی در ابتدا بازی های خوبی واسش عرضه نمیشه. مثل بازی های های ده سال پیش PSP. بعضی هاشون به قدری بدن که الان اصلا نمیشه باهاشون بازی کرد :)
من مطمئنم تا سال های دیگه بازی هایی برای PS Vita میاد که روی PS3 و X360 رو کم میکنه :p

• Like
Reactions: bazicon

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
دوستان پشت شهرداری گشتم دیروز , یه مغازه به اسم مگا گیم تو لباف طبقه همکف یه ps vita wifi 2016 داشت
جعبه اشم کوچیک بود پرسیدم گفت 650 هزار
گفت رم 16 گیگم 150 هزار تومن

این قیمت مناسبه؟ سری اسلیمن اینا یا فت؟ از کجا بفهمن کدوم مدله؟
این فروشگاه قابل اعتماده؟ از کجا بفهمم ریفر نباشه واقعا آکبند باشه

جاها دیگه مثلا ویتا جعبه اش حتی زدگی حتی پارگی داشت بعد میگفتن آکبنده :D
دست دومش تمیزش چند گیر میاد؟

• Like
Reactions: se.phi.roth

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
دوستان پشت شهرداری گشتم دیروز , یه مغازه به اسم مگا گیم تو لباف طبقه همکف یه ps vita wifi 2016 داشت
جعبه اشم کوچیک بود پرسیدم گفت 650 هزار
گفت رم 16 گیگم 150 هزار تومن

این قیمت مناسبه؟ سری اسلیمن اینا یا فت؟ از کجا بفهمن کدوم مدله؟
این فروشگاه قابل اعتماده؟ از کجا بفهمم ریفر نباشه واقعا آکبند باشه

جاها دیگه مثلا ویتا جعبه اش حتی زدگی حتی پارگی داشت بعد میگفتن آکبنده :D
دست دومش تمیزش چند گیر میاد؟
قیمتش خوبه. رم هم فک کنم خوب باشه، ولی 32 یا 64 بگیری بهتره، چون کرک بشه، خیلی رم به کار میاد.
کلا فت فک نکنم پیدا بشه، اگرم بشه از قدیم مونده.
فک نکنم ویتا ریفر داشته باشه، اما میگن رو جعبش میزنه.
اینکه جعبه زدگی داشته باشه دلیل نمیشه که بگیم آکبند نیست، ممکنه از قدیم تو مغازه مونده باشه، البته pch2016 خب جدیدتره بهتره.
دست دوم هم پیشنهاد میکنم نگیرین چون دکمه ها و قسمت های فیزیکی ویتا یه عمر مفیدی دارن.(البته باز نظر شخصی هست)
موفق باشید

• Like
Reactions: se.phi.roth

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر