COD: Black Ops II | XBL

PLEASE

کاربر سایت
Jan 9, 2011
87
اي بابا اين چرا اينجوريه... موقع سرچ بازيکنا همش روي searching player ميمونه و همش ميگرده... حتي اون گزينه رو هم به حالت any دراوردم ولي بازم فايده نداشت... دوستان مطلع لطفا راهنمايي کنن... ممنونم.

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
اي بابا اين چرا اينجوريه... موقع سرچ بازيکنا همش روي searching player ميمونه و همش ميگرده... حتي اون گزينه رو هم به حالت any دراوردم ولي بازم فايده نداشت... دوستان مطلع لطفا راهنمايي کنن... ممنونم.
تنها راهش اد کردن ایرانیا و جوین شدن به اونا هستش ... بزنم به تخته زیاد میان کال آف ... اکثرا هم مود کیل کانفیرم هاردکور ... کپچر د فلگ هاردکور ... دومینیشن ... بازی می کنن ... اگه تو این مودها سرچ کنی احتمال اینکه به لابی ایرانیا جوین بشی هست ... (اگه لابی ایرانی باشه و جا داشته باشه سریع پیدا می کنه)

PLEASE

کاربر سایت
Jan 9, 2011
87
تنها راهش اد کردن ایرانیا و جوین شدن به اونا هستش ... بزنم به تخته زیاد میان کال آف ... اکثرا هم مود کیل کانفیرم هاردکور ... کپچر د فلگ هاردکور ... دومینیشن ... بازی می کنن ... اگه تو این مودها سرچ کنی احتمال اینکه به لابی ایرانیا جوین بشی هست ... (اگه لابی ایرانی باشه و جا داشته باشه سریع پیدا می کنه)
اي اول ممنون بابت جواب دوم اينکه اي بابا چقدر دردسر داره! اي کاش مثل جاجمنت سه سوته وصل ميشد. ببخشيد MW3 هم مثل اين بلک ارپس دو هست يا اون سريع پيدا ميکنه بازيکنارو؟ اگه سريع پيدا ميکنه برم اونو بگيرم....

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
اي اول ممنون بابت جواب دوم اينکه اي بابا چقدر دردسر داره! اي کاش مثل جاجمنت سه سوته وصل ميشد. ببخشيد MW3 هم مثل اين بلک ارپس دو هست يا اون سريع پيدا ميکنه بازيکنارو؟ اگه سريع پيدا ميکنه برم اونو بگيرم....
بلک شاید اولش تو پیدا کردن لابی مشکل پیدا کنی اما بعدش که به یه لابی راه پیدا کردی همه رو اد کن بعدش دیگه ۳ سوت میشه ...
مودرن ۳ بله پیدا می کنه اما با ایرانیا بازی کردن نتیجش این میشه که دیگه لگ نداری ...

erfan100

کاربر سایت
Aug 28, 2011
13
نام
erfan
توی اینترنت چند تا برنامه هست که تو توضیحاتشون نوشته باش میشه همه ی سلاح ها و پرستیژ و ... رو باز کرد. این برنامه ها تا حالا واسه کسی کار کرده؟
من از یه برنامه استفاده کردن هیچ چیزی باز نشد

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
گیمر تگ بنده : noble 116
الان خاستم برم تو مولتی یه پیغام داد که باید مپ نیوک رو دان کنی ، هیچ رقمه هم نمیشد کنسلش کرد
کسی میدونه قضیه چیه ؟ یادمه فقط واسه پیش خریدا بود :|

آخرین ویرایش:

korosh32

کاربر سایت
Feb 2, 2013
9
گیمر تگ بنده : noble 116
الان خاستم برم تو مولتی یه پیغام داد که باید مپ نیوک رو دان کنی ، هیچ رقمه هم نمیشد کنسلش کرد
کسی میدونه قضیه چیه ؟ یادمه فقط واسه پیش خریدا بود :|

اون مپ رایگانه من خودم دانلود کردم بهتره دانلود کنی خیلی مپ باحالیه

AMIR_DEVIL

کاربر سایت
Jun 29, 2012
135
نام
Amirhossein.Dell
سلام دوستان
یه سوال
این پک جدیدی که اومده (که رنگ های عجیب و غریب برای تفنگت و... داره) کسایی که آنلاین پس دارن بازم باید بابتش پوینت بدن؟؟؟؟؟
ممنون میشم اگه جواب بدید:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر