الآن کدوم بازی های ps2 رو داری بازی میکنی؟

sepehr_LP

کاربر سایت
Jan 15, 2007
30
نام
sepehr
Topic. خود من winning eleven: pes 2007. این کار هم میتونه یه جور معرفی باشه هم اگه دو نفر با هم در حال انجام یه بازی باشن میتونن به هم کمک کنن:) (Topic تکراری نیست ! گشتم ! :-")

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
من تا 1 هفته پیش داشتم Okami بازی می کردم که بعد از دقیقا 39 ساعت و 26 دقیقه و 10 ثانیه به پایان رسید.... :-"

بازی خوبی بود فقط الکی کش داده بودنش ؛ یه غول بازی (orochi) رو 3 دفعه در مراحل مختلف بازی کشتم !!!!!!

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
من tomb raider anniversarry
scarface
fifa07
pes2007
tekken5
nfs carbon که یه بار رو PC فتحش کرده بودم اما با اومدن Version100% میخوام این نسخه رو روی PS2 تموم کنم.
god of war2
hitman blood money
spllinter cell double agent
----------------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان میدونم اینجا جاش نیست اما من هی فکر میکنم گرافیک PS2 ام کم شده آخه یک ماه پیش گرفتم و روش حساسم آیا این امکان دارد؟؟؟

ajax

کاربر سایت
Jul 18, 2007
117
Okami
-------
آقاي psxgamer امكان نداره بازي رو توي 39 ساعت تموم كرده باشي ! :eek::eek::eek: ( امكان كه داره اما ... )
من الان كه اين پست رو ميدم حدود 60 ساعت بازي كردم تازه رسيدم به kamui !
تازه كلي هم از GameFaqs كمك گرفتم ! :blushing: 85 صفحه يكي از Faq هاش رو هم print گرفتم + babylon ( ديكشنري ) ! :eek:
فكر كنم شما انگليسيت خدا باشه چون بازي خودش داراي ابهامات و puzzle هاي جور وا جور كه همه به هم متصل هستند هست ديگه چه برسه به كسايي مثل من كه انگليسي شون داغونه ! :cheesygri
-------
جدا از اين حرف ها بچه فقط بگم هر كي ps2 داره حتما اين بازي رو بخره و بازي كنه ! يه بازي با سبك جديد و داستان زيبا‍ ! اين بازي يه حافظه خيلي قوي هم مي خواد !
راستي وقتي اين بازي رو بازي مي كنم توي بعضي جاها جو بازي طوري كه ياد onimusha مي يفتم !
-------
asheghangta جان بايد بگم امكان نداره گرافيك ps2 كم بشه يا از نظر سخت افزاري ضعيف بشه ! مگر اينكه بعد كپي خور شده باشه يا ضربه اي چيزي خورده باشه . در ضمن اگر هر موقع احساس كردي ps2 بازي ها رو درست نمي خونه يا اجرا نمي كنه حتما ببر بده لنزش رو تعمير يا تميز كنن ;)
توي اين ليست اسم دو تا بازي gow 2 و Double Agent رو مي بينم !؟! :eek: مي خوام بگم Double agent كه 3 روز طول كشيد تمومش كنم ( تازه وسط امتحانات ترم اول )‍ و سري Gow 1 & 2 رو تا تمومش نمي كردم از پاي دستگاه بلند نمي شدم ! از خودم تعريف نباشه اما منظورم اينه كه اين 2 تا بازي به اندازه كافي قشنگ هستن كه در عرض 1-2 رو تمومشون كني ؟ :-"

Morrigan

کاربر سایت
Apr 15, 2006
631
نام
رژین
در حالی که عمر ps2 به آخر رسیده،تازه یادم افتاده بازیهایی رو که نگرفته بودم امتحان کنم!خیلی آخه رو زمان کار میکنم من!
Reervoir Dogs
MGS3
Guitar Hero2
Fahrenheit
Harry potter5
بقیه اش مهم نیست.
آه،البته فوتبال(Winning Eleven)که عضو ثابته...

• Like
Reactions: Sega_genesis

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
Okami
-------
آقاي psxgamer امكان نداره بازي رو توي 39 ساعت تموم كرده باشي ! :eek::eek::eek: ( امكان كه داره اما ... )
تازه كلي هم از GameFaqs كمك گرفتم ! :blushing: 85 صفحه يكي از Faq هاش رو هم print گرفتم + babylon ( ديكشنري ) ! :eek:
فكر كنم شما انگليسيت خدا باشه چون بازي خودش داراي ابهامات و puzzle هاي جور وا جور كه همه به هم متصل هستند هست ديگه چه برسه به كسايي مثل من كه انگليسي شون داغونه ! :cheesygri
-------
جدا از اين حرف ها بچه فقط بگم هر كي ps2 داره حتما اين بازي رو بخره و بازي كنه ! يه بازي با سبك جديد و داستان زيبا‍ ! اين بازي يه حافظه خيلي قوي هم مي خواد !
راستي وقتي اين بازي رو بازي مي كنم توي بعضي جاها جو بازي طوري كه ياد onimusha مي يفتم !

سلام!!!
خوشحالم که یکی هم Okami بازی کرده !!!! تازه من فکر کردم من خیلی طولش دادم!!!! شاید هم شما سراغ Side mission ها هم رفتی چون من اصلا هیچ کدوم رو نرفتم...

تازه زمان دقیقم اینه: 36:59:42

DSC02472.jpg

edit.jpg

البته من هم خیلی از FAQ ها کمک گرفتم، بعضی جاهای بازی خیلی گنگ بود، ولی به نظر من نمره 9 از 10 گیم اسپات یه کم زیادش بود....

• Like
Reactions: Sega_genesis

sepehr_LP

کاربر سایت
Jan 15, 2007
30
نام
sepehr
Okami
-------
من تازه okami رو گرفتم. انگار باید یک عمر بشینم :-"
2 تا بازی گرفتم .یکیش burnout dominator یکی دیگش metal slug antology فکر کنم خوبن.نه؟
راستی کسی نمیدونه pes2008 تاریخ realeas ش کی هست؟ ( دارم میمیرم واسش:) )

• Like
Reactions: ehsanservat

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
من تازه okami رو گرفتم. انگار باید یک عمر بشینم :-"
2 تا بازی گرفتم .یکیش burnout dominator یکی دیگش metal slug antology فکر کنم خوبن.نه؟
راستی کسی نمیدونه pes2008 تاریخ realeas ش کی هست؟ ( دارم میمیرم واسش:) )

burnout dominator یکم سخته!(در کل بازی خوبیه!)
metal slug antology هم عالیه!(البته اگه از این سبک بازیا خوشت بیاد!)
October 2007!!!

ajax

کاربر سایت
Jul 18, 2007
117
burnout dominator رو داداشم گرفته گير داره بازي ! مخصوصا تو انيميشن background منو ها !
psxgamer عزيز شما اگر side mission هارو انجام ندادي پس اصلا بازي نكردي okami ! :cheesygri
بالاخره ديشب بعد از چيزي حدود 67 ساعت ( در كل ) بازي رو تموم كردم ! :-" الان دوباره دارم از اول مي رم ! :cheesygri خيلي حال مي ده من كه خوشم اومده ! تازه بسرم زد يه guide فارسي هم براش تو gamefaqs بزنم ! :blushing::cheesygri ديدم نه تابستونم تلف مي شه.
راستي من cheat تو بازي پيدا كردم كه هنوز gamefaqs و بقيه ازش خبر ندارن ! همونطور كه مي دوني در بازي 2 نوع loading هست. تو همه ي سايت هاي معتبر فقط نوشته كه از يكيش مي شه demon fang بدست اورد اما من از اون يكي هم تونستم بدست بيارم ! :cool: ( شانسي :cheesygri) هموني كه وقتي x رو مي زني پنجه هاي Ammy بصورت Random توي صفحه هك مي شن. كافي x رو سريع بزني تا تقريبا همه صفحه پنجه بشه و بعد يدفه بهت يه demon fang مي ده !
اين اولين بازي تو ps2 كه دوبار تمومش مي كنم ! :eek:
ارزشش رو داره هر كي ps2 داره حتما اين بازي رو امتحان كنه !

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
burnout dominator رو داداشم گرفته گير داره بازي ! مخصوصا تو انيميشن background منو ها !
psxgamer عزيز شما اگر side mission هارو انجام ندادي پس اصلا بازي نكردي okami ! :cheesygri
بالاخره ديشب بعد از چيزي حدود 67 ساعت ( در كل ) بازي رو تموم كردم ! :-" الان دوباره دارم از اول مي رم ! :cheesygri خيلي حال مي ده من كه خوشم اومده ! تازه بسرم زد يه guide فارسي هم براش تو gamefaqs بزنم ! :blushing::cheesygri ديدم نه تابستونم تلف مي شه.
راستي من cheat تو بازي پيدا كردم كه هنوز gamefaqs و بقيه ازش خبر ندارن ! همونطور كه مي دوني در بازي 2 نوع loading هست. تو همه ي سايت هاي معتبر فقط نوشته كه از يكيش مي شه demon fang بدست اورد اما من از اون يكي هم تونستم بدست بيارم ! :cool: ( شانسي :cheesygri) هموني كه وقتي x رو مي زني پنجه هاي Ammy بصورت Random توي صفحه هك مي شن. كافي x رو سريع بزني تا تقريبا همه صفحه پنجه بشه و بعد يدفه بهت يه demon fang مي ده !
اين اولين بازي تو ps2 كه دوبار تمومش مي كنم ! :eek:
ارزشش رو داره هر كي ps2 داره حتما اين بازي رو امتحان كنه !

واقعا میخوای دوباره از اول بازی کنی ؟؟؟؟
-----------------------------------------------------------------------------------
*** راستی دقت کردی وقتی بازی تموم میشه ، راوی داستان چی میگه؟

میگه : تو آخرش فهمیدی من کی هستم؟؟؟ اگه نفهمیدی دوباره بازی رو شروع کن !!!! :-"
-----------------------------------------------------------------------------------
حالا واقعا راوی داستان کی بود؟؟؟؟ :cheesygri

ajax

کاربر سایت
Jul 18, 2007
117
Ghost Rider از اون بازي هاست كه هر چي بيشتر مي ري جلو بيشتر از هيجان بازي كاسته مي شه !!! map هاي بازي بسيار كوچيك و سيستم upgrade بعد از چند مرجله به آخرين حد مي رسه !
---------
Okami رو دوباره دارم تمومش مي كنم منتها اين بار بعد از 10 ساعت رسيدم به Sei-an City ! :cheesygri ( چيزي حدود 25 ساعت زودتر از دفعه ي پيش ! )
كسي هست بگه راوي داستان كي بود ؟ :confused: به نظر من خيلي بايد ساده باشه. مثلا يكي از شخصيت هاي بازي يا مثلا يكي از عوامل سازنده بازي ! :confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر