بازی آنلاین برای کسایی که با Psp به اینترنت دسترسی دارن

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
فقط یه چیزی آقا من d link دارم و به اینترنت وصل می شم مشکلی که نداره یا حتما باید wfi باشه
ممنون می شم که جواب بدین
مرسی

نه دوست عزیز هیچ مشکلی نداره مهم وصل شدن به اینترنته حالا با هر چی دوس داری وصل شو;)

IIIpehr

کاربر سایت
Apr 19, 2007
89
نام
sepehr
سه شنبه ساعت 1 برا بازی آماده باشید(بازی رو شما بگید )فقط taken که بد ضایع شدم;)
بازی ماشین هرچی باشه هستم
ace combat هم هستم :cheesygri

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان ببخشید شما چطوری کانکت میشید؟کدام ip را می زنید؟ip که ماله مودم باشه یا ip که مربوط میشه به کارت شبکه یا wifi max?من همه کار ها را م یکنم اما نمی تونم توی گیم هاست ها را پیدا کنم

IIIpehr

کاربر سایت
Apr 19, 2007
89
نام
sepehr
دوستان ببخشید شما چطوری کانکت میشید؟کدام ip را می زنید؟ip که ماله مودم باشه یا ip که مربوط میشه به کارت شبکه یا wifi max?من همه کار ها را م یکنم اما نمی تونم توی گیم هاست ها را پیدا کنم
بابا این سوال رو تو تایپیک خودش بکن بعدم ip adrss رو بزن
بیا با هم بازی کنیم خارجی ها رو ول کن

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
wifimax .

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
آقا ما با سپهر امروز ساعت 4 rainbow six قرار داریم که بازی کنیم اسم server هم KainZ هست البته بدون برنامه xlink از آنلاین خوده سایت بازی استفاده می کنیم.
ساعت 6 هم بازی metal gear solid ops را بازی می کنیم اسم server bat پسورد 123در صورتی که تا 15 کسی نیامد سرور را قطع می کنم.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
آقایون هر کی دوست داره باری worms open fare 2 رو بریزه کار کنیم احتاج به سر عت بالایی نداره و همچنین به برنامه xlink.
من و سپهر کار کردیم خیلی حال میده.

esy999999

کاربر سایت
Mar 9, 2007
11
رفقا ما رو هم تو ADD LIST تتون ADD کنید من RAINBOW SIX بازی میکنم و معمولا ساعت 1am,
SIN UP میشم ID: ESY دوستای دیگه هم لطف کنن و ID بازی RAINBOW SIX +ساعت ورودشون رو اینجا بگن .

منتظرتون هستم ;)

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
آقا یون اگر worm بازی می کنید یه ساعت بگین که من و سپهر هم بیام اون ساعت بازی کنیم
متا سفا نه اکثر بازی ها نیاز به سرعت با لای اینترنت داره که در اینجا مقدور نیست ولی خوب با همین سرعت هم حال میده

IIIpehr

کاربر سایت
Apr 19, 2007
89
نام
sepehr
رفقا ما رو هم تو ADD LIST تتون ADD کنید من RAINBOW SIX بازی میکنم و معمولا ساعت 1am,
SIN UP میشم ID: ESY دوستای دیگه هم لطف کنن و ID بازی RAINBOW SIX +ساعت ورودشون رو اینجا بگن .

منتظرتون هستم ;)

هرکی میاد ID یاهو رو بده که بشه قرار بزاریم :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر