Persona 4 The Golden

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
این شَدو اِ یوکیکو دهن مارو اسفالت کرده لامصب تا جونش کم میشه یه اتیش میزنه هممون میمیریم ! فک کنم اینقد تو این دانجنِ باید بپلکم لول اپ بشم...

چه زود رسیدی اونجا حالا حالا ها کار داری برادر :))

NME

کاربر سایت
Feb 10, 2013
173
نام
محمد
چه زود رسیدی اونجا حالا حالا ها کار داری برادر :))
حاجی این بازیش خیلی اعصاب خورد کنه البته تا تو دنیای واقعی میچرخی خوبه وارد دانجن ها که میشی و یه خورده از HPـــیت کم میشه هی میخوای ویتارو بکوبی تو دیوار :))

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
حاجی این بازیش خیلی اعصاب خورد کنه البته تا تو دنیای واقعی میچرخی خوبه وارد دانجن ها که میشی و یه خورده از HPـــیت کم میشه هی میخوای ویتارو بکوبی تو دیوار :))

آنلاین برو بد فرتو فرت بزن sos اون بالا کمکت کنن بقیه :d

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
این شَدو اِ یوکیکو دهن مارو اسفالت کرده لامصب تا جونش کم میشه یه اتیش میزنه هممون میمیریم ! فک کنم اینقد تو این دانجنِ باید بپلکم لول اپ بشم...
ببین حتمن باید خودت را لول آپ کنی. تازه اولای بازی هستی. این دشمنا اصلن قدرتمند نیستن که. اگه همین اولش به مشکل برخوردی مطمئن باش که جلوتر خیلی برات سخت میشه.

NME

کاربر سایت
Feb 10, 2013
173
نام
محمد
من تا حالا اصلا از بازیای RPG خوشم نمیومده! اولین تلاشم اسکایریم بود اونم خریدم چون میدونستم توش زیاد میتونی بچرخی یه پولش میارزید یه ده بیست ساعت بازی کردم بعد دیدم حوصله ندارم فروختمش رفت. این پرسونارم یهویی شد چون ویتام چند ماه بود بیکار بود گفتم بزار یه بازی بخرم...ولی از محیطش خوشم اومده دارم بازی میکنم ببینم میخواد زیاد ازم انرژی بگیره اینم بیخیالش میشم :))
محیطش یجورایی منو یاده Bully مینداره:d واسه همین باهاش حال میکنم!!

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
اخه شماها تنبلید! روزایی که بیکارید هم هر از گاهی برید گرایند بکنید دیگه! میشینن با waifu هاشون میگردن بعد میگن نمیتونیم جنگ کنیم :D

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
یه چیزی میگم ولی نخندینااا
به نظرتون این بازی ارزش داره بگیرم ؟ من کلا با RPG زیاد حال نمیکنم، اما چون رو ویتا بازی های اول شخص و اینا حال نمیده بهم(بیشتر بخاطر کنترلش) میخوام یه بازی باشه حالا حالاها بازیش کنم و به راحتیم تموم نشه (اعتیاد آور بودنش خیلی مهمه مثل فوتبال و بازی های دیگه )
ازینورم ازین بازی کلی تعریف شنیدم، میخواستم ببینم رو ویتا ارزش داره بگیرمش ؟ البته من کلا ازین سری هیچ سر رشته ای ندارم.
با تشکر.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
به نظرتون این بازی ارزش داره بگیرم ؟ من کلا با RPG زیاد حال نمیکنم، اما چون رو ویتا بازی های اول شخص و اینا حال نمیده بهم(بیشتر بخاطر کنترلش) میخوام یه بازی باشه حالا حالاها بازیش کنم و به راحتیم تموم نشه (اعتیاد آور بودنش خیلی مهمه مثل فوتبال و بازی های دیگه )
ازینورم ازین بازی کلی تعریف شنیدم، میخواستم ببینم رو ویتا ارزش داره بگیرمش ؟ البته من کلا ازین سری هیچ سر رشته ای ندارم.
با تشکر.

اگه با RPG و این که یک ساعت مکالمه هاشون رو بشنوی حال نمیکنی پس نخرش

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
با تشکر.
JRPG هست در واقع . اگر احلش نیستی ممکنه خوشت بیاد ممکنه خوشت نیاد
زبان قوی نیاز داره داستان بازی رو متوجه بشی چون کله بازی رو داستانه فوق القعادس مانور میده و دیالوگهای طولانی ...
بخشی هم Life sim و dungeon crawling هست.

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
با تشکر.

ببین شاید اولش خوشت نیاد ولی کلا پرسونا 4 بهترین بازی برای jrpg باز کردن ملته! باور کن! بعضی جاهاش کلیشا های انیمه ای داره که باید تحمل کنی بعدا هم عادت میکنی! در واقع بهترین راه برا JRPG باز شدنه! به نظرم اصلا از دستش نده! من خودم خیلیا رو با همین بازی جی آر پی جی باز کردم!

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,310
نام
مــاکــان
بچه ها میگم نخندید من عاشق jrpg هستم ولی تا حالا یه دونه هم گیرم نیومده رو ویتا بازی کنم چون بیشتر دنبال نسخه فیزیکی هستم الان ۱۱ تا بازی فیزیکی دارم که هیچ کدوم rpg نیست یه سوال داشتم چرا تویه استور بازی های crisis core و valkyria chronicle نیست ؟؟؟به نظر شما به اکانت مربوطه مال من امریکاست
crisis core که مشکل لایسنس داره.
valkyria chronicle هم نسخه اول مال PS3 هست که الان میخواد برا PC بیاد.
نسخه 2 و 3 برا PSP ریلیز شده که نسخه دوم رو میتونی از استور بخری.سومی هنوز Localize (نسخه انگلیسی) نشده برا غرب.
=====
ان شاءالله یه کالکشن ازش ببینیم رو ویتا.
=====================
آقا این valkyria chronicle 2 رو تویه استور اصلا نمیبینم
باید بری تو قسمت بازیهای PSP.
برا خرید از وبسایت بری خیلی راحتتره

آخرین ویرایش:

Fallen_Angel

کاربر سایت
Sep 20, 2014
114
نام
میشا
با تشکر.
من خودم به شخصه با این بازی jrpg باز شدم :d تو معرکه بودن بازیش شک نکن ;)

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
من تازه بازی رو گرفتم،
اولاً JRPG باز نیستم ولی ارادت خاصی نسبت به ژاپن دارم :D نزدیک ترین بازی به JRPG که بازی کردم South Park بوده :D
رو درجه سختی نرمال رفتم،دانج یوکیکو شادو اولش رو زدم ولی لعنتی خیلی سخته واسه من،به شدت SD و HP کم میاد،طبقه 7 ام بود که رفتم title menu و new game و سپس انتخاب آسون ترین درجه :D
داستان بسیار زیبایی داره،من که خیلی حال میکنم،یک بار که تمام بشه میرم درجه سختی بالاتر :x

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر