معرفی سری عنوان های محبوب QUAKE | لرزشی افسانه ای در دنیای گیم

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
من منظورم فردا بود هنوز دانلود نکردم :D
OpenArena دیگه؟
ضمنا سرور چی شد؟
امروز امتحانی یک سرور ایجاد می‌کنم ببینم مراحل ساختش چقدر طول می‌کشه، اگه کوتاه بود هر زمان خواستیم بازی کنیم یکی می‌سازیم.

دوستان چند نفر تمایل به آنلاین بازی کردن Quake دارند؟ (نسخه آزاد و رایگان OpenArena که لینکش در تاپیک قبلی هست)

• Like
Reactions: uriel

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
نکته مهم در مورد بازی OpenArena نسخه ویندوز و مک:

چند روز قبل موتور استفاده شده در این بازی به نام ioquake3 چند مشکل امنیتی سطح بالا را اصلاح کرد و بیانیه داد که کاربران بازی‌هایی که از این موتور استفاده می‌کنند، که شامل بازی OpenArena هم می‌شود، حتما قبل از اتصال به سرورها، موتور بازی را به-روز-رسانی کنند، در لینوکس اگر بازی از طریق مخزن نصب شود، اعمال این به-روز-رسانی مشکل نخواهد بود، چون اجزای بازی و نرم‌افزارها، شامل موتور این بازی، از هم جدا هستند و هر کدام می‌توانند جداگانه به-روز-رسانی شوند، ولی نسخه‌های از پیش بسته‌بندی شده این بازی برای سیستم عامل‌های ویندوز و مک، متعلق به چند سال قبل هستند!! و موتور درون آن هم متعلق به همان زمان! لذا کاربران این سیستم‌عامل‌ها مراقب باشند!!

برای اطلاعات بیش‌تر لینک‌های زیر را ببینید:

Ioquake3 Pushes Out Important Security Update

Important Security Update: Please Update ioquake3 Immediately

• Like

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
@MosiHiHi
سرور راه انداختین لطف کنین تلگرام پیام بدین
دوساعتی سینگل رفتم بسی حال داد. منتظرم با دوستان بازی کنم

• Like

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
دوستان عذرخواهی میکنم، یکم درگیر کار و.... شدیم برای عید نتونستم خیلی سر بزنم به اینجا، برای بعد عید تایم شب ها رو اوکی میکنیم برای بازی ایشالا، اگه پایه بودین یه کشت و کشتار درست و حسابی راه بندازیم:D.

در ضمن map جدیدی هم برای quake champions معرفی شده به نام burial chamber که از لحاظ دیزاین عالی به نظر میرسه، بازی خیلی خیلی داره نزدیک میشه به اون quake ای که طرفداراش میخوان. احسنت بهشون و امیدوارم بازی موفق بشه واقعا.

• Like
Reactions: Mr.unknown

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
نوستالوژی ها یکی یکی دارن زنده میشن، کاراکتر Slash هم رونمایی شد و چقدر هم عالی هست طراحیش، قدرت هاشم plasma trail و crouch slide هست.
توی oddicial site بازی برید یه سری مطالب مرتبط با lore هر کرکتر هم هست که خوندش خالی از لطف نیست و بک گراند هر کدوم رو میتونید بفهمید.
slash شکل ظاهریش خیلی شبیه به نسخه 3 هم هست، من خیلی دوستش داشتم توی نسخه 3 :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر