Super Smash Bros. | 3DS

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
logo-sb-3ds.png

.Super Smash Bros
ناشر : Nintendo
سازنده : .Sora Ltd و Namco Bandai Games
پلتفرم ها : Wii U و 3DS
تاریخ انتشار: 2014
سبک : Fighting

قابلیت customise سازی کاراکتر در نسخه 3DS
نسخه 3DS برای بازیکنان کمک به بازیکنان مبتدی مناسب است.
نسخه 3DS بهینه شده برای صفحه نمایشگر کنسول های دستی.
استایل گرافیکی بازی به همراه لوکشین‌های بازی با نسخه Wii U تفاوت داره.
...
شخصیت‌های فعلی تایید شده:

71555524208673786980.jpg

Captain Olimar و Pikmin‌های همراش به بازی اضافه شدند:d

آخرین ویرایش:

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
این بازی یعنی همه چیز نینتندو
آخرت بازی هست من با نسخه ی wii این بازی واقعا لذت بردم سخت افزار wii قوی نیست اما تونست امکانات خیلی خوبی رو توی بازی قرار بده مثل بکگراند متحرک
حالا سونی از ین بازی تقلید کرده و اسمش رو هم گذاشته playstation all stars royal :|

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
اين بازي رو من اولين بار تو نينتندو ٦٤ دوستم تموم كردم و از اون موقع عاشق نينتندو شدم ....از همون اولشم عنوان خوبي بود و حتي الانم جذابه...كلا اين سري خيلي خوبه ولي به نظر منم سوني خيلي از نينتندو تقليد كرده ولي اون به قشنگي اين نيست

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
به کامیا میگم بگو بایونتا رو ساکورایی تو بازی قرار بده ولی میگه نگه. مجبورم شدم خودم به ساکورایی توییت کنم و اینکه رابطه ساکورایی و کامیایی خیلی خوبه چرا که بعضی وقت‌ها ساکورایی میره دیدن کامیا تو استدیو و با هم تو تویتر هم رابطه دارند.
البته ساکورایی گفته که سونیک و اسنیک تو بازی قبلی خیلی خوب بودند و همه ازشون راضی بودند ولی این دفعه کاراکترها رو محدود می‌کنه و بیشتر روی خودیا تمرکز میشه

esisonic

کاربر سایت
Aug 11, 2008
227
نام
اسی
واقعا ً یادش بخیر...من اون موقع که همه PlayStation داشتن رفتم و یه N64 با 3 تا بازی خریدم 50 تومن...!!...بازی Smash Bros. رو هم بعد ها پیدا کردم!!
واقعا ً عالی بود...مال GameCube رو هم با بد بختی رو کامپیوتر تموم کردم...و بعدش مال Wii !!! واقعا ً زیبا بود...مخصوصا ً آهنگش...!!

AMIRz7

کاربر سایت
Apr 24, 2013
152
نام
امیر زمردی
آخرت بازی هست من با نسخه ی wii این بازی واقعا لذت بردم سخت افزار wii قوی نیست اما تونست امکانات خیلی خوبی رو توی بازی قرار بده مثل بکگراند متحرک
حالا سونی از ین بازی تقلید کرده و اسمش رو هم گذاشته playstation all stars royal :|
قبول دارم که کار سونی تقلید از این بازیه ولی خب به نظرم تقلید خوب و پسندیده ای هستش...اینکه تمام ستاره های انحصاری (و چنتا مهمان)رو یه جا ببینیم...
به نظرم ستاره های سونی هم لایق همچین چیزی بودن :d
اصلا همه شرکت هایی که ایقدر بیس تعداد ستاره هاشون قوی هستش باید همچین کاری رو بکنن...خیلی حال میدهد :d
به کامیا میگم بگو بایونتا رو ساکورایی تو بازی قرار بده ولی میگه نگه. مجبورم شدم خودم به ساکورایی توییت کنم و اینکه رابطه ساکورایی و کامیایی خیلی خوبه چرا که بعضی وقت‌ها ساکورایی میره دیدن کامیا تو استدیو و با هم تو تویتر هم رابطه دارند.
البته ساکورایی گفته که سونیک و اسنیک تو بازی قبلی خیلی خوب بودند و همه ازشون راضی بودند ولی این دفعه کاراکترها رو محدود می‌کنه و بیشتر روی خودیا تمرکز میشه

چه بد...:(من با این شخصیت های میهمان خیلی حال میکنم...مثلا اگه از فاینال فانتزی ها هم کسی توی این بازی میبود خیلی خوب میشد

esisonic

کاربر سایت
Aug 11, 2008
227
نام
اسی
چه بد...:(من با این شخصیت های میهمان خیلی حال میکنم...مثلا اگه از فاینال فانتزی ها هم کسی توی این بازی میبود خیلی خوب میشد
واقعا ً هم خیلی خوب میشد...مثلا ً کلود با شمشیرش در مقابل زلدا بازی میکرد!!

onlysonic

کاربر سایت
Mar 21, 2013
350
نام
سید محمد حسین
آخ جون یه بزن بزن دیگه.ولی اینکه مهمون هاش کم شه خیلی بده.ما کلی با سونیک و اسنیک حال و کردیم.
در رابطه با بازی سونی هم بگم که الگو برداری کرد و کلاً ضعیف بود کارش و ادامه نده بهتره.همین که نینتندو راحت اسنیک و سونیک رو راه میده عظمتشه(بیگ ددی و رایدن و دانته سونی هم به روابط خوب اون ها اشاره می کنه)

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
سخت افزار wii قوی تره یا 3ds؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر