بهترین نسخه از سری Resident Evil

به نظر شما بهترین نسخه از سری رزیدنت اویل کدام است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    370

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
اونایی که 4 را انتخاب کردن کاری به نظرشون ندارم چون اصلا سبکش فرق کرده اما دوستانی که 2 یا 3 را انتخاب کردن بهشون پیشنهاد میکنم حتما ریمیک را بازی کنند.به نظر من اویل یعنی ریمیک .هم اصالت داره هم اون حس ترس را القا میکنه .همه چی تمومه :bighug:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
اونایی که 4 را انتخاب کردن کاری به نظرشون ندارم چون اصلا سبکش فرق کرده اما دوستانی که 2 یا 3 را انتخاب کردن بهشون پیشنهاد میکنم حتما ریمیک را بازی کنند.به نظر من اویل یعنی ریمیک .هم اصالت داره هم اون حس ترس را القا میکنه .همه چی تمومه :bighug:
فقط همین مونده نسخه 2 و 3 رو زیر سوال ببرین

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
فقط همین مونده نسخه 2 و 3 رو زیر سوال ببرین
من شماره 2 و 3 را زیر سوال نبردم کلی هم باهاشون خاطره دارم اما ریمیک به نظرم یه چیز دیگه است .به هر حال اینجا نظر سنجی هست نظر هر کس هم برای خودش محترمه:|

• Like
Reactions: alisantori

mr.freeman

کاربر سایت
Jun 8, 2016
149
هیچ کدوم لایق بهترین نیستن.3 مثلا ترس خوبی داره ولی داستان انچنانی نداره.2 داستان خوبی داره ولی معما و ترس خوبی نداره.ریمیک ترس خوبی داره ولی داستانش ساده هست و روی شخصیتها خیل خوب کار نشده کمی خشک هستن.
سری مدرن هم که کلا از همه لحاظ تعطیلن.
ولی در کل من میگم ریمیک بهترینه

• Like

tidus-yuna

کاربر سایت
Jul 20, 2013
22
نام
vahid
رزیدنت اویل 3 وافعا هم حس ترس رو القا میکرد هم معماهای خوبی داشت .رزیدنت اویل ریمیک هم چون رو گرافیکش عالی بود بازیش به چشم میومد .اگه اویل 3 ریمیک بشه اون وقت اویل 1 حرفی برا گفتن نداره جلوش

• Like

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
یه نکته رو خواستم بگم که برای این نظر سنجی حتمن باید ریمیک 1 رو اضافه کنن (البته 6 ,رولیشن 2 هم نیستن) من به resident evil رأی دادم اما منظورم ریمیک اون هست که شاهکار به تمام معناست
قشنگ ترین بازی که تو ps4 انجام دادم یعنی حتی GTA V،ویچر3,TLOU هم به اندازه ی رزیدنت اویل 1 ارزش ندارن برای من !

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
tww7_img_20171026_013534_636.jpg

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟