بهترین نسخه از سری Resident Evil

به نظر شما بهترین نسخه از سری رزیدنت اویل کدام است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    370

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
اگه مساله این باشه که بهترین بازی این سری کدومه بدون شک re2 و re3 و برای من re3 بهترین:d
ولی اگه بگن صرف نظر از سری بودن اینا کلا کدوم بازی بین اینا بهترین جواب re4هست

Re4کلا نسبت به شماره های قبلی این سری کم ایرادتر و استاندارتر بود ولی روح سری re توش کم بود....بیشتر نقاط ضعف اکشن و گیم پلی بازی رفع شده بود و در عوض عناصر ترس و حس و روح re مانند بازی خیلی کمتر شده بود

برا من که بیشتر عنصر ترس و اون حس بدبختی و ترس re مطرح re3 بهترین ولی برا کسایی که به روز بودن و استاندارد بودن بازی بیشتر مطرح re4 بدون شک جواب:d

.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: alisantori

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
با سلام.
من هیچ کدوم از re ها رو بازی نکردم.
میخوام اینا رو هم تجربه کنم.
اینم سوالام
داستانها به هم مربوطه یا نه
بازی ها به ترتیب کیفیت خود بازی
بازی ها به ترتیب کیفیت تصویری
و سوال اخر اینه کدوم شما ره ها must have هستن .
خیلی خیلی ممنونم

• Like

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
با سلام.
من هیچ کدوم از re ها رو بازی نکردم.
میخوام اینا رو هم تجربه کنم.
اینم سوالام
داستانها به هم مربوطه یا نه
بازی ها به ترتیب کیفیت خود بازی
بازی ها به ترتیب کیفیت تصویری
و سوال اخر اینه کدوم شما ره ها must have هستن .
خیلی خیلی ممنونم

سلام:d
بله به هم مربوطه:d
به ترتیب داستانی:
زیرو-یک-دو-سه-کد ورونیکا-چهار-پنج
اینا داستان اصلی بازی هستند.البته شماره 6 هم باید جزو اصلی ها حساب کنید:|(ولی داستانش هیچ ربطی نداره)
اینا داستان فرعی هستند:ماموریت شهر راکون-umbrella chronicles-darkside chronicles-رولیشنز 1-رولیشنز 2

Mehdi1992

کاربر سایت
Oct 13, 2014
6
خب باید بازی رو تقسیم کنیم به دو سری کلاسیک و مدرن تو کلاسیکا ریمیک قطعا بهترین و تو مدرنا چهارمین نسخه بهترین اویل و به جرعت میشه گفت جزو ده بازی برتر تاریخ هستش.شماره سومم جز یه نمسیس چیزه دیگه ای نداره نه داستان خاصی داشت و نه مراحل جدیدی نسبت به شماره دو میشه گفت یه دی ال سی بزرگ واسه دو بود.ولی در کل شماره چهار رو بهترین شماره میدونم:زاویه دوربین جدید،گرافیک فوق العاده در. زمان خودش،مراحل عالی،داستان خوب،شخصیت پردازی قوی،باس فایت های عالی،گیم پلی ورای تصور،صدا گزاری عالی،هوش مصنوعی که دو نسل از بازی های هم دورش جلو تر،محیطی کاملا گیرا و دشمنای عالی و....

• Like

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
feroozGT:

cold fear بعد از resudent evil 4 منتشر شد تا جایی که یادمه، اونم با فاصله 2 3 ماه اگه اشتباه نکنم، پس هیچکدوم نمیتونستن روند ساختشونو از اون یکی کپی کنن ( چون هردوتا ذاشتن مراحل ساختشونو با هم طی میکردن، و احتمالا بر اساس بازاریابی و مارکتینگ یکی دو ماه اویل 4 زودتر منتشر شده و کلد فیر دیرتر) ، اگرم بنا رو به تقلید و کپی برداری ببزاریم ( که گفتم نمیشه گذاشت) این cold fear بوده که کپی برداری کرده چون دیرتر ریلیز شده:d;).
نسخه ی 4 نه تنها بهترین نسخه توی سری هست به نظرم، بلکه یکی از بهترین های تاریخ صنعت بازیسازیه، حتی همین الانم بازیش از لحاظ کیفیت از خیلی از بازی های روز بالاتره.

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
اویل 4 بعد از 3گانه اونیموشا اومد اما حتی نزدیک کیفیت اونیموشا 1 هم نبود حتی دمو های سی جی که از امظاهای اویل تو پلی1 بود هم خبری نبود با این توجه که اونیموشاها با سی جی هاشون چه کولاکو هایپی داشتن به نظر من اویل 4 از نظر احترام به فن های اون موقع و قدیمی سری بازی کثفی بود و هست و با فروش بالاش (که بدلیل گول خوردن فن ها و انتظار یه ابر شاهکار اونم بعد تجربه اونیموشاها) راه پول در اوردن از طریق کثیف بودن رو به کاپکم نشون داد که نتیجشو الان تو بازیای این شرکت میبینیم در اخرم اینو بگم که اگه اویل 4 خوب بود میکامی نمیگفت اگه سرمم بزنن این بازی رو برای پلی2 نمیزنم )x

• Like

THE KEEPER

کاربر سایت
Nov 6, 2015
75
نام
بهزاد
اویل 4 بعد از 3گانه اونیموشا اومد اما حتی نزدیک کیفیت اونیموشا 1 هم نبود حتی دمو های سی جی که از امظاهای اویل تو پلی1 بود هم خبری نبود با این توجه که اونیموشاها با سی جی هاشون چه کولاکو هایپی داشتن به نظر من اویل 4 از نظر احترام به فن های اون موقع و قدیمی سری بازی کثفی بود و هست و با فروش بالاش (که بدلیل گول خوردن فن ها و انتظار یه ابر شاهکار اونم بعد تجربه اونیموشاها) راه پول در اوردن از طریق کثیف بودن رو به کاپکم نشون داد که نتیجشو الان تو بازیای این شرکت میبینیم در اخرم اینو بگم که اگه اویل 4 خوب بود میکامی نمیگفت اگه سرمم بزنن این بازی رو برای پلی2 نمیزنم )x

ببین پسر جان این حرفی که زدی یک جوک بود! علت اینکه میکامی نمیخواست برای ps2 بازی بسازه این بود که عقیده داشت کنسول سونی از بقیه کنسول ها ضعیف تر هست و سونی با گذاشتن لنزهای ضعیف سعی میکنه کنسول ها را زودتر خراب کنه تا بتونه کنسول بیشتری بفروشه! ابته این عقیده میکامی هست و من راجع بهش نظری ندارم

برای اطلاعات بیشتر این مطلب کوتاه را بخوان

yglg_capture.png

• Like

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
پس از نظر میکامی گیم کیوپ لنز بهتری داشته که باعث میشده بازی کیفیت بهتری داشته باشه و ساختشم راحترباشه اما باز چرا کیفیت بازی از انیموشاها پاینتر بود با وجود اینکه بعد از او بازی ها و در اخرای نسل داشت میومد یهنی کلا از خیلی از بازی های بزرگ از نظر کیفیت و گرافیک توی پلی2 پاینتر بود بخصوص نداشتن سی جی که خوب میدونیم او موقه هر شرکتی که میخواست یه بازی بزرک و پرسروصدا بزنه بیرون یا برای بازی شماره 1 تو شرکت دمو های سی جی درست میکرد البته به استثای کوجیما که سی جی نداشتن جزع امظای متالگیرهاش هست

• Like

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
نظر هم محترمه اما بعضی نظرات.....8-|:|

بعد از مدتی اومدم توی این تاپیک باورم نمیشه 4 شده بهترین.....و این نشون دهنده ی ذائقه و یا تغییر ذائقه گیمرهای امروزیه

کلاسیک بازا پرچم رو دست به دست کنن.....

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر