بهترین نسخه از سری Resident Evil

به نظر شما بهترین نسخه از سری رزیدنت اویل کدام است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    370

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
مرد مومن من فقط بخاطر داستانش 20بار تمومش کردم:|یه 20باری هم بخاطر بقیه چیزهاش.یعنی دوست دارم با گرافیک این نسل کامل بازسازیش کنن "گمرک زنبیل میزارم:d

Re4 داستانش ضعیف بود. موفقیتش بخاطر نو آوری هاش تو صنعت گیم بود. در مورد داستان هم Re2 قویترین داستان رو تو کل سری های اویل داشت توصیه میکنم یه دور بازیش کنی. خب اون دوستمونم هم راست گفته اگه اویل 4 اولین اویلی نبود بازی کرده بودی نمیگفتی داستان Re4 قویه!!! ا درضمن تمام نوآوری هاش هم مال خودش نبود یه کوچولو از بازی Cold Fear هم تقلید کرده بود اه ببخشید کپی برداری:d ولی چون متاش ضعیف دراومد کسی یادی از این بازی نمیکنه یا شاید هم اصلا بازیش نکردید

• Like
Reactions: alisantori

tom71

کاربر سایت
Dec 10, 2010
297
نام
Alireza
Re4 داستانش ضعیف بود. موفقیتش بخاطر نو آوری هاش تو صنعت گیم بود. در مورد داستان هم Re2 قویترین داستان رو تو کل سری های اویل داشت توصیه میکنم یه دور بازیش کنی. خب اون دوستمونم هم راست گفته اگه اویل 4 اولین اویلی نبود بازی کرده بودی نمیگفتی داستان Re4 قویه!!! ا درضمن تمام نوآوری هاش هم مال خودش نبود یه کوچولو از بازی Cold Fear هم تقلید کرده بود اه ببخشید کپی برداری:d ولی چون متاش ضعیف دراومد کسی یادی از این بازی نمیکنه یا شاید هم اصلا بازیش نکردید

cold fear خیلی بازی سختی بود تا نصفش رفتم بیخیال شدم البته اون موقع بچه بودم :d اخرشم نفهمیدم دشمناش چطور نابود میشدن هر چی تیر میزدم باز زنده میشدن....:d

• Like

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
cold fear خیلی بازی سختی بود تا نصفش رفتم بیخیال شدم البته اون موقع بچه بودم :d اخرشم نفهمیدم دشمناش چطور نابود میشدن هر چی تیر میزدم باز زنده میشدن....:d

وقتی زامبی رو میزدی باید یا سرشو میترکوندی یا آتیشش میزدی تا بمیره . البته آتیش زدن زامبی ها در اثر انفجار فقط عملی بود. امروزه خیلی از بازیا از جمله RE و خیلی بازیای دیگه ازش تقلید کردند . Re5 که کلا اون مرحله آخر تو کشتی تقلید از این بود حتی محیط ها و زامبی های داخل کشتی مو نمیزدن با cold fear

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,508
متاسفانه کسانی که عقیده دارند نسخه چهارم بهترین نسخه است هیچی از این سری بازی نمیدونند!
از نسخه سه به بعد یعنی با پایان یافتن سری کلاسیک این بازی افت شدیدی از نظر داستانی داشت و کلا اون حس سه نسخه کلاسیک رو نداشت.

• Like

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
متاسفانه کسانی که عقیده دارند نسخه چهارم بهترین نسخه است هیچی از این سری بازی نمیدونند!
از نسخه سه به بعد یعنی با پایان یافتن سری کلاسیک این بازی افت شدیدی از نظر داستانی داشت و کلا اون حس سه نسخه کلاسیک رو نداشت.

بابا اویل باز!:)

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
ريمستر ورژن اول براي ps4 رو مي گم
خيلي قشنگه
عاشق قدم زدن تو اون محيط و عمارت اسپنسر هستم!

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

درسته داداش

این بازی همون رزیدنت اویل نسخه 1 هست که سال ها بعد ریمیک شد برای کنسول گیم کیوب من روی wii بازیش کردم که چند وقت همین نسخه ریمیک شده گیم کیوب رو hd کردن برای کنسول ها نسل هشت که واقعا هم عالی شد و زیبا و تاثیر گزار

اما خوب بازی همونه

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380

من تمام نسخه های رزیدنت روبازی کردم ازاول تااخربجز اویل صفر واون 2تا یی که برایwiiاختصاصی اومدن(امبرلاکرونیکلز ودارک سایدکرونیکلز)
بایدبگم که نظر شخصی من اینه که اویل4 اگه بهترین اویل نباشه دست کم یکی ازبهترین هاهستش
ازنظر داستان -گیم پلی -صداگذاری وموسیقی-محیط بازی وعنصر ترس به جرات میتونم بگم بینظیر هستش وکمتر بازیی توسری اویل هستش که همه این المان هارو یکجاداشته باشه

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر