سوالات و مشکلات و راهنمای درباره Wii U

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
سلام دوستان جایی یا کسی سراغ دارید که nintendo wii یا wiiu اکبند داشته باشه؟ ترجیحا رنگ مشکی و ریجن pal یا uc البته wii سری اول باشه که gamecube هم ساپورت کنه؟
راستی wii های سری اول همه بدون استثنا کپی خور نرم افزاری (یعنی برای اجرای بازی ها نیازی به DVD و رایت اینجور کار ها نباشه و با فلش و یا هارد بشه بازی رو اجرا کرد) میشن؟

• Like
Reactions: che-jaleb

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
سلام
وقت بخیر
حقیقت یه مدت دور بودم از قضایای هک wii u ، به کل فراموش کردم خیلی مطالب رو !
الان من یه کنسول دارم که دو سال پیش روی 5.3.2 جیلبریک ـش کردم . حالا میخواستم ببینم چه طور میتونم گیم های wii رو روش اجرا کنم ؟
یادمه چند سال پیش ، اقا مهدی (@ortegoli) راجع به یه حفره که باهاش میشه گیم های wii رو اجرا کرد میگفتن ، ولی دقیق خاطرم نیست چی بود و باید چی کار کنم .
اگر دوستان راهنمایی کنند واقعا ممنون ـشون میشم .
:Rose:

• Like

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
سلام
وقت بخیر
حقیقت یه مدت دور بودم از قضایای هک wii u ، به کل فراموش کردم خیلی مطالب رو !
الان من یه کنسول دارم که دو سال پیش روی 5.3.2 جیلبریک ـش کردم . حالا میخواستم ببینم چه طور میتونم گیم های wii رو روش اجرا کنم ؟
یادمه چند سال پیش ، اقا مهدی (@ortegoli) راجع به یه حفره که باهاش میشه گیم های wii رو اجرا کرد میگفتن ، ولی دقیق خاطرم نیست چی بود و باید چی کار کنم .
اگر دوستان راهنمایی کنند واقعا ممنون ـشون میشم .
:Rose:

سلام داداش
برا هک wii u این سایت آموزش اصلی هک wii u ه

Wii U Hacks Guide

• Like
Reactions: mobile1199

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
سلام عزیزان نینتندو باز، این سیستم منه cpu:g4400

Gpu:gt 730

Ram:8

خواستم بازی بایونتا 2 انجام بدم تا مرحله 3 هم رفتم ولی تو کات سین گیر میکنه دیگه آخرین نسخه این برنامه رو گرفتم با shader cache و این چیزا هم گرفتم نسخه cemu 1.18عزیزان اهل فن هر نظری راهنمایی کنن خوشحال میشم

• Like

sambol

کاربر سایت
Feb 11, 2007
71
دوست عزیز ربطی به ثبات نداره صرفا برای اینه که شما وقتی کنسول و خاموش و روشن میکنی بدون استفاده از مرورگر cfw رو اجرا کنی.یعنی بعد نصب بازی و عملیاتی که نیازه ایکون بازی عوض میشه و هربار که کنسول خاموش روشن بشه با کلیک روی ایکون بازی اصطلاحا دستگاه هک میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر