کمک در بازی Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
سلام دوستان
من توی این بازی گیر کردم جایی که سوار هلیکوپتر میشی و باید ماشین ها رو با رگبار بزنی
وقتی میرسم به یه هلیکوپتر دیگه نمیدونم چه جوری نابودش کنم همش میمیرم
کسی میدونه با کدوم دکمه باید بمب هاش رو بزنم؟
ممنون میشم کمک کنید.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
خب این که مشخص بود
ولی نمیدونم چرا هرچی میزنم نمیترکه آخرم با یه تیر میمیرم
هیچ کس دیگه ای نیست که کمکمون کنه؟

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار
آقا محمد رضا میشه بگی این بازی رو دانلود کردی یا خریدی؟

اگر MAX PAYNE رو داری اونرو چطور خریدی یا دانلود کردی؟

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار
این بازی رو دانلود کردم نسخه ی Black box هست داداش
مکس پین رو ولی خریدم 5 تا DVD بود
چه طور مگه؟

آخه شانس من زده این بازی رو دانلود کردم همه کاراش رو انجام دادم ولی فکر کنم یکاری مونده باشه چون وقتی میرم به CAMPIGN اون آموزش هایی رو که میده وسط LOAD کردن وقتی میخواد بره تو بازی یه EROR میده و نمیزاره بازی کنم!
MAX PAYNE رو هم خریدم 4 DVD.نمی دونم چرا اجرا نمیشه.هر کاری کردم ولی نشد!3 DVD ارجینال 1 DVD که چیز هایی مثل CRACK توش بود ولی نمیشهههههههههههههههههههه!
میشه توی همین تاپیک یا توی یه پیام خصوصی برام روشی که خودت نصب کردی رو بزاری بی زحمت محمدرضا جان؟

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
مال من که راحت اجرا شد.مگه بلک باکس نگرفتی؟
اون مکس پین رو هم باید از داداشم که محمدرضا ی اصلی باشه بپرسم
واقعیتش موقع نصبش نبودم بپرسم حتما بهت میگم کامیار جان.:x

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار
مال من که راحت اجرا شد.مگه بلک باکس نگرفتی؟
اون مکس پین رو هم باید از داداشم که محمدرضا ی اصلی باشه بپرسم
واقعیتش موقع نصبش نبودم بپرسم حتما بهت میگم کامیار جان.:x

فکر نکنم Black Box باشه.
دست گلت درد نکنه!

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
رفتم پرسیدم گفت وسط نصبش ارور میداده
الان ارور میده یا نه؟
از بحث اصلی دور نشیم بگین این هلیکوپتر رو چه جوری بزنم؟
با ترینر هم باز میمیرم.

titik

کاربر سایت
Sep 20, 2012
2
کمک.کمک..بهم کمک کنید

سلام من در یه جایی از بازی گرشاسپ گیر کردم..اون جایی که روی یه چوب هایی که به درخت وصل یه گرز های بزرگ رد میشن و من باید بپرم...بعد که از چند تا درخت که رد میشم سیو میکنم بعد یکی دوتا درخت که رد میکنم یه جایی هست که بازم یه گرز بزرگ داره بالا تر این درخت یه نرده بون داره البته فکر کنم نردبونه چون هرچی میپرم بالا نمیره البته بالای این نردبون یه چوبی با قطر زیاد قرار داره ...دیگه بقیش دست شما ..تو رو خدا کمکم کنید..لطفا پاسخ رو به ایمیلم بفرستیدmoalemi60702yahoo.com:-/

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار
سلام من در یه جایی از بازی گرشاسپ گیر کردم..اون جایی که روی یه چوب هایی که به درخت وصل یه گرز های بزرگ رد میشن و من باید بپرم...بعد که از چند تا درخت که رد میشم سیو میکنم بعد یکی دوتا درخت که رد میکنم یه جایی هست که بازم یه گرز بزرگ داره بالا تر این درخت یه نرده بون داره البته فکر کنم نردبونه چون هرچی میپرم بالا نمیره البته بالای این نردبون یه چوبی با قطر زیاد قرار داره ...دیگه بقیش دست شما ..تو رو خدا کمکم کنید..لطفا پاسخ رو به ایمیلم بفرستیدmoalemi60702yahoo.com:-/

شما نباید اینجا کمک بخاید.باید برید به تاپیک همین بازی و اونجا چنین چیزی رو بنویسی.

siavash752

کاربر سایت
Jun 24, 2010
6
helpmi please

سلام به همه
من به خاطر بازی گوست ریکون 2 سیستمم رو ارتقاع دادم .الان اول بازی گیر کردم
تو یه منطقه که به صورت مخفی میری نزدیک یک پایگاه میری جلو نزدیک سوله که میشی صدای روشن شدن هواپیما میاد نزدیکتر که میشی 20ثانیه بهت فرصت میده که سوار هواپیما بشی تا میرسی هواپیما میره و بازی میا اول مرحله.:((:((:((

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
سلام به همه
من به خاطر بازی گوست ریکون 2 سیستمم رو ارتقاع دادم .الان اول بازی گیر کردم
تو یه منطقه که به صورت مخفی میری نزدیک یک پایگاه میری جلو نزدیک سوله که میشی صدای روشن شدن هواپیما میاد نزدیکتر که میشی 20ثانیه بهت فرصت میده که سوار هواپیما بشی تا میرسی هواپیما میره و بازی میا اول مرحله.:((:((:((

بهتره که اسلحه ات را با یه اسلحه قوی تر عوض کنید.( از همون جعبه های تعویض اسلحه )توی همون سوله هست. حواستم باشه که کسی متوجه جنازه ها نشه یا خودتون هم دیده نشید.
هواپیما خواست حرکت کنه، موتورش را نشونه بگیر تا به ملکوت اعلی بپیونده:d

siavash752

کاربر سایت
Jun 24, 2010
6
درود اقا امین کارت درسته
حالاجلو اومدوم تو مرحله نیجریه رسیدم به یک برجک که 40 متر پشت برجک یه جیپ میاد که یه مسلسل اتوماتیک روشه هر کاری میکنم نه منفجر میشه نه تیر اندازیش متوقف میشه سمت چپ جیپ رو مسیر نوشته scureمیرسی روش مسیر جدید رو بهت نمیده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر