راهنمایی خرید Nds

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
ببخشید اصلاح میکنم :d XL با نور 3 (از 5) تا 9 ساعت کار میکنه. با نور 4 هم حدود 7 ساعت و کم تر :d با درجات دیگه نور امتحان نکردم هنوز :d

- - -ویرایش - - -

من الآن دارم اینارو بازی میکنم (به ترتیب الویت میگم :d):
The World Ends With You :love:
Pokemon SoulSilver
Kingdom Hearts: Re:coded
Super Mario 64 DS :x
Mega Man ZX
Kirby Super Star Ultra (برای بار دوم :d)

اینارم میخوام شروع کنم:
Mario & Luigi: Bowser's Inside History
Mega Man Starforce: Dragon
Pokemon Mystery Dungeon: Explorers of the Sky
Radiant Historia

-------------------------------------------

راستی!!! من با Mario & Luigi: Bowser's Inside History مشکل دارم :(( :(( :((
بازی رو load میکنه، میزنم Start، بعد Save Slot رو انتخاب میکنم... بعدش دیگه صفحه سیاه میشه :((
مشکل چیه؟ من فلش کاردم R4 SDHC Dual-Core New هـ. فریمور دستگام هم 1.4.5u هـ. یعنی احتمال زیاد میدم که فلش کاردم آپدیته! من قبلا همین rom رو روی Emulator تا یه جایی بازی کردم، هیچ مشکلی هم نداشتم!

یهو کل 5000 هزارتا بازی ds باه شروع میکردی کلاسشم بیشتر بود :))

بازیا قشنگین :d

یا فلش کارتت اجرا نمیکنه یا بازیت خرابه

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
یهو کل 5000 هزارتا بازی ds باه شروع میکردی کلاسشم بیشتر بود :))

بازیا قشنگین :d

یا فلش کارتت اجرا نمیکنه یا بازیت خرابه
آره دیگه گفتم یهو همه رو باهم بازی کنم :d

معلومه که قشنگن!!! :d

من فلش کاردم Dual-Core هـ اصله ها!!! جایی سراغ نداری آخرین فریمور هاشو داشته باشه؟ آخه میخوام مموری رو فرمت کنم بعد دوباره بریزم بلکه کار کنه!!!

- - -ویرایش - - -

راستی من چرا به Mario & Luigi: Bowser's Inside Story میگم Mario & Luigi: Bowser's Inside History :))

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
آره دیگه گفتم یهو همه رو باهم بازی کنم :d

معلومه که قشنگن!!! :d

من فلش کاردم Dual-Core هـ اصله ها!!! جایی سراغ نداری آخرین فریمور هاشو داشته باشه؟ آخه میخوام مموری رو فرمت کنم بعد دوباره بریزم بلکه کار کنه!!!

- - -ویرایش - - -

راستی من چرا به Mario & Luigi: Bowser's Inside Story میگم Mario & Luigi: Bowser's Inside History :))

بلههههههه اما قدیمیه اولین مدل دوال کوره

:))

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
ولی واقعا هیچی ds خودمون نمیشه من که هنوز که هنوزه بعد از 10 سال باهاش حال میکنم

آره درسته

هم دستگاهش مفته هم دردسر کپی خور بقیه کنسولا رو نداره هم کلی بازی داره بازیاشم کم حجم هم بازیا کنسولا قدیمی نینتندو روش میتونی بازی کنی

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
کاملا باهاتون موافقم!
اصلا DS یه چیز دیگس!!! مخصوصا این XL اش :x واقعا یکی از رویایی ترین کنسول های جهانه!!! (اول GBA هـ :d بعد DS هـ :love: بعد Wii :x)

ولی بازم من نمدونم چرا GBA رو بیشتر از DS دوست دارم!!! شاید فقط به خاطر دو عنوان J-RPG ایشه که خ خ خ خ خ خ خ باهاشون حال کردم!!!
یعنی Golden Sun و Golden Sun - The Lost Age :love: :love: :love:
این Golden Sun - The Dark Dawn که واسه DS هـ، اصلا و به هیچ عنوان به پای نسخه های GBA اش نمیرسه!!! من عاشق اون texture های گرافیکی هـ Golden Sun بودم که توی نسخه DS گند زدن بهش!!! همینطور داستان بازی به هیچ عنوان به قشنگیه نسخه های GBA نیست!!! خ دوسشون داشتم من اونارو :((
البته بازی Summon Night - The Swordcraft Story هم روی GBA عالی بود!!! مخصوصا نسخه دومش: Summon Night - The Swordcraft Story 2! داستانش عالی بود! :love: battle System اش هم محشر بود!!! ولی توی نسخه DS گند زدن به اون Battle System :(( البته نسخه DS و GBA از یه سری نبودن!!! واسه GBA سری Swordcraft Story بود. واسه DS سری خاصی نیست!!!
3 Summon Night - The Swordcraft Story هم ساخته شد، ولی به دلایلی هیچ وقت واسه غرب نیومد!!! یعنی فقط نسخه ژاپنیش هستش. البته یه Fan-made Translate Patch هست که هنوز کامل نشده!!! دو ماه پیش %70 بود! تا تابستون حتما کامل میشه... منم حتما میگیرم بازیش میکنم :x

ببخشید سرتونو درد آوردم :d چون میدونم اینجا J-RPG باز نیست کسی :d

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
اینم برای طرفدارا DS

DSGamesD.JPG

DSGamesC.jpg

DSGamesB.jpg

DSGames.JPG

DS.JPG

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند