New Super Mario Bros. U

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من قلک گذاشتم تو طاقچه روشم نوشتم wii u دارم فجیح پول جمع میکنم کاریم با پدر و مادر و دلار و .... ندارم
:D

دمت گرم :d

آواتارت چه باحاله منو یاد قدیم انداخت یه nes اوریج داشتم باندل بود همین عکس بود فقط بجا فامیلی کام یه nes بود رو جعبه شم عکس رامبو بود آر پی جی دستش بود

این New Super Mario Bros. U هم بازی خیلی باحالیه ها باید حتما بازیش کرد

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
zlCfzSGFk4MsWS_t3o

خبر جدید اینکه کاراکترهای Mii به 2 صورت بزرگ و کوچیک ساخته میشن. کوچیکا سرعت بیشتری دارن و بزرگا، قدرت بیشتر:d

منبع: Miiverse

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
zlCfzSGFk4MsWS_t3o

خبر جدید اینکه کاراکترهای Mii به 2 صورت بزرگ و کوچیک ساخته میشن. کوچیکا سرعت بیشتری دارن و بزرگا، قدرت بیشتر:d

منبع: Miiverse

دست درد نکنه بابات خبر ولی این خبر به super smash bros ربط داره فکر کنم
ممنون

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
با هزار زحمت و اعصاب خوردی بازیو تموم میکنی و یه نفس راحت میکشی و میگی: خب. حالا بریم سراغ سکه های ستاره ای.
میری از توی یوتوب راهنماشو دانلود میکنی و تند و تند سکه ها رو جمع میکنی. اما به 3-4تا دنیای آخر که میرسی دلت میخواد دسته رو بکوبی تو دیوار!)x
یعنی یه جوری بازی سخت میشه که یه نفری سکه گرفتن اعصاب فولادی میخواد!)x مام که کسیو نداریم 2تایی باهاش بریم:|

از اون ورکلی هم مینی گیم داره واسه رکورد شکنی و اینا که اونام یکی از یک رو اعصاب تر)x
خلاصه اینکه این بازی فوق العادس، ولی قبل از بازی کردن، از راحتی اعصابت اطمینان کامل حاصل کن!

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
بالاخره دیروز تونستن تمام سکه های مراحل اصلی رو بگیرم:d
فقط مونده یه دنیای جدید که هنوز هیچ مرحله ایش رو بازی نکردم. اونم که سکه هاشو بگیرم، دیگه به عبارتی بازی 100% میشه!
بعدش دیگه باید بریم سراغ dlc سختِ super luigi u تو تمام این کارها رو دوباره انجام بدیم. با همون نقشه، ولی با مراحلی متفاوت و البته زمانِ کمِ 100 ثانیه ای!

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
دیروز سوپر لویجی یو رو شروع کردم. با نبیت(همون خرگوشه) وقتی بازی میکنیم، کلا ضد صربه میشیم. عملا مراحلو با اون دارم میرم:|
توی اون مرحله ای که موندم، نبیت واقعا بکار میاد. ولی حزف که توی سوپر ماریو، نیست:|

آخه بدبختی اینجاس توی مرحله ی آخرِ 3d world هم موندم:|

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
دیروز سوپر لویجی یو رو شروع کردم. با نبیت(همون خرگوشه) وقتی بازی میکنیم، کلا ضد صربه میشیم. عملا مراحلو با اون دارم میرم:|
توی اون مرحله ای که موندم، نبیت واقعا بکار میاد. ولی حزف که توی سوپر ماریو، نیست:|

آخه بدبختی اینجاس توی مرحله ی آخرِ 3d world هم موندم:|

cover_large.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر